МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Соёл эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 10:00
    “Давхар цагаан шугам” Монголын олон ангит уран сайхны кино 7-р анги
  • 11:00
    “Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:20
    “Мэнд амар” теле концерт
  • 12:20
    “Хийморь” Монголын уран сайхны кино
  • 14:10
    “Монголд тавтай морилно уу” хөтөлбөр
  • 15:40
    “Амьдын хүсэл” Португалын олон ангит кино 5-р анги
  • 16:30
    “Ирээдүйн генералууд” 4-р хэсэг
  • 17:00
    “Хаан найргийн хатан Дулмаа” хүндэтгэлийн тоглолт 1-р хэсэг /давталт/
  • 18:00
    Сутай хайрхан уулын бүс нутгийн эрдэм шинжилгээний хурал
  • 18:30
    “Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Оргил өөд” спортын нэвтрүүлэг
  • 19:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:05
    Хайрлаарай: Нойргүйдэл
  • 22:05
    “Амьдын хүсэл” Португалын олон ангит кино 8-р анги
  • 23:00
    Манай гэр бүл: “Үлгэрч гэр бүл”
  • 23:30
    Судар бичгийн алтан сан
  • 00:00
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:00
    UBS эхлэл
  • 06:15
    Сумо тойм
  • 06:45
    Сайн уу УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 07:40
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    "Girls-season 4" олон ангит кино/3/
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:15
    "Металионууд" Хүүхэлдэйн кино/6/
  • 10:40
    "Аминаас чухал үйлс" олон ангит кино /2/
  • 11:40
    Аяллын тойрог-Вашингтоны Монголчууд
  • 12:35
    "Зандалчин"олон ангит кино/2/
  • 13:30
    Сайн уу УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 14:30
    "Girls-season 4" олон ангит кино/3/
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн Нагоя башё
  • 17:00
    "Металионууд" Хүүхэлдэйн кино/7/
  • 17:20
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 17:25
    "Аминаас чухал үйлс" олон ангит кино /3/
  • 18:20
    "E Music"
  • 18:50
    Бизнес мэдээ
  • 18:55
    "Girls-season 4" олон ангит кино/4/
  • 19:30
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    "Зандалчин"олон ангит кино /3/
  • 21:20
    "Mongolian songs" Үндэсний шоу
  • 23:30
    Сумо тойм
  • 00:05
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:55
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 09:30
    "Хүчирхэг 11" оа хүүхэлдэйн кино
  • 10:20
    "Ханилснаас илүү амраг" оак 3-р анги
  • 11:00
    "Soft Laser"
  • 11:05
    "Нэгдүгээр хэлтэс" оак 1 бүлэг 10-р анги
  • 12:10
    "Баримтат кино"
  • 13:40
    "Концерт"
  • 15:10
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 15:55
    "Учиртай гурван толгой" жүжиг
  • 17:10
    "Доктор икс" оак 5 бүлэг 10-р анги
  • 18:10
    "Хүчирхэг 11" оа хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    "Нэгдүгээр хэлтэс" оак 1 бүлэг 11-р анги
  • 20:40
    "Доктор икс" оак 6 бүлэг 1-р анги
  • 21:40
    "Хөгжмийн суутан"
  • 22:00
    "Урт цагааны гудамж"
  • 23:30
    "Ханилснаас илүү амраг" оак 4-р анги
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV9

  • 06:00
    Дорнын зурлага
  • 06:10
    Царайлаг өдрүүд МУСК
  • 07:40
    Тоо юу сүлд үү аяллын нэвтрүүлэг /давталт/
  • 08:35
    Ном хурах цаг
  • 08:55
    Агаарын хэм-Хиймэл оюун ухаант хөтлөгч Мандухай
  • 09:00
    "Надо тулаан-3" хүүхэлдэйн кино 21-р анги
  • 09:30
    Бурхан багш ЭОАК 3.4-р анги /давталт/
  • 11:00
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:10
    Агаарын хэм-Хиймэл оюун ухаант хөтлөгч Мандухай
  • 11:15
    Боломж нэвтрүүлэг
  • 11:25
    Зэрэг нэмэхийн өмнө МУСК
  • 12:25
    Оддын хаан шоу нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:25
    Соёг МУСК
  • 15:00
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:10
    Агаарын хэм-Хиймэл оюун ухаант хөтлөгч Мандухай
  • 15:15
    Хурдан морины уралдаан
  • 17:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 17:10
    Агаарын хэм-Хиймэл оюун ухаант хөтлөгч Мандухай
  • 17:15
    Зориг МУСК
  • 19:00
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    Агаарын хэм-Хиймэл оюун ухаант хөтлөгч Мандухай
  • 19:45
    Өв соёлын товчоон
  • 20:00
    Оддын хаан шоу нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Бурхан багш ЭОАК 5.6-р анги
  • 22:45
    Хүний цаана-2: Хуулиас гадуур МУСК
  • 00:30
    Киноны давталтын цаг

C1

  • 08:00
    ӨВӨРХАНГАЙ АЙМГИЙН УЛСЫН ТЭРГҮҮНИЙ БАТ-ӨЛЗИЙ СУМ ҮҮСЭН БАЙГУУЛАГДСАНЫ 100 ЖИЛИЙН ОЙН БАЯР НААДАМ /ШУУД/
  • 16:00
    "ДокторЭм Турк нано наалт" үзүүлж байна
  • 16:20
    "Спирит" 17-р анги Хүүхэлдэйн кино
  • 16:50
    "Маамуу" Хүүхдийн цуврал
  • 18:00
    "Эд эс" СОАК 2-р анги
  • 19:15
    Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
  • 19:30
    "Би том болсон!" Хүүхдийн нэвтрүүлэг №6
  • 20:20
    "Гүндүүгүй яриа" нэвтрүүлэг Улсын өсөх идэр начин Б.Суманчулуун
  • 21:30
    Үлгэр сонсох цаг
  • 22:00
    "Холбооны мөрдөх товчоо" ОАК S4 22-р анги
  • 23:00
    "Эд эс" СОАК 2-р анги
  • 00:10
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    Тоглолтын цаг:Мөрөөдлийн эхлэл
  • 09:00
    Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг/давталт/
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Лувсаншарав-Их урлагт 70 жил тоглолт
  • 11:20
    Цонхоор харсан хүн
  • 12:30
    Business time
  • 13:00
    Мөнхийн хайр ТОАК-7/давталт/
  • 15:30
    Миний гэр ОАК-4
  • 16:00
    Нууц
  • 16:30
    Business time
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг/давталт/
  • 18:00
    Наадам наадмын түүх /давталт/
  • 18:30
    Үзвэрийн цонх СОАК-7
  • 19:40
    Монгол хийморь /давталт/
  • 20:40
    Миний аялсан 1000 хот –Монголын үзэсгэлэнт газрууд
  • 21:30
    Мөнхийн хайр ТОАК-10
  • 00:00
    Эфир завсарлана

NTV

  • 00:30
    "Хамтрагч" ОАК 17.16
  • 01:15
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг 49
  • 02:05
    Мэдээ
  • 02:35
    "Галзуу хот" жүжиг 1
  • 03:50
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:30
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.9
  • 06:55
    "Мөнх, Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.1, 3.2
  • 07:15
    "Номонд дуртай баавгайнууд" хүүхэлдэйн кино 9
  • 07:30
    "Пэг, Кат хоёр" хүүхэлдэйн кино 4
  • 07:50
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 1.44, 1.45
  • 08:15
    Цаг агаар
  • 08:20
    "Хөшигний дуудлага" ОАК 7
  • 09:30
    Цаг агаар
  • 09:35
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг 46
  • 10:35
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 10:45
    "Хамтрагч" ОАК 17.17
  • 11:35
    Цаг агаар
  • 11:40
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.9
  • 12:05
    "Мөнх, Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.1, 3.2
  • 12:25
    "Номонд дуртай баавгайнууд" хүүхэлдэйн кино 9
  • 12:40
    "Пэг, Кат хоёр" хүүхэлдэйн кино 4
  • 13:00
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 1.44
  • 13:20
    Цаг агаар
  • 13:25
    "Вакцин" шоу нэвтрүүлэг 3.3
  • 14:25
    "Хүнсний хувьсгал" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    DW "Глобал 3000" нэвтрүүлэг
  • 15:15
    Цаг агаар
  • 15:20
    "Тэмээн аялал" нэвтрүүлэг 3
  • 16:10
    "Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.9
  • 16:35
    "Мөнх, Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.1, 3.2
  • 16:55
    "Номонд дуртай баавгайнууд" хүүхэлдэйн кино 9
  • 17:10
    "Пэг, Кат хоёр" хүүхэлдэйн кино 4
  • 17:25
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 1.44
  • 17:50
    Цаг агаар
  • 17:55
    "Вакцин" шоу нэвтрүүлэг 3.4
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:45
    "Хөшигний дуудлага" ОАК 8
  • 21:10
    Цаг агаар
  • 21:15
    "Тэдний бүтээсэн хайрын түүх" нэвтрүүлэг
  • 22:45
    "Би чамд хайртай" МУСК

Боловсрол ТВ

  • 06:00
    Зураглал
  • 06:10
    "Эгэл эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 06:55
    Хамтдаа уншицгаая
  • 07:10
    "Солонгон өнгөт дагинас" хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 07:35
    "Чамайг даа" хүүхэлдэйн кино 16-18-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Диснейн цаг: Хүн аалз найзуудын хамт" хүүхэлдэйн кино II.1-р анги
  • 08:40
    "Диснейн цаг:Танглэд цуврал" хүүхэлдэйн кино I.17-р анги
  • 09:05
    "Америкийн үндэсний цэцэрлэгт хүрээлэн: Биг бенд" баримтат кино
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Хэлхээс" ОАК 10-р анги
  • 11:15
    "Монголын саятан" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:15
    "Эзэгтэйн туслах-Архангай аймагт" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Солонгос хэлний анхан шатны алсын зайн сургалт №29
  • 14:30
    Солонгос хэлний дунд шатны алсын зайн сургалт №29
  • 14:50
    Солонгос хэлний гүнзгий шатны алсын зайн сургалт №29
  • 15:10
    Япон хэлний дунд шатны алсын зайн сургалт №4
  • 15:35
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт: Хэрэглээний хятад хэл №7,8
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Эгэл эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Дэлхий атлас" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Солонгон өнгөт дагинас" хүүхэлдэйн кино 7,8-р анги
  • 17:35
    "Чамайг даа" хүүхэлдэйн кино 19-21-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Диснейн цаг: Хүн аалз найзуудын хамт" хүүхэлдэйн кино II.2-р анги
  • 18:30
    "Диснейн цаг:Танглэд цуврал" хүүхэлдэйн кино I.18-р анги
  • 19:00
    "Хэлхээс" ОАК 11-р анги
  • 20:30
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Америкийн үндэсний цэцэрлэгт хүрээлэн: Хавайн галт уулс" баримтат кино
  • 22:30
    "Хатагтай Скарлет ба гүнтэн" оак I.1-р анги
  • 23:35
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Диана гүнж" баримтат кино 1-р хэсэг
  • 00:45
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-16,17,18-р анги /3+/
  • 09:30
    "Пигланд" хүүхэлдэйн кино /12+/
  • 10:00
    "Парис 2024 - брэнд бүтээхүй" баримтат нэвтрүүлэг - 3 /Давталт/
  • 11:00
    Ройтерс: Хотууд
  • 11:30
    "Парис хүрэх зам" цуврал нэвтрүүлэг - 45
  • 12:00
    "Миний алт шиг хүүхэд" гэр бүлийн боловсрол олгох нэвтрүүлэг 1-14 /Давталт/
  • 14:00
    "Олимпын хөтөч" цуврал нэвтрүүлэг - 19 /Давталт/
  • 14:30
    "Парис хүрэх зам" цуврал нэвтрүүлэг - 46
  • 15:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн хөтөлбөр 1-4
  • 16:00
    ДВ-"Евромакс" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 16:40
    Ройтерс: Хотууд
  • 17:00
    "Пигланд" хүүхэлдэйн кино /12+/
  • 17:30
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-16,17,18-р анги /3+/
  • 18:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    ДВ-"Эрүүл хэв маяг" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Парис 2024 - брэнд бүтээхүй" баримтат нэвтрүүлэг - 4 /Давталт/
  • 20:30
    "Олимпын хөтөч" цуврал нэвтрүүлэг - 20 /Давталт/
  • 21:00
    "Торны цаадах амьдрал" СОАК - 14
  • 22:00
    "Торны цаадах амьдрал" СОАК - 15 /12+/
  • 00:00
    "Мөнх өв" баримтат кино
  • 00:35
    "Улаанбаатарын үдэш" жазз тоглолт
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Бид мартахгүй" МУСК
  • 07:30
    "Миний Монголын соёл"
  • 07:40
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 63-69-р анги
  • 09:15
    "Төгсгөл" МУСК
  • 11:00
    "Чонын хавх" ООАК 1-р бүлэг 1-р анги
  • 12:00
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 6-р бүлэг 51,52-р анги
  • 12:30
    "Хайр гэрэлтсэн чиний харц" СОАК 13-р анги
  • 13:35
    "Girls" МОАК 1-р бүлэг 9-р анги
  • 14:25
    "5 настнуудын нууцлаг ертөнц" нэвтрүүлэг 1-р бүлэг дугаар-9
  • 16:00
    "Тог тог тог" хүүхдийн нэвтрүүлэг 5-р бүлэг дугаар-5
  • 16:30
    "Тобот: Галактикийн мөрдөгчид" хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 1,2-р анги
  • 17:00
    "The Voice kids Mongolia" шоу нэвтрүүлэг дугаар-9
  • 19:00
    "Галилео" баримтат кино
  • 19:30
    "Хайр гэрэлтсэн чиний харц" СОАК 14-р анги
  • 20:45
    "Миний Монголын соёл"
  • 21:00
    "Хайрхан" аяллын нэвтрүүлэг дугаар-2
  • 22:00
    "Чонын хавх" ООАК 1-р бүлэг 2-р анги
  • 23:00
    "Удмын бичиг мину" нэвтрүүлэг дугаар-2
  • 23:30
    "Хайрхан" аяллын нэвтрүүлэг дугаар-2
  • 00:15
    "Миний Монголын соёл"
  • 00:30
    "Заншлын хэлхээ" нэвтрүүлэг 1-р бүлэг дугаар-27,28
  • 01:30
    "Галилео" баримтат кино
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 07:00
    Эфир эхлэл
  • 07:05
    "Дасгалын цаг"
  • 07:20
    "Цаг Агаар"
  • 07:25
    "Хөгжмийн хөтөлбөр"
  • 07:45
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Бизнес толь"
  • 09:00
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 09:30
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    ШУУД: "Говь-Алтай аймгийн Чандмань сум"-ын 100 жилийн ой
  • 19:00
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 19:15
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "Бизнес толь"
  • 20:00
    "Удахгүй гарах кинонууд"
  • 20:30
    "Эмээ, үлгэр яриад өгөөч" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Бадма, Чагдар 2" хүүхдийн контент
  • 21:00
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Арт гэр" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хүмүүсийн түүх" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Нарны сүүдэр" МУСК
  • 23:55
    "Хөгжмийн хөтөлбөр"
  • 00:35
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Үндэсний их баяр наадмын ШҮДЛЭН насны морьдын уралдааны хэсгээс
  • 07:00
    ШУУД:ГОВЬ-АЛТАЙ АЙМГИЙН ДЭЛГЭР СУМЫН 100 ЖИЛ-"ШҮДЛЭН НАСНЫ МОРЬДЫН УРАЛДААН"
  • 09:00
    ШУУД:"ДЭЛГЭР МИНИЙ САЙХАН НУТАГ" ГЭРЭЛ ЗУРГИЙН ҮЗЭСГЭЛЭН
  • 10:00
    ШУУД:ГОВЬ-АЛТАЙ АЙМГИЙН ДЭЛГЭР СУМЫН 100 ЖИЛ-"ЖОРОО МОРЬДЫН УРАЛДААН"
  • 11:00
    ШУУД:ГОВЬ-АЛТАЙ АЙМГИЙН ДЭЛГЭР СУМЫН 100 ЖИЛ-"МОРЬТОЙ НААДАМ"
  • 12:00
    ШУУД:ГОВЬ-АЛТАЙ АЙМГИЙН ДЭЛГЭР СУМЫН 100 ЖИЛ-"БАЯРЫН ПАРАД"
  • 13:30
    ШУУД:ГОВЬ-АЛТАЙ АЙМГИЙН ДЭЛГЭР СУМЫН 100 ЖИЛ-"ГАЛ ТАХИХ ЁСЛОЛ"
  • 14:00
    ШУУД:ГОВЬ-АЛТАЙ АЙМГИЙН ДЭЛГЭР СУМЫН 100 ЖИЛ-"АЛТАЙН МАГТААЛ"
  • 15:00
    ШУУД:ГОВЬ-АЛТАЙ АЙМГИЙН ДЭЛГЭР СУМЫН 100 ЖИЛ-"ДААГАНЫ УРАЛДААН"
  • 15:30
    ШУУД:ГОВЬ-АЛТАЙ АЙМГИЙН ДЭЛГЭР СУМЫН 100 ЖИЛ-"БАЯРЫН ХУРАЛ"
  • 16:00
    ШУУД:ГОВЬ-АЛТАЙ АЙМГИЙН ДЭЛГЭР СУМЫН 100 ЖИЛ-"ТӨРИЙН ШАГНАЛ ГАРДУУЛАХ ЁСЛОЛ"
  • 18:00
    ШУУД:ГОВЬ-АЛТАЙ АЙМГИЙН ДЭЛГЭР СУМЫН 100 ЖИЛ-"ХҮНДЭТГЭЛИЙН КОНЦЕРТ"
  • 20:00
    ШУУД:"ДЭЛГЭРИЙН ҮДЭШ" ШОУ
  • 22:00
    "Хүний цаана" УСК
  • 23:30
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 02:15
    "Аавын өглөөний цай (Завтрак у папы)" УСК
  • 03:45
    "Харри Поттер ба Азкабаны хоригдол (Harry Potter and the Prisoner of Azkaban)" УСК
  • 06:00
    "Солиот эх" МУСК
  • 07:45
    "Мухар гудамж" МУСК
  • 09:25
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (II.19,20-р анги)
  • 10:15
    "Үндэс" ОАК (I.21,II.1-р анги)
  • 11:10
    "Сингл Лэйдис (Single Ladies)" МУСК
  • 13:05
    "Төгс зул сар (Picture a Perfect Christmas)" УСК
  • 14:45
    "Сүпер 8 (Super 8) " УСК
  • 16:40
    "Сингл Лэйдис 2 (Single Ladies 2)" МУСК
  • 18:25
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (II.21,22-р анги)
  • 19:30
    "Үндэс" ОАК (II.2,3-р анги)
  • 20:35
    "Дасгалжуулагч (Тренер)" УСК
  • 23:20
    "Чарли ба Шоколадны үйлдвэр (Charlie and The Chocolate Factory)" УСК
  • 01:25
    "Гал тогоо Парист (Кухня в Париже)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Эрүүл хүнс: Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
  • 08:30
    Бизнес амжилт
  • 09:00
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 175,176,177-р анги
  • 09:25
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 09:40
    Бяцхан муужгай нохойнууд 50,51-р анги
  • 09:55
    Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Од Мөндөр подкаст - Кино түүх
  • 10:40
    Дээрэмчин, Цагдаа, Чөтгөр /The Gangster, the Cop, the Devil/ УСК
  • 12:40
    Сэтгэлээс уяатай Яруу нутаг минь баримтат кино
  • 13:30
    Бизнес амжилт
  • 14:00
    Монгол брэнд - Морин өртөө 10-р дугаар
  • 15:10
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 78-р анги
  • 16:10
    Бизнес амжилт
  • 16:40
    Яруу 100 - Талархал
  • 16:55
    Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • 17:25
    Бяцхан муужгай нохойнууд 52,53-р анги
  • 17:40
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 178,179,180-р анги
  • 18:00
    Од Мөндөр подкаст
  • 18:50
    Монгол брэнд - Морин өртөө 11-р дугаар
  • 20:00
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 79-р анги
  • 21:00
    Амьдралын хэв маяг /Life Style/ нэвтрүүлэг
  • 21:35
    Хүнсний хувьсгал - Хүнсний хувьсгал Хөдөө аж, ахуйн цогцолбор
  • 22:00
    Шүгэл үлээгч /Whistle Blower/ УСК
  • 00:05
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:40
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "CANIMALS" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Хамгийн сайхан нь" МУСК
  • 11:40
    "Найруулга-2018" үзүүлж байна
  • 12:40
    "Найруулга-2019" үзүүлж байна
  • 13:40
    "Найруулга-2020" үзүүлж байна
  • 14:40
    "Ацаг шүдний зөрүү" МУСК
  • 17:00
    "CANIMALS" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Хөгжилтэй дүр-Дэлхий даахгүй баян" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Насан туршдаа" МУСК
  • 22:40
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 07:00
    Hi UB өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Эко зөвлөгөө
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:05
    "Агаараар гүйцгээе" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Монгол өв соёл нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Эко зөвлөгөө
  • 15:40
    Дэлхийн хотууд
  • 16:00
    "Ногооноор сэтгэ" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:35
    Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
  • 17:50
    Эко зөвлөгөө
  • 18:00
    Бизнес аялал
  • 18:30
    Хүүхдийн цаг
  • 19:00
    "Цэцгийн соёл монголд" баримтат кино
  • 19:30
    Эко ТВ цоморлог
  • 20:00
    Цэцэгт мэндчилгээ
  • 20:10
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 22:45
    "Хөхөө гэрлэх пөхлөө" МУСК
  • 00:10
    Уран зохиолын цаг
  • 00:20
    Сайхан амраарай

Dream

  • 07:00
    Бэрдийн гэр бүл 5 / Genie family 5 /
  • 07:30
    Дами туулай ба Роми баавгай 6-10
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Күүкийгийн гар урлал I.26 / Kooki's Crafty show I.26 /
  • 08:45
    Цэлцэгнүүрийн ертөнц I.52 / Jelly Jamm I.52 /
  • 09:00
    Диснейн цаг: Хүн аалз Найзуудын хамт II.6
  • 09:30
    Диснейн цаг: Танглэд II.6
  • 10:00
    Хүчирхэг Хэнри IV.15-16 / Henry Denger IV.15-16 /
  • 11:00
    Таёо V.11-12 / Tayo V.11-12 /
  • 11:30
    Солонгон өнгөт дагинас 19-20 / Rainbow Bubblegem 19-20 /
  • 12:00
    Үлэг гүрвэлийн адал явдал I.27-28
  • 12:30
    Аварга дайчдын хэрэм 27-28
  • 13:00
    Зуузуугийн найзууд 7-9
  • 13:30
    Үлэг гүрвэлийн адал явдал I.29-30
  • 14:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Дами туулай ба Роми баавгай 11-15
  • 15:00
    Авьяастнуудын сургууль III.5-6 / Victorious III.5-6 /
  • 16:00
    Супер гэр бүл нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бэрдийн гэр бүл 6 / Genie family 6 /
  • 17:00
    Күүкийгийн гар урлал I.20 / Kooki's Crafty show I.20 /
  • 17:15
    Цэлцэгнүүрийн ертөнц I.20 / Jelly Jamm I.20 /
  • 17:30
    Зуузуугийн найзууд 10-12
  • 18:00
    Таёо V.13-14 / Tayo V.13-14 /
  • 18:30
    Солонгон өнгөт дагинас 21-22 / Rainbow Bubblegem 21-22 /
  • 19:00
    Контентын тойм 25 / Content review 25 /
  • 19:30
    Аварга дайчдын хэрэм 29-30
  • 20:00
    Диснейн цаг: Хүн аалз Найзуудын хамт II.7
  • 20:30
    Диснейн цаг: Танглэд II.7
  • 21:00
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу Сөсө /
  • 21:10
    Хамтдаа уншицгаая / Хатан зөгий /
  • 21:20
    Үлгэрийн цаг /Үл таних найз/
  • 21:30
    Хүчирхэг Хэнри IV.17-18 / Henry Denger IV.17-18 /
  • 22:30
    Бүүвэйн дуу
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Алтан аргамж
  • 10:00
    Цаг агаар
  • 10:10
    “Сэтгэлд шингэсэн хоол” Энэтхэг
  • 11:00
    “Дэлхийг тамгалсан Монгол адуу” баримтат кино
  • 13:00
    Онцгой байдлын цаг /давталт/
  • 13:20
    “Гэрлийн гайхамшиг” баримтат кино 3,4 –р хэсэг
  • 15:00
    “Усны гайхамшиг” баримтат кино
  • 16:30
    “Гайхамшигт Монгол адуу” баримтат кино
  • 18:00
    “Сонирхолтой одон орон” подкаст
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    Алтан аргамж
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Сэтгэлд шингэсэн хоол” Солонгос
  • 21:50
    Цаг агаар
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    Made нэвтрүүлэг
  • 08:10
    Хотын шийдэл нэвтрүүлэг
  • 08:20
    Аялагч нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Трампын эзэнт гүрэн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Тусгай ярилцлага" хөтөлбөр
  • 10:00
    Дулаарал нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 11:00
    Гол сэдэв нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Николай Костер-Вальдаугийн шоу нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Made in Mongolia нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Ярилцах цаг нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Технологийн гайхамшиг нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 15:30
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Америкийг бүтээсэн машин техникүүд нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Хотын шийдэл нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Гол сэдэв нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цахиурын хөндийгөөс цааш нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Дэлхийг бүтээсэн эрхмүүд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 19:30
    Cars and coffee нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Made in Mongolia нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Ярилцах цаг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тусгай ярилцлага" хөтөлбөр
  • 22:00
    Хөрөнгө оруулагчид нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Goldman Sachs: 150 жилийн замнал нэвтрүүлэг
  • 22:50
    Аялагч нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "DAVOS 2024" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

AsianBox

  • 06:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 06:05
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
  • 06:35
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 33
  • 07:35
    "Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл" № 17, 18
  • 08:15
    "Манайд ирсэн дурлал" МОАК 13-р анги
  • 09:20
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 15
  • 10:00
    "Миний супер баатар" ОАК 33-р анги
  • 11:00
    "Мятрашгүй" ОАК 18-р анги
  • 12:00
    "Сүн Ү Күн" ОАК 11-р анги
  • 13:30
    "Сүнстэй тулалдагч" ОАК 9-р анги
  • 14:45
    "Хар такси 2" ОАК 2-р анги
  • 16:05
    "Манайд ирсэн дурлал" МОАК 14-р анги
  • 17:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Миний супер баатар" ОАК 34-р анги
  • 18:30
    "Мятрашгүй" ОАК 19-р анги
  • 19:30
    "Сүн Ү Күн" ОАК 12-р анги
  • 21:00
    "Сүнстэй тулалдагч" ОАК 10-р анги
  • 22:20
    "Хар такси 2" ОАК 3-р анги
  • 23:40
    "Мятрашгүй" ОАК 19-р анги
  • 00:25
    "Сүн Ү Күн" ОАК 12-р анги
  • 01:35
    "Сүнстэй тулалдагч" ОАК 10-р анги

MNB Sport

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 09:15
    Идэр хүчтэн: Аймгийн арслан Г. Мөнх-Эрдэнэ
  • 10:00
    Эрийн хийморь
  • 10:30
    “Оргил өөд” Парис 2024 олимпод зориулав /6-р хэсэг/
  • 12:35
    Гандбол Монголын оюутны спортын VI наадам 2024
  • 18:35
    “Оргил өөд” Парис 2024 олимпод зориулав /7-р хэсэг/
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Адуучин: Завхан аймгийн Отгон сумаас бэлтгэв
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Монголын спортын түүх
  • 22:15
    Эрийн хийморь: Улсын алдарт уяач, улсын начин Б. Сэр-Од
  • 23:15
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    МУСК
  • 09:30
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 09:50
    Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Монголын баялаг 330-цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 11:20
    Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Ярих өнцөг
  • 13:00
    Капитал
  • 13:10
    Монголын баялаг 330-цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 14:20
    Капитал
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    МУСК
  • 16:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Ярих өнцөг
  • 18:00
    Хүн нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Капитал
  • 18:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 19:20
    Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Монголын баялаг 330-цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Монгол морин хуурын увдис-нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Ярих өнцөг
  • 22:00
    Гео эдийн засгийн тойм
  • 22:20
    Капитал
  • 22:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Найрсаг өглөө
  • 08:40
    Татарын дээрхий
  • 09:00
    Тархи сэрэхүй
  • 09:35
    Багачуудын цаг
  • 10:05
    Аз жаргалын хотхон ОАК 17-р анги
  • 11:00
    Ярилцах цаг
  • 11:17
    Хошин өнцөг
  • 12:00
    Эрүүл мэнд – Зөв ус
  • 12:15
    Монгол аялгуу
  • 13:00
    Эрүүл мэнд Нано наалт
  • 13:25
    Ардын элч МУСК
  • 14:50
    Амьдралын дурсамж
  • 16:15
    Теле-концерт
  • 17:00
    Багачуудын цаг
  • 17:35
    Монгол аялгуу
  • 18:00
    Аз жаргалын хотхон ОАК 18-р анги
  • 19:00
    Сайхан дууны түүх
  • 20:00
    Профессорын цаг
  • 20:55
    Татарын дээрхий
  • 21:15
    Гарьд магнай МУСК
  • 23:00
    Аз жаргалын хотхон ОАК 18-р анги
  • 23:50
    Эфир завсарлана

Малчин HD

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 07:05
    Өрнө, дорнын зурхай
  • 07:15
    "Хот айлын зоог" нэвтрүүлэг
  • 08:15
    Малчдын сонорт
  • 08:20
    "Бөөрөө Мөөрөө" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Талст" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Бизнес ба боломж
  • 09:45
    "Тэнгэрийн муухай арилдаг" МУСК /давталт/
  • 11:25
    Цагаан овооны тахилга наадам 2024
  • 12:40
    "Дундын тариалалтын хоршоо" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Эх оронч Монгол" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Баруунбаян-Улаан сумын 128 бөхийн барилдаан
  • 15:45
    "Малчин айлд" нэвтрүүлэг
  • 16:35
    Малчдын сонорт
  • 16:40
    "Адуучин тэмцээн" Хэнтий аймаг Биндэр сум
  • 17:50
    Бизнес ба боломж
  • 18:15
    "Бөөрөө Мөөрөө" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Малчдын сонорт
  • 18:55
    "Дундын тариалалтын хоршоо" үзүүлж байна
  • 19:15
    "Малчдын эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Их Засаг" үзүүлж байна
  • 20:40
    "Малчин хит" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Цуурхал" МУСК
  • 23:55
    Өрнө, дорнын зурхай
  • 00:05
    Үдшийн хөтөлбөр
  • 03:00
    Эфир завсарласан

Олон Саналтай

VII/2503:45

MovieBox

"Харри Поттер ба Азкабаны хоригдол (Harry Potter and the Prisoner of Azkaban)" УСК

VII/2509:25

MovieBox

"Малколмын эргэн тойронд" ОАК (II.19,20-р анги)

VII/2523:20

MovieBox

"Чарли ба Шоколадны үйлдвэр (Charlie and The Chocolate Factory)" УСК