SPS World

  • 00:00
    2021 Playoff Playback Heat/Bucks Round 1 Game 2
  • 01:00
    Inside the NBA
  • 02:00
    2021 Playoff Playback Heat/Bucks Round 1 Game 3
  • 03:00
    Inside the NBA
  • 04:00
    2021 Playoff Playback Heat/Bucks Round 1 Game 4
  • 05:00
    NBA Special AAPI Heritage Month Round Table
  • 06:00
    NBA Action 3024
  • 06:30
    Playoff Central live
  • 07:30
    2021 Playoff Playback Mavericks/Clippers Round 1 Game 1
  • 08:30
    2021 Playoff Playback Mavericks/Clippers Round 1 Game 2
  • 09:30
    NBA Action 3024
  • 10:00
    Playoff Central live
  • 12:30
    Playoff Central live
  • 14:00
    2021 Playoff Playback Mavericks/Clippers Round 1 Game 1
  • 15:00
    2021 Playoff Playback Mavericks/Clippers Round 1 Game 2
  • 16:00
    2021 Playoff Playback Heat/Bucks Round 1 Game 1
  • 17:00
    2021 Playoff Playback Heat/Bucks Round 1 Game 2
  • 18:00
    2021 Playoff Playback Heat/Bucks Round 1 Game 3
  • 19:00
    Inside the NBA
  • 20:00
    2021 Playoff Playback Heat/Bucks Round 1 Game 4
  • 21:00
    2021 Playoff Playback Mavericks/Clippers Round 1 Game 1
  • 22:00
    Inside the NBA
  • 23:00
    2021 Playoff Playback Wizards/Sixers Round 1 Game 1

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Байерн - Атлетико Аваргуудын лиг 1-р тойрог
  • 11:00
    Мюнхенгладбах - Реал Мадрид Аваргуудын лиг 2-р тойрог
  • 13:00
    Ла Лиг 2020-2021 сэтгүүл
  • 14:00
    Барселона - Хетафе Ла Лиг 31-р тойрог
  • 16:00
    Сегунда лиг плэй-офф тоглолт №1
  • 18:00
    Вильярреал - Барселона Ла Лиг 32-р тойрог
  • 20:00
    La Liga Top Moments №2
  • 20:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №24
  • 21:00
    La Liga Talking Football №2
  • 22:00
    Ювентус - Барселона Аваргуудын лиг 2-р тойрог

SPS National

  • 00:30
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ман Сити - Челси Аваргуудын лиг Шигшээ тоглолт
  • 11:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 12:00
    NBA Talk №30
  • 13:30
    Финикс - Л.А Лэйкерс NBA Плэй-Офф Тоглолт №6
  • 15:30
    Production time
  • 15:40
    Жүдо ДАШТ 2021 (Шууд) Өдөр 3 Хэсгийн барилдаан
  • 21:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Премьер лигийн тойм №01
  • 22:30
    Production time
  • 22:40
    Жүдо ДАШТ 2021 (Шууд) Өдөр 3 Шигшээ барилдаан

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1136
  • 11:00
    Жүдо ДАШТ 2021 Өдөр 2 Шигшээ барилдаан
  • 12:30
    Октагон 3-13
  • 13:00
    ONE Weekly #22
  • 13:30
    UFC 258: Усман-Бурнс
  • 15:40
    Жүдо ДАШТ 2021 Өдөр 3 Хэсгийн барилдаан (Шууд)
  • 21:00
    UFC: Розенструйк-Сакай Тойм
  • 21:30
    WWE Smackdown 1137
  • 23:30
    ONE: Full Blast Тойм

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Гуталт муурын адал явдал Хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 09:00
    Сүлд-2021 уралдааны 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид - Хүүхэд
  • 09:30
    Зураг түүх өгүүлнэ-С.Ганбат СТА
  • 10:25
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 10:45
    Бизнес хөтөч
  • 10:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Сүлд-2021 уралдааны 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид
  • 13:30
    Би уран бүтээлч-Б.Чанцалдулам
  • 14:10
    Миний Монгол нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Дубай кап-2015
  • 14:55
    Бизнес хөтөч
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Эрдэнэт хурд-2018 Азарга, Соёолон
  • 17:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц Хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Хурдан морины түүх
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сүлд-2021 уралдааны 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид
  • 19:00
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Эрийн хийморь-Сундуй
  • 20:00
    Сүлд үү, Тоо юу нэвтрүүлэг / Малдив /
  • 20:45
    Бизнес хөтөч
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Мориор амилсан Монгол заяа-М.Ганзориг
  • 22:30
    Ром Олон ангит уран сайхны кино 6-р анги
  • 23:15
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 02:00
    Эфир завсарласан

SPS Prime

  • 00:30
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Л.А Клипперс - Даллас NBA Плэй-Офф Тоглолт №6
  • 11:00
    PL World №01
  • 11:30
    Кристал П. - Эвертон PL 5-р тойрог
  • 13:30
    PL World №02
  • 14:00
    Л.А Лэйкерс - Финикс NBA Плэй-Офф Тоглолт №5
  • 16:00
    Эвертон - Ливерпүүл PL 5-р тойрог
  • 18:00
    Даллас - Л.А Клипперс NBA Плэй-Офф Тоглолт №6
  • 20:00
    NBA Gametime №133
  • 20:30
    The Buzzer №25
  • 21:30
    Премьер лигийн тойм №04
  • 22:30
    NBA Talk №30

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    MNB Спорт энэ долоо хоногт
  • 07:25
    Уухай: Дорноговь аймагт зохиогдсон Говийн бүсийн чуулга харваанаас бэлтгэв
  • 08:25
    Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Бельги-Англи тоглолт
  • 10:15
    “Олимп ба ОТО” Барселона-1992 олимпийн дурсамж, МУСГЗ Ж. Отгонцагаан
  • 11:00
    Монголын спортын түүх: Монголын сагсчид цуврал 2-р хэсэг
  • 12:10
    Дархан мэх: Монгол улсын заан Ч. Гочоосүрэн
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    “Евро 2004” хөлбөмбөгийн ЕАШТ “B” хэсэг Швейцарь-Хорват, Англи- Франц, Англи- Швейцарь, Франц-Хорват, Франц- Швейцарь, Англи-Хорват
  • 15:35
    “Евро 2004” хөлбөмбөгийн ЕАШТ “С” Дани-Итали, Швед-Болгар хэсэг
  • 16:35
    “Евро 2004” хөлбөмбөгийн ЕАШТ “С” Итали-Болгар, Дани-Швед хэсэг
  • 17:30
    Эрийн хийморь: Дундговь аймгийн Сайхан-Овоо сумын уяач Д. Ойдов
  • 18:05
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх: ДАШТ 1930, 1950 он
  • 18:40
    Миний мөрөөдөл Боксын тамирчин Д. Түвшинтунгалаг
  • 19:00
    Бахархал: Авто спортын ОУХМ Б. Бат-Ундрал
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Бөхийн хууч: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулаг, улсын начин Г. Пүрэв-Очир
  • 20:30
    Аваргууд: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч Л. Ундралбат
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Монголын спортын түүх: Монголын сагсчид цуврал 3-р хэсэг
  • 22:15
    “Халхгол-80 жил” 4х4 Бартаат замын уралдаан
  • 23:20
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

VII/2516:00

Боловсрол ТВ

Токио-2020:Жүдо -52кг/-66кг (шигшээ барилдаан)

VII/2519:30

NTV

Ахлах тогоочийн заавраар шоу 4.1

VII/2507:10

C1

"Токио 2020" Олимпийн наадмын шууд дамжуулалт