МҮОНТ

  • 07:00
    “Тавтай морилно уу” МҮОНРТ- ийн 55 жилийн ойн баярт зориулсан тусгай хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    “Нэхэл хатуу орчлон” зохиолч Б. Догмид
  • 09:40
    “Дөрвөн бэрх” уралдаант цэнгээнт нэвтрүүлэг: Баян- Өлгий аймгаас бэлтгэв.
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    МҮОНТ-ийн 55 жилийн ойд зориулав “Цагийн хүрд- Түүхийн хүрд”
  • 14:00
    “Нарны жим” ОАУСК 7-р анги
  • 14:35
    “МҮОНРТ-ийн - 88, 55 жилийн ойд” концерт /давталт/
  • 16:35
    Алтан сан хөмрөг: МҮОНТ-ийн 53 жилийн ойд зориулав. “Гэгээн дурсамж”
  • 17:00
    Сүлдэт баганын дэргэдээс...
  • 17:20
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: МҮОНТ-ийн 45 жилийн ойн зориулав: “Ууган студи”
  • 18:00
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 18:20
    Прокурорын цаг
  • 18:40
    Нээлттэй цонх
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монголын баялаг 330” Говь-Алтай аймаг. Төгрөг сум
  • 21:50
    “Цаг үе, үзэл бодол”: АШУҮИС- ийн захирал, доктор профессор Н. Хүрэлбаатар
  • 22:30
    “Наоки Ханзава” Японы ОАУСК 7-р анги
  • 23:20
    “Миний радио” МҮОНРТ-ийн сэтгүүлч Ө. Цогт- Эрдэнэ
  • 00:00
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:50
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 11:00
    Саятан долоо хоног
  • 12:30
    "Инфинити Надо" Хүүхэлдэйн кино /3/
  • 13:00
    300 саяын супер тохирол
  • 14:35
    "Жаргаж дуулъя"
  • 15:00
    Нано бальзам
  • 15:10
    "Намрын хит 2022"
  • 15:35
    "Мартагдашгүй намар" Хүндэтгэлийн тоглолт /2-р хэсэг/
  • 17:45
    Эсгий туургатан
  • 18:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:30
    "Эх орны хүүхдүүд" олон ангит кино /18/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    "Сахиусан тэнгэрийн өгөөш" олон ангит кино төгсгөлийн 16-р анги
  • 21:50
    Нүүр тулсан ярилцлага
  • 22:30
    "Эзэнгүй айл" олон ангит кино /3/
  • 23:15
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:15
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:20
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 10:10
    "Жаргаж дуулья"
  • 10:30
    "Нинжа Хаттори" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 11:20
    "Цөөвөр чоно" ОАК 8-р анги
  • 12:30
    "60 секунд"
  • 12:40
    "Ам нээвэл" ярилцлага
  • 13:30
    "Саятан 7 хоног"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:50
    "20-р зууны дуунууд"
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ахмадын баяр 2022"
  • 15:50
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:20
    "Хөгжөөн дэмжигчид" ОАК 9-р анги
  • 17:10
    "Нинжа Хаттори" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Бизнес тайм"
  • 18:45
    "Зуун наст"
  • 19:00
    "25 Цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Чөтгөр ажиллагаа" ОАК 1-р анги
  • 21:10
    "Хөөрхөн шүд+YUNA"
  • 21:20
    "Би чамаас Чи надаас"
  • 22:00
    "Хөгжөөн дэмжигчид" ОАК 10-р анги
  • 22:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 07:15
    Монгол зурхай
  • 07:20
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 07:25
    "Чин сэтгэл" 7-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 08:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:30
    "Хэхэ панда ба Лута тахиа" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 08:40
    Ахмадын баяр 2022
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 11:00
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 11:10
    "Жаргаж дуулая" тоглолт
  • 11:30
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 11:35
    Танд тустай агшин
  • 11:40
    Ахмадын баяр 2022
  • 12:00
    "Хамтдаа дүнчүүр маань хөгжөөе"
  • 12:20
    Нүүдэлчин дэлхийн соёлын фестиваль - Өмнөговь,Дундговь,Увс аймгийн хамтарсан концерт
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 13:30
    Түвшинманлайн хурд 2022 - нэгдүгээр хэсэг
  • 14:55
    Дэлхийн анир
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:30
    "Саятан 7 хоног" шууд
  • 17:00
    "Хамтдаа дүнчүүр маань хөгжөөе"
  • 17:20
    Нүүдэлчин дэлхийн соёлын фестиваль - Өмнөговь аймаг баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Ахмадын баяр 2022
  • 18:20
    "Жаргаж дуулая" тоглолт
  • 18:40
    Танд тустай агшин
  • 18:45
    "Хэхэ панда ба Лута тахиа" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:30
    "Чин сэтгэл" 8-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "300 саяын супер тохирол"
  • 23:30
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 23:40
    Түвшинманлайн хурд 2022 - нэгдүгээр хэсэг
  • 01:10
    Эфир завсарласан

TV9

  • 07:00
    Тоглолтын цаг
  • 08:30
    Дорнын зурлага
  • 08:35
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Дэлхий хэрхэн бүтсэн бэ? Баримтат кино / 11-р анги /
  • 10:00
    "Монголын баялаг 330" нэвтрүүлэг /Дорнод Чойбалсан сум/
  • 10:40
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг /Хуур хөгжим /
  • 11:10
    Тоо юу, сүлд үү? -"Тэнгэ уул Тянь Шень" /шинэ /
  • 12:00
    "Сүнстэй тулалдагч" 8-р анги /давталт /
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    "Ярьж буй хууль" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Жаргаж дуулъя" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг /Гэр урлал /
  • 15:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    300 саяын супер тохирол-Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг / Монгол эсгий /
  • 17:10
    "Сүүлчийн хөлөг онгоц" 9-р анги
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Мэдээ
  • 20:20
    Ярилцах цаг
  • 21:10
    "Эрүүл мэндийн цаг" нэвтрүүлэг /Жирэмслэлтээс хамгаалах аргууд/
  • 21:40
    "Сүнстэй тулалдагч" 9-р анги
  • 22:45
    "Зүүдэнд ч оромгүй явдал"МУСК
  • 00:40
    Тоглолтын цаг

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    "Пентхаус" ОАК S1 6-р анги /давталт/
  • 11:30
    "300 сая"-ын супер тохирол шууд
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    "Хамгаалагч арслан" Хүүхэлдэйн кино 2-5-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Халуухан ээж" ХОАК 26-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Реакц" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:10
    Хөгжмийн цаг
  • 17:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Шөнийн сахиулын тэмдэглэл" СОАК 11-р анги
  • 19:05
    "Хамгаалагч арслан" Хүүхэлдэйн кино 2-5-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино 25-р анги
  • 21:30
    "Пентхаус" ОАК S1 7-р анги
  • 23:00
    "Шөнийн сахиулын тэмдэглэл" СОАК 11-р анги /давталт/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Нахиа
  • 10:00
    Сайн байна уу
  • 10:30
    Бизнес аялал
  • 11:00
    Монголын өглөө
  • 11:30
    Ахмадын баяр 2022
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Ахмадын баяр 2022
  • 13:00
    Баримтат дэлгэц
  • 14:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Хар сувд-12 ОАК
  • 15:30
    Business time
  • 16:00
    Сайн байна
  • 16:30
    Ахмадын баяр 2022
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Жимийн хөгжилтэй гэр бүл-3 ОАК
  • 19:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000- шууд
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Хар сувд-13 ОАК
  • 22:30
    Жимийн хөгжилтэй гэр бүл-3 ОАК
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:55
    Мэдээ
  • 01:45
    "Их үйлс" ОАК 19
  • 02:50
    " Л. Ванган" баримтат кино
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 45
  • 07:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2
  • 07:20
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 21-24
  • 08:00
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 16-20
  • 08:30
    " Бурхан багш"ОАК 23,24
  • 10:05
    "Хөршийн нүүдэл"
  • 10:20
    Цаг агаар
  • 10:30
    " Хамтрагч" ОАК 21
  • 11:30
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 45
  • 11:50
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 16-20
  • 12:20
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 23-24
  • 12:45
    Цаг агаар
  • 12:50
    " Их үйлс" ОАК 19
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:40
    "Улаан бал" ярилцлага
  • 16:05
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 45
  • 16:20
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2
  • 16:40
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 16-20
  • 17:15
    Олон улсын мэдээ
  • 17:35
    Цаг агаар
  • 17:40
    " Их үйлс" ОАК 20
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    " Бурхан багш"ОАК 25
  • 21:05
    Цаг агаар
  • 21:10
    "Өөр өнцөг" хэлэлцүүлэг
  • 22:20
    " Бурхан багш"ОАК 26
  • 23:20
    Олон улсын мэдээ
  • 23:40
    " Хамтрагч" ОАК 21

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 5.2-р анги
  • 07:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    Үлгэрийн цаг
  • 08:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:45
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.7-р анги
  • 09:10
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.23,24-р анги
  • 09:35
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Хааны нулимс" ОАК 25-р анги
  • 11:05
    "Бидний үед" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 12-р анги
  • 13:05
    "Good mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Авиа зүй:№27)
  • 14:30
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:Орчуулга:№27)
  • 14:50
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:Үгсийн сан:№27)
  • 15:10
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт:(Ярианы хятад хэл №7,8)
  • 15:30
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Найзууд" ОАК 2.19,20-р анги
  • 17:00
    "Тамхины хор хөнөөл" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.8-р анги
  • 18:35
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.25,26-р анги
  • 19:00
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 9.20-р анги
  • 19:30
    "Хааны нулимс" ОАК 26-р анги
  • 20:35
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөтэй зочин" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 13-р анги
  • 23:00
    "Найзууд" ОАК 2.21,22-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-25,26,27-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 44,45-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-14-р анги
  • 10:30
    "Хатны нууц" СОАК 14-р анги /давталт/
  • 12:00
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-25,26,27-р анги
  • 16:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 44,45-р анги
  • 17:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-14-р анги
  • 17:30
    "Эни Жаки Мастеркласс" загварын нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:30
    "Олег" Инээдмийн цуврал 12-р анги
  • 19:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Гарчиг" уран зохиолын нэвтрүүлэг 2-3-р дугаар
  • 21:00
    "Хатны нууц" СОАК 15-р анги
  • 22:30
    ДВ-"Маргаашийн өнөөдөр" Нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Олег" Инээдмийн цуврал 12-р анги
  • 23:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 10:30
    "Хатны гэр" СОАК 12-р анги
  • 11:45
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 76-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Танайхаар ORI" нэвтрүүлэг дугаар-3
  • 12:55
    "Жаргалтай бяцхан ферм" баримтат кино 3-р хэсэг
  • 13:30
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" хүүхэлдэйн кино 23-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:05
    "Нууц ажилтан" СОАК 2-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн цуврал 4-р бүлэг 8-р анги
  • 18:00
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Хатны гэр" СОАК 13-р анги
  • 20:50
    "Авгалдайнууд" цуврал
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    "Love Menu" шоу нэвтрүүлэг дугаар-3
  • 22:00
    "Хавай 5:0" АОАК 9-р бүлэг 13-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    "Love Menu" шоу нэвтрүүлэг дугаар-3
  • 00:30
    "Хавай 5:0" АОАК 9-р бүлэг 13-р анги
  • 01:20
    Миний Монголын соёл
  • 01:30
    "Заншлын хэлхээ" нэвтрүүлэг дугаар-19
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:55
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 08:10
    Бизнес толь
  • 08:25
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 09:25
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Дуудлага" ОАК 58-р анги
  • 11:00
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 11:15
    Бизнес толь
  • 11:30
    "Шастирт Монгол" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “Амьдрах сайхан” нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Саятан долоо хоног" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Залбирал" УСК
  • 15:30
    "Чихрийн шижингийн шийдэл" баримтат кино
  • 16:45
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Дуудлага" ОАК 59-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Намрын бэлтгэл" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хоосон бие" УСК
  • 23:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    "Дуудлага" ОАК 59-р анги
  • 01:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:55
    "Гайхамшигт амьдрал" ХОАК 15-р анги давталт
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    "Эгэл үнэн" УСК давталт
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    УЛСЫН ИХ ХУРЛААС БАТАЛСАН 36-Р ТОГТООЛ
  • 11:30
    "300 саяын супер тохирол" шууд
  • 13:00
    "Гайхамшигт амьдрал" ХОАК 16-р анги
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Худал хуурмаг" ОАК 12-р анги давталт
  • 15:30
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 16:00
    “Хүнсний аюулгүй байдлын цаг” хүнсний хувьсгал 3
  • 16:25
    Тоглолтын цаг
  • 16:55
    1950 - Зарын цаг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Монголчууд" өв соёлын цаг
  • 18:40
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Худал хуурмаг" ОАК 13-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Сэдэв шийдэл" ярилцлгын цаг
  • 22:00
    "ХҮНСНИЙ ХУВЬСГАЛД ХҮН БҮР ОРОЛЦОЁ" НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 22:30
    "Урвалт" УСК
  • 00:10
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Star TV

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Шон хонь хүүхэлдэйн кино 4,5,6-р анги
  • 08:30
    Кат ба Кит хүүхэлдэйн кино 53,54-р анги
  • 08:45
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 09:00
    Хайраа хайрла ХОАК 37-р анги
  • 10:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Ахмадын баяр 2022
  • 10:40
    Ангараг дээрх амьдрал ОАК 7-р анги
  • 11:55
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 22-р анги
  • 12:25
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Алан Партриж: Альфа Папа /Alan Partridge: Alpha Papa/ УСК
  • 14:10
    Гэрч ОАК 2-р бүлгийн 27-р анги
  • 15:10
    Ахмадын баяр 2022
  • 15:30
    Саятан 7 хоног
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Кат ба Кит хүүхэлдэйн кино 55,56-р анги
  • 17:30
    Шон хонь хүүхэлдэйн кино 7,8,9-р анги
  • 18:00
    Хайраа хайрла ХОАК 38-р анги
  • 18:50
    Ахмадын баяр 2022
  • 19:10
    Зууны 100 эмэгтэй - Г.Батсүх БНМАУ-ын Ардын багш
  • 19:30
    Саятан 7 хоног
  • 21:00
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 23-р анги
  • 21:30
    Ангараг дээрх амьдрал ОАК 8-р анги
  • 22:45
    Гэрч ОАК 2-р бүлгийн 33-р анги
  • 23:45
    Түр зуурын бэрхшээл /Temporary Difficulties/ УСК
  • 01:15
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Явуулын хүн" МУСК
  • 10:40
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 13:10
    "Параллель ертөнц" МУСК
  • 15:00
    "Гэнэт тэтгэвэрт гардаггүй" үзүүлж байна
  • 16:20
    "LAVLAGAA" үзүүлж байна
  • 16:40
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Ард түмний зууч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амны хөндийн эрүүл мэнд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна
  • 19:00
    "TV7 - Тодруулга" үзүүлж байна
  • 19:30
    "Үндэсний сугалаа" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Y-podcast" үзүүлж байна
  • 21:40
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Онцгой даалгавар" МУСК
  • 23:40
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 07:00
    "Hi UВ" өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл " нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Эко ТВ цоморлог
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эко зөвлөгөө"Дурсамж" тоглолт
  • 14:00
    Үндэсний сугалаа 19000000
  • 15:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Эко хэмнэл " нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Хүүхдйин цаг
  • 19:00
    Ухаалаг сонголт
  • 19:30
    Теле концерт
  • 20:40
    Эко зөвлөгөө
  • 21:00
    "Grand care" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ногооноор сэтгэ" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хэлгүй жим " МУСК
  • 23:40
    Эко зөвлөгөө
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 2
  • 07:15
    "Зуузуугийн найзууд" I.9
  • 07:35
    "Шидтэнүүдийн клуб" V.1
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Бяцхан автобус Таёо" V.7-8
  • 09:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 29-30
  • 09:10
    Learn to Draw - Муурын хотхон 4
  • 09:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 25
  • 09:25
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.4
  • 09:35
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 35-36
  • 09:40
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - F
  • 09:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 26
  • 10:00
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" I.31-32
  • 10:30
    "Тандермэний гэр бүл" IV.25-26
  • 11:35
    "Шидтэнүүдийн ертөнц" 21
  • 12:00
    Да Винчи - Энэ шинэ бүтээлийг би ярьсан бил үү? I.17
  • 12:20
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.17
  • 12:30
    Маамуу - Концерт
  • 12:50
    Маамуу - Навчтай намар
  • 13:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" V.1
  • 13:30
    "Бяцхан автобус Таёо" V.9-10
  • 14:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" IV.7-8
  • 15:00
    "Миний бяцхан одой морь" IX.25-26
  • 16:00
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 13
  • 16:15
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.4
  • 16:25
    Learn to Draw - Муурын хотхон 4
  • 16:35
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 35-36
  • 16:40
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - F
  • 16:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 27-28
  • 17:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" V.2
  • 17:30
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 3
  • 17:45
    "Зуузуугийн найзууд" I.10
  • 18:00
    Да Винчи - Энэ шинэ бүтээлийг би ярьсан бил үү? I.18
  • 18:20
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.18
  • 18:30
    Маамуу - Магтаалын үг
  • 18:50
    Маамуу - Нисдэггүй шувуу
  • 19:00
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" I.33-34
  • 19:30
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Шидтэнүүдийн ертөнц" 22
  • 20:35
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тандермэний гэр бүл" IV.27-28
  • 22:00
    "Иозекэнд бүү хүр" 5-6
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Тавтай морилно уу” МҮОНТ-ийн 55 жилийн ойн баярт зориулсан тусгай хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 10:20
    Цаг агаар
  • 10:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    МҮОНТ-ийн 55 жилийн ойд зориулж Монгол Улсад суугаа Онц бөгөөд Бүрэн Эрхт Элчин сайд нарын мэндчилгээ
  • 13:10
    Цаг агаар
  • 13:15
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: МҮОНТ-ийн 53 жилийн ойд зориулав. “Гэгээн дурсамж”
  • 13:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 13:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 14:00
    МҮОНТ-ийн 55 жилийн ойн зориулав: “Цагийн хүрд-Түүхийн хүрд”
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    Түүхэн хувьсах хөгжил: “Зүйлийн мөхөл” Баримтат кино 4-р хэсэг
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    “Эх орны төлөө нэвтрүүлгийн 40 жил” Ярилцлага, нийтлэл
  • 19:10
    Цаг агаар
  • 19:20
    Орон нутгийн мэдээ
  • 19:40
    Өнөөдрийн зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Сүлд
  • 21:20
    МҮОНТ-ийн 55 жилийн ойд зориулж Монгол Улсад суугаа Онц бөгөөд Бүрэн Эрхт Элчин сайд нарын мэндчилгээ
  • 21:30
    Цаг агаар
  • 21:40
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:10
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:10
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Цаан нүүдэл 2-р дугаар
  • 09:20
    Ярилцах цаг
  • 09:50
    Бизнес цаг
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Тань руу нүүж явна МУСК
  • 13:10
    Монголын баялаг-330 цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Хүнсний хувьсгал- Хэнтий
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Топ сугалаа
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Цаан нүүдэл 3-р дугаар
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Монголын баялаг-330 цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Монголын бөхийн спортын алдартнууд
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Хар сувдны нууц МУСК
  • 23:10
    Эфир завсарлага

NBA TV SPS

  • 00:00
    Playoff Playback Mavericks/Warriors West Finals Game 2
  • 01:00
    Playoff Playback Celtics/Heat East Finals Game 3
  • 03:00
    Playoff Playback Celtics/Heat East Finals Game 3
  • 05:00
    Playoff Playback Warriors/Mavericks West Finals Game 3
  • 07:00
    Playoff Playback Celtics/Heat East Finals Game 2
  • 09:00
    NBA Forecast: Race to the 2023 Kia NBA MVP
  • 09:30
    NBA Forecast: Rookie Of The Year Debate
  • 10:00
    Playoff Playback Mavericks/Warriors West Finals Game 2
  • 12:00
    Playoff Playback Celtics/Heat East Finals Game 2
  • 14:00
    Playoff Playback Mavericks/Warriors West Finals Game 2
  • 16:00
    Playoff Playback Celtics/Heat East Finals Game 3
  • 18:00
    The Buzzer №35
  • 19:00
    30 Баг 30 Өдөрт - Дугаар №10
  • 19:30
    NBA Action №30
  • 20:00
    Playoff Playback Celtics/Heat East Finals Game 2
  • 22:00
    High Tops: Sue Bird
  • 22:30
    NBA Forecast: Rookie Of The Year Debate
  • 23:00
    Playoff Playback Heat/Celtics East Finals Game 4

SPS Global

  • 00:00
    Волейболын ДАШТ (Шууд): Итали - Бельги
  • 02:30
    Волейболын ДАШТ (Шууд): Польш - Тайланд
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Волейболын ДАШТ: Турк - БНСУ
  • 11:30
    Track & Field Weekly #13
  • 12:00
    Волейболын ДАШТ: Итали - Бельги
  • 14:30
    Европа/Конференц лигийн тойм №2
  • 15:30
    Волейболын ДАШТ: Польш - Тайланд
  • 18:00
    Волейболын ДАШТ тойм №5
  • 18:30
    Ла Лигийн тойм №6
  • 19:30
    LaLiga ZAP №1
  • 19:50
    Волейболын ДАШТ (Шууд): Хятад - Япон
  • 23:00
    LaLiga Chronicles №5
  • 23:30
    Волейболын ДАШТ (Шууд): Турк - Доминикан

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS news Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Serie A: Милан - Наполи 7-р тойрог
  • 11:30
    NBA: Финикс - Чикаго 2021-22
  • 13:30
    UFC: Сэндхэген-Сон Прелим
  • 16:30
    WA Diamond League Paris
  • 18:30
    Бөхийн ертөнц нэвтрүүлэг №1
  • 19:00
    SPS news Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    LaLiga Chronicles №3
  • 20:00
    Zulaa's challenge №2
  • 20:30
    Serie A: Рома - Аталанта 7-р тойрог
  • 22:30
    Аваргуудын лигийн тойм №1
  • 23:30
    SPS news Мэдээллийн хөтөлбөр

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 07:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Түүхийн шилдэг 10" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Гоо сайхны бизнес" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC: Каннониер-Гастелум
  • 12:00
    WWE Smackdown 1205
  • 14:00
    UFC: Фелдер-Дос Анжос
  • 17:00
    ONE: Big Bang
  • 19:00
    ONE: Reign of Dynasties II
  • 21:00
    ONE Weekly #39
  • 21:30
    UFC 275: Тэйшейра-Прохазка

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоц ОАК 5.6-р анги
  • 09:15
    Ай ёо доктор нэвтрүүлэг
  • 10:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:20
    Хамтдаа дүнчүүр маань хөгжөөе нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Бизнес хөтөч
  • 10:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    Хийморьтой 20 /шууд/
  • 12:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:35
    Зураглал
  • 12:40
    Аялгуут соёл нэвтрүүлэг /шууд/
  • 13:40
    Брэнд нэвтрүүлэг /Christian Dior/
  • 14:00
    Зураг түүх өгүүлнэ нэвтрүүлэг /ХУХМ Б.Алтанцэцэг/
  • 15:00
    АХ-ын 2016 оны баяр наадмын хурдан морьдын уралдаан /Их нас,Соёолон/
  • 16:35
    Хамтдаа дүнчүүр маань хөгжөөе нэвтрүүлэг
  • 16:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:00
    Би уран бүтээлч нэвтрүүлэг /Мөөжиг T.I хамтлаг /
  • 17:25
    Сонирхогчдын клуб нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Хамтдаа дүнчүүр маань хөгжөөе нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Гуталт муурын адал явдал ОАХК 3-р анги
  • 19:15
    Хөгжмийн цаг
  • 19:30
    Топ сугалаа /шууд/
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Уран зурагт дурлагсад нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Сүлд үү тоо юу нэвтрүүлэг /Дакар/
  • 22:45
    Сүүлчийн хөлөг онгоц ОАК 5.7-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Хөгжмийн цаг
  • 00:30
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "Муу аав" ОАК 4-р анги
  • 08:35
    "Манай гэрийн үйлчлэгч Нагиса" ОАК 2-р анги
  • 09:25
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" анхан шат № 18
  • 09:45
    "Үнэгний ав" ОАК 5-р анги
  • 10:35
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 2
  • 11:35
    "Гэнэтийн зочид" МОАК 18-р анги
  • 13:00
    "Ярианы Хятад хэлний алсын зайн сургалт" № 53, 54
  • 13:15
    "Яагаад тэр гэж?" ОАК 8-р анги
  • 14:30
    "Муу аав" ОАК 5-р анги
  • 15:40
    "Манай гэрийн үйлчлэгч Нагиса" ОАК 3-р анги
  • 16:35
    "Хожуу учрал" ОАК 9-р анги
  • 17:50
    "Үнэгний ав" ОАК 6-р анги
  • 19:00
    "Гэнэтийн зочид" МОАК 19-р анги
  • 20:30
    "Яагаад тэр гэж?" ОАК 9-р анги
  • 22:00
    "Хожуу учрал" ОАК 10-р анги
  • 23:20
    "Гэнэтийн зочид" МОАК 19-р анги
  • 00:30
    "Яагаад тэр гэж?" ОАК 9-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №6
  • 09:30
    UCL: Ливерпүүл - Аякс 2-р тойрог
  • 11:30
    LaLiga World №4
  • 12:00
    UCL: Леверкузен - Атлетико 2-р тойрог
  • 14:00
    Inside Serie A №5
  • 14:30
    UCL: Милан - Динамо З. 2-р тойрог
  • 16:30
    LaLiga Chronicles №6
  • 17:00
    UCL: Шахтар - Селтик 2-р тойрог
  • 19:00
    Европа/Конференц лигийн тойм №1
  • 20:00
    UCL: Реал М. - Лайпциг 2-р тойрог
  • 22:00
    UCL: Челси - Зальцбург 2-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Морин хуур мину
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    Ахмадын баяр-2022
  • 10:20
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:20
    "Арван хоёр сар" хүүхэлдэйн кино
  • 12:20
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг:Төсвийн төсөл дөх бодлогын өөрчлөлтүүд Сангийн дэд сайл С.Мөнгөнчимэг
  • 13:40
    "Эрдмийн хэт" Шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг" нэвтрүүлэг:Эрдмийн түүчээ -Их сургууль
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    Ахмадын баяр-2022
  • 15:40
    Шарав 1-р бүлэг Нэгэн сэдэвт зургууд
  • 16:30
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 17:05
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Зузу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" /шууд/ нэвтрүүлэг
  • 19:00
    DW Дэлхийн цаг:Евромакс
  • 19:20
    Хамаг Монгол туургатны улаачдын сорил нэвтрүүлгийн дэд байрын шагналт Ж.Сайнхүү хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг: Дарханы зам
  • 20:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг:АНЭУ-Абу Даби болон Дубай хотоор
  • 21:55
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Залуу эмч нар" ОАК 45-р анги
  • 22:50
    "Анхны харц" МУСК
  • 00:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:30
    Бахархал: Аэробик гимнастикийн дасгалжуулагч С. Тунгалаг
  • 07:55
    Монголын спортын-түүх: Хөлбөмбөгийн 1999 оны лигийн аварга Хотш-Барс баг
  • 09:00
    Үндэсний их баяр наадмын тойм: Хүчит бөхийн барилдаан
  • 11:50
    Эрийн хийморь: Сүхбаатар аймгийн Мөнххаан сумын уяач Д. Сайнбаяр
  • 12:30
    Дасгалын цаг
  • 12:45
    Бахархал
  • 13:35
    Үндэсний их баяр наадмын тойм: Уяачдын наадам
  • 14:15
    Боксын 2022 оны насанд хүрэгчдийн УАШТ-ий тойм 1-р хэсэг
  • 17:20
    Монголын шигшмэл хурдан морьдыг шалгаруулах “Их хурд-9” уралдаан Морьтны өв соёлын наадам 1-р хэсэг
  • 18:25
    Бахархал
  • 19:00
    Спорт- цаг үе: Чөлөөт бөхийн дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээнд оролцсон тамирчид оролцоно-шууд
  • 20:00
    Адуучин
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “Хагас зууны омогшил” МҮОНТ-ийн 55 жилийн ойд зориулав
  • 22:00
    Монголын спортын түүх: Авто спортын тамирчид 3-р хэсэг
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    Төв цэг дэлхийн дахинд
  • 08:15
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 08:20
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 08:25
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Аргумент" хэлэлцүүлэг
  • 10:00
    УИХ-ын нэгдсэн чуулган
  • 15:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 15:20
    "Хатан хааны түүх" баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:35
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 15:40
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 15:45
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Аргумент" хэлэлцүүлэг
  • 17:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 17:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Төв цэг" Зочны ярилцлага
  • 17:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 19:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 19:20
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 21:20
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 21:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 23:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Түмэнд түгээе
  • 08:15
    “Найрсаг өглөө” хөтөлбөр шууд
  • 10:00
    “Бугын тэмдэгт тулга ” ОАК 15-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Харах өнцөг
  • 11:30
    Таны мэдлэгт
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:15
    Алтан намар-2019 давталт
  • 12:50
    Түмэнд түгээе
  • 13:05
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    "Надтай үлдээч" ОАК 9-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    Угийн бичиг-удмын сан
  • 16:45
    Таны мэдлэгт
  • 17:00
    Алтан намар-2019 давталт
  • 17:35
    Луужин хүүхэд танин мэдэхүй
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Бугын тэмдэгт тулга ” ОАК 16-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Онцлох мэдээ
  • 19:30
    "Sudoku Mongolia" үзүүлж байна
  • 20:00
    Түмэнд түгээе
  • 20:15
    ТВ-Клиник
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Монгол нүнжиг
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    Онцлох мэдээ
  • 22:45
    "Надтай үлдээч" ОАК 10-р анги
  • 23:30
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Хэцүү анги” Олон ангит уран сайхны кино 49,50-р анги /давталт/
  • 11:30
    “МҮОНТ-55” жилийн ойд зориулав “Цагийн хүрд, түүхийн хүрд” /давталт/
  • 12:30
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Гэр бүлийн хичээл: Гэр бүлийн менежмент
  • 13:15
    “АВU үзүүлж байна” Хятад
  • 13:30
    “Миний ээж багш” зохиомж
  • 13:55
    Хүүхдийн эрх
  • 14:05
    “Өвлөн дуулъя” Ардын дууны цоморлиг
  • 14:40
    “Би би” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “МNB НЭГ ӨДӨР” Д.Түвшинбаяр
  • 15:20
    “Хайраар хамгаалъя” 1-р хэсэг
  • 15:50
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 16:00
    “Он цагийн эрэлчид” хүүхдийн кино 3-р анги
  • 16:25
    Алтан сан: “Өнгө солонгорох дэлгэц” Монгол телевиз 40 жил
  • 17:15
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 17:40
    “Дэлгэц амилуулсан аялгуу” Кино зураглаач, найруулагч, Төрийн соёрхолт Б.Балжинням
  • 18:30
    “Эх өв” Ургийн бичиг
  • 19:00
    “МҮОНРТ- 88,55 жилийн ойн хүндэтгэлийн концерт”
  • 21:00
    “Шүдний аялал” 3-р хэсэг
  • 21:15
    “Хэцүү анги” Олон ангит уран сайхны кино 51,52-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

IX/2821:00

Боловсрол ТВ

"Мөнгөтэй зочин" нэвтрүүлэг

IX/2822:00

TV8

"Хоосон бие" УСК

IX/2809:00

МҮОНТ

“Нэхэл хатуу орчлон” зохиолч Б. Догмид