SPS World

  • 00:00
    2021 Playoff Playback Celtics/Nets Round 1 Game 2
  • 01:00
    Inside the NBA
  • 02:00
    2021 Playoff Playback Celtics/Nets Round 1 Game 3
  • 03:00
    Inside the NBA
  • 04:00
    2021 Playoff Playback Celtics/Nets Round 1 Game 1
  • 05:00
    2021 Playoff Playback Celtics/Nets Round 1 Game 2
  • 06:00
    Playoff Central
  • 07:00
    WNBA Weekly #204
  • 07:30
    NBA Special Heritage Month Round Table
  • 08:30
    2021 Playoff Playback Celtics/Nets Round 1 Game 3
  • 09:30
    Playoff Central
  • 12:00
    Playoff Central
  • 13:30
    WNBA Weekly #204
  • 14:00
    2021 Playoff Playback Celtics/Nets Round 1 Game 1
  • 15:00
    NBA Action 3024
  • 15:30
    NBA Gametime
  • 16:30
    NBA Gametime
  • 17:30
    NBA Gametime
  • 18:30
    NBA Gametime
  • 19:30
    NBA Gametime
  • 20:30
    NBA Gametime
  • 21:30
    NBA Gametime
  • 22:30
    NBA Gametime
  • 23:00
    2021 Playoff Playback Hawks/Knicks Round 1 Game 1

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    ПСЖ - Лайпциг Аваргуудын лиг 4-р тойрог
  • 11:00
    Валенсиа - Барселона Ла Лиг 34-р тойрог
  • 13:00
    Ман Ютд - Башакшехир Аваргуудын лиг 4-р тойрог
  • 15:00
    Сегунда лиг плэй-офф тоглолт №4
  • 17:00
    Вильярреал - Хетафе Ла Лиг 34-р тойрог
  • 19:00
    La Liga World №12
  • 19:30
    Ла Лиг 2020-2021 шилдэг гоолууд
  • 20:30
    La Liga Talking Football №5
  • 21:30
    La Liga Top Moments №5
  • 22:00
    Интер - Реал Мадрид Аваргуудын лиг 4-р тойрог

SPS National

  • 00:30
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:30
    Атланта - Филадельфиа NBA Плэй-Офф Тоглолт №2
  • 11:30
    NBA Gametime №135
  • 13:30
    ИХ ШӨВӨГ ШОУ НЭВТРҮҮЛЭГ - Улирал 1 Дугаар 7
  • 15:00
    Спортын Хатад #5 (Б.Халиун)
  • 15:40
    Жүдо ДАШТ 2021 (Шууд) Өдөр 6 Хэсгийн барилдаан
  • 21:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Премьер лигийн тойм №03
  • 22:30
    Production time
  • 22:40
    Жүдо ДАШТ 2021 (Шууд) Өдөр 6 Шигшээ барилдаан

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC 246: МкГрегор-Серроне
  • 11:00
    Жүдо ДАШТ 2021 Өдөр 5 Шигшээ барилдаан
  • 12:30
    UFC 248: Адесанья-Ромеро
  • 15:40
    Жүдо ДАШТ 2021 Өдөр 6 Хэсгийн барилдаан (Шууд)
  • 20:00
    ONE: Full Blast II Ц.Амарсанаа-Бэн Вилхэлм (Шууд)
  • 23:00
    ONE Weekly #23
  • 23:30
    UFC: Розенструйк-Сакай Тойм

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Гуталт муурын адал явдал Хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 09:00
    Сүлд-2021 уралдааны 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид - Хүүхэд
  • 09:30
    Мориор амилсан Монгол заяа-Ч.Энхтуяа ААУ
  • 10:15
    Дэлхийн алдартнууд-Нелсон Мандела
  • 10:30
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 10:45
    Бизнес хөтөч
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Сүлд-2021 уралдааны 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид
  • 13:30
    Миний Монгол нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Би уран бүтээлч-Мөөжиг
  • 14:30
    Брэнд нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Бизнес хөтөч
  • 14:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Сүхбаатар-Зүүн бүсийн хурд-2015 Эрлийз дээд, Дунд, Бага
  • 17:00
    Нээлттэй цаг шууд нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Манай дэлгэцнээ
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 17:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:30
    Сүлд-2021 уралдааны 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид
  • 19:00
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Сонирхогчдын клуб-Шавар урлан
  • 20:00
    Монголын гэгээ нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Зураг түүх өгүүлнэ-Х.Алтанхуяг МУГТ
  • 22:30
    Ром Олон ангит уран сайхны кино 9-р анги
  • 23:15
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Хоёр шөнийн явдал Уран сайхны кино
  • 01:25
    Эфир завсарласан

SPS Prime

  • 00:30
    Зальцбург - Локомотив Аваргуудын лиг 1-р тойрог
  • 02:30
    Юта - Мемфис NBA Плэй-Офф Тоглолт №3
  • 04:30
    Реал - Шахтар Аваргуудын лиг 1-р тойрог
  • 06:30
    PL World №03
  • 07:00
    NBA Action №3024
  • 07:30
    Брүүклин - Милуоки (Шууд) NBA Плэй-Офф Тоглолт №3
  • 10:30
    Дэнвэр - Финикс NBA Плэй-Офф Тоглолт №2
  • 12:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №01
  • 13:00
    Ман Сити - Порту Аваргуудын лиг 1-р тойрог
  • 15:00
    Атланта - Филадельфиа NBA Плэй-Офф Тоглолт №2
  • 17:00
    The Buzzer №25
  • 18:00
    Байерн - Атлетико Аваргуудын лиг 1-р тойрог
  • 20:00
    NBA Gametime №135
  • 20:30
    NBA Talk №31
  • 22:00
    Брүүклин - Милуоки NBA Плэй-Офф Тоглолт №3

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Монголын спорт-түүх: 1986 оны өсвөрийн улсын аварга “Хүч” баг
  • 08:17
    Эрийн хийморь: Монгол улсын тод манлай уяач Э. Эрдэнэчулуун
  • 08:55
    “Олимп ба Ото цуврал нэвтрүүлэг “Атланта-1996” зуны олипын наадам
  • 09:35
    Их спорт-Эмэгтэйчүүд ярилцлага: Монголын биеийн тамир спортын ахмад зүтгэлтэн Л. Боль оролцоно
  • 09:55
    Бахархал: Хөнгөн атлетикийн ОУХМ Б. Ачитбилэг
  • 10:25
    Спорт-Хобби: Шатрын олон улсын хэмжээний мастер Ч. Ганбат
  • 10:55
    Эрийн хийморь: Дундговь аймгийн Сайхан-Овоо сумын уяач Д. Ойдов
  • 11:30
    Бөхийн хууч: МУГД, Монгол улсын начин Д. Баатаржав
  • 12:00
    Уухай монгол улсын хошой мэргэн Жамцын Сэмбээ
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Бахархал: Хөнгөн атлетикийн ОУХМ Б. Ачитбилэг
  • 13:10
    “Мюнхэн-2019” Буудлага спортын дэлхийн цомын тэмцээн: Эмэгтэйчүүдийн Урт бууны 3 байрлалт дасгал
  • 14:15
    Redbull- үзүүлж байна: Элсний волейболын Дэлхийн цуврал тэмцээн
  • 15:05
    Спорт хобби: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч Ц. Хосбаяр
  • 15:40
    Адуучин: Дундговь аймгийн Эрдэнэдалай сумаас бэлтгэв
  • 16:25
    Монголын үндэсний харваачдын холбоо орон нутагт
  • 16:40
    Redbull- үзүүлж байна: Элсний волейболын Дэлхийн цуврал тэмцээн
  • 17:30
    Спортын гэр бүл: Спортын зүтгэлтэн Р. Энхбатын гэр бүл оролцоно
  • 18:00
    Зочны ярилцлага
  • 18:20
    Миний мөрөөдөл: Дэлхийн даамын холбооны мастер Энхболдын Хүслэн 3
  • 18:50
    Оддын замнал
  • 19:20
    Монголын спорт-түүх
  • 20:20
    Манлайн баясгалан: Дорноговь аймгийн Өргөн сумаас бэлтгэв
  • 20:40
    Дархан мэх: Монгол улсын заан Ч. Гочоосүрэн
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 21:40
    Амжилтын төлөө ОУХМ П. Орхон
  • 22:05
    Redbull- үзүүлж байна “Уулын дугуй” дэлхийн цуврал тэмцээн 2017
  • 23:05
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

VII/2516:00

Боловсрол ТВ

Токио-2020:Жүдо -52кг/-66кг (шигшээ барилдаан)

VII/2519:30

NTV

Ахлах тогоочийн заавраар шоу 4.1

VII/2519:45

UBS-1

"Токио 2020" Зуны XXXII олимп /Сагсан бөмбөг. АНУ-Франц. Эрэгтэй/