SPS World

  • 00:00
    NBA Special Heritage Month Round Table
  • 01:00
    2021 Playoff Playback Heat/Bucks Round 1 Game 2
  • 02:00
    2021 Playoff Playback Heat/Bucks Round 1 Game 3
  • 03:00
    2021 Playoff Playback Heat/Bucks Round 1 Game 4
  • 04:00
    2021 Playoff Playback Trailblazers/Nuggets Round 1 Game 1
  • 05:00
    2021 Playoff Playback Trailblazers/Nuggets Round 1 Game 2
  • 06:00
    NBA Action 3024
  • 06:30
    2021 Playoff Playback Nuggets/Trail Blazers Round 1 Game 3
  • 07:30
    WNBA Weekly #204
  • 08:00
    Playoff Central
  • 10:30
    Playoff Central
  • 12:00
    NBA Special Heritage Month Round Table
  • 13:00
    2021 Playoff Playback Nuggets/Trail Blazers Round 1 Game 4
  • 14:00
    NBA GameTime
  • 15:00
    NBA GameTime
  • 16:00
    NBA GameTime
  • 17:00
    NBA GameTime
  • 18:00
    NBA GameTime
  • 19:00
    NBA GameTime
  • 20:00
    NBA GameTime
  • 21:00
    NBA GameTime
  • 22:00
    NBA GameTime
  • 23:00
    2021 Playoff Playback Lakers/Suns Round 1 Game 1

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Атлетико - Байерн Аваргуудын лиг 5-р тойрог
  • 11:00
    Реал Мадрид - Севилья Ла Лиг 35-р тойрог
  • 13:00
    Сегунда лиг плэй-офф тоглолт №2
  • 15:00
    Ман Ютд - ПСЖ Аваргуудын лиг 5-р тойрог
  • 17:00
    Вильярреал - Ман Ютд Европа лиг Шигшээ тоглолт
  • 20:30
    La Liga Talking Football №7
  • 21:30
    La Liga Top Moments №7
  • 22:00
    Ман Сити - Челси Аваргуудын лиг Шигшээ тоглолт

SPS National

  • 00:30
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Финикс - Дэнвэр NBA Плэй-Офф Тоглолт №3
  • 11:00
    The Buzzer №26
  • 12:00
    Наадмын сорилго барилдаан 2019
  • 15:00
    "SPS Блиц" S2 #8
  • 15:20
    Production time
  • 15:40
    Жүдо ДАШТ 2021 (Шууд) Өдөр 8 Хэсгийн барилдаан
  • 21:00
    Аваргуудын лигийн тойм №03
  • 22:00
    NBA Gametime №132
  • 22:30
    Production time
  • 22:40
    Жүдо ДАШТ 2021 (Шууд) Өдөр 8 Шигшээ барилдаан

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC 261: Усман-Масвидал 2
  • 11:00
    Жүдо ДАШТ 2021 Өдөр 7 Шигшээ барилдаан
  • 12:30
    UFC 254: Хабиб-Гэйжи
  • 14:40
    UFC: Розенструйк-Сакай Тойм
  • 15:10
    ONE: Full Blast Тойм
  • 15:40
    Жүдо ДАШТ 2021 Өдөр 8 Хэсгийн барилдаан (Шууд)
  • 21:00
    ONE: A New Breed III
  • 22:00
    WWE Monday raw 1463

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Хүний заяа нэвтрүүлэг- С.Батсүх Ардын жүжигчин
  • 10:30
    Дэлхийн алдартнууд-Нелсон Мандела
  • 10:45
    Бизнес хөтөч
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Сүлд-2021 уралдааны 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид
  • 13:30
    Бэхээр амилсан Бүлээн сэтгэл нэвтрүүлэг
  • 14:10
    Монгол наадам
  • 15:10
    Бизнес хөтөч
  • 15:20
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 15:30
    Даншиг-2015 Азарга, Соёолон
  • 16:40
    Хурдан морины түүх нэвтрүүлэг Ерөөлтийн халзан
  • 17:00
    Содурлан Хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Дэлхийн шилдэг уралдаан
  • 17:50
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Сүлд-2021 уралдааны 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид
  • 18:30
    Эдийн засгийн цаг нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 19:10
    Сонирхогчдын клуб-Гар зураг
  • 19:40
    Алтан үеийн дуунууд
  • 20:00
    Сүлд үү, Тоо юу нэвтрүүлэг / Ибиза /
  • 20:45
    Дэлхийн алдартнууд
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    Сувд-Ц.Цогзолмаа МИАТ
  • 22:30
    Нисдэг дугуйтай дээрэмчин Уран сайхны кино
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 02:00
    Эфир завсарласан

SPS Prime

  • 00:30
    Атланта - Филадельфиа NBA Плэй-Офф Тоглолт №2
  • 02:30
    Фүлхэм - Кристал П. PL 6-р тойрог
  • 04:30
    Брүүклин - Бостон NBA Плэй-Офф Тоглолт №3
  • 06:30
    Саутхэмптон - Эвертон PL 6-р тойрог
  • 08:30
    Юта - Л.А Клипперс (Шууд) NBA Плэй-Офф Тоглолт №3
  • 11:30
    Брүүклин - Милуоки NBA Плэй-Офф Тоглолт №3
  • 13:30
    Финикс - Дэнвэр NBA Плэй-Офф Тоглолт №3
  • 15:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №01
  • 16:00
    Ман Ютд - Челси PL 6-р тойрог
  • 18:00
    NBA Action №3025
  • 18:30
    Ман Сити - Челси Аваргуудын лигийн шигшээ 2021
  • 21:00
    NBA Gametime №136
  • 21:30
    The Buzzer №26
  • 22:30
    Юта - Л.А Клипперс NBA Плэй-Офф Тоглолт №3

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Монголын спорт-түүх: “Монголын хөлбөмбөг 60 жилд”
  • 08:15
    Эрийн хийморь: Дорноговь аймгийн наадмын хурдан морины уралдаан
  • 08:55
    Бахархал: Хөнгөн атлетикийн ОУХМ Б. Ачитбилэг
  • 09:25
    Миний мөрөөдөл: Таеквондогийн тамирчин Оюунбатын Батсүлд
  • 10:00
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “MT Bogd Tour Championship Qualifier 2021” Гольфын тэмцээн
  • 14:00
    “Буур Н. Жамъян аварга” баримтат кино
  • 15:20
    Бахархал: Дугуйн спортын мастер дасгалжуулагч Ч. Нямаа
  • 15:50
    Монголын спорт-түүх: Самбо бөхийн 2000 оны алдартнууд
  • 16:50
    Повер мастер кросс-2019 тэмцээн
  • 17:50
    Бахархал: Монгол улсын гавьяат тамирчин Г. Угалзцэцэг
  • 18:20
    Миний мөрөөдөл: Таеквондогийн тамирчин Оюунбатын Батсүлд
  • 18:50
    Оддын замнал
  • 19:20
    Спорт-Гэр бүл: Монгол улсын гавьяат багш, Шинжлэх ухааны доктор, хөнгөн атлетикийн спортын мастер Г. Лхагвасүрэн агсны гэр бүл оролцоно
  • 20:00
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Бахархал
  • 21:30
    Спорт-Хобби
  • 22:00
    Redbull- үзүүлж байна: Элсний волейболын дэлхийн цуврал тэмцээн алтан медалийн төлөө
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

VII/2516:00

Боловсрол ТВ

Токио-2020:Жүдо -52кг/-66кг (шигшээ барилдаан)

VII/2519:30

NTV

Ахлах тогоочийн заавраар шоу 4.1

VII/2507:10

C1

"Токио 2020" Олимпийн наадмын шууд дамжуулалт