• NTV

    I/28
    00:15 - 01:15
    "Шархалсан зүрх" ОАК 45
  • NTV

    I/28
    02:15 - 04:40
    "Аморе" МУСК 1,2,3
  • ETV HD

    I/28
    06:45 - 07:40
    Баримтат кино
  • NTV

    I/28
    06:50 - 07:05
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2
  • Mонголын Мэдээ

    I/28
    07:00 - 08:00
    “Дэлхийн 80 гайхамшгаар аялсан нь” баримтат кино /Японоос Хятад хүрэх зам/
  • NTV

    I/28
    07:05 - 07:20
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 11,12
  • Боловсрол ТВ

    I/28
    07:05 - 07:20
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.6-р анги
  • AsianBox

    I/28
    07:05 - 08:20
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 47, 48-р анги
  • NTV

    I/28
    07:20 - 07:30
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 77
  • Боловсрол ТВ

    I/28
    07:20 - 07:45
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 2.6-р анги
  • TV8

    I/28
    07:30 - 08:00
    "Юухүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино Б1 А18
  • NTV

    I/28
    07:30 - 07:40
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 12
  • NTV

    I/28
    07:40 - 07:50
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 12
  • ETV HD

    I/28
    07:40 - 08:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    I/28
    07:45 - 08:00
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 1.1-р анги
  • NTV

    I/28
    07:50 - 08:30
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 24-28
  • МҮОНТ

    I/28
    08:00 - 08:45
    “Рашаан хад” Баримтат кино
  • Central TV

    I/28
    08:00 - 08:30
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 3-8,9,10-р анги
  • ETV HD

    I/28
    08:05 - 09:55
    "Босуул" УСК
  • Боловсрол ТВ

    I/28
    08:10 - 08:25
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 1.2-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/28
    08:25 - 08:35
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.5-р анги
  • Star TV

    I/28
    08:30 - 09:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 07,08-р анги
  • NTV

    I/28
    08:30 - 09:35
    "Шархалсан зүрх" ОАК 45
  • Боловсрол ТВ

    I/28
    08:35 - 09:05
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.7,8-р анги
  • TV9

    I/28
    08:50 - 09:20
    "Буцаад хүйсээ солиулмаар байна" баримтат кино
  • Боловсрол ТВ

    I/28
    09:05 - 10:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.19,20-р анги
  • MovieBox

    I/28
    09:10 - 10:55
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (II.2-5-р анги)
  • TV8

    I/28
    10:00 - 11:00
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" ОАК 58-р анги
  • Star TV

    I/28
    10:00 - 11:00
    Амьдралын эхлэл ХОАК 19-р анги
  • Монгол ТВ

    I/28
    10:00 - 10:30
    "Супер 10" хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • Eco Channel

    I/28
    10:00 - 11:00
    "Их цагаан хэрмийн нөгөө талд" баримтат кино
  • C1

    I/28
    10:00 - 10:10
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 38-р анги
  • AsianBox

    I/28
    10:00 - 11:10
    "Нууцлаг эр" ОАК 95, 96-р анги
  • TV9

    I/28
    10:05 - 11:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 93-р анги /давталт/
  • TV7

    I/28
    10:10 - 11:50
    "Морьтой ч болоосой" МУСК
  • MNB Гэр Бүл

    I/28
    10:10 - 10:35
    Сурагчдын амралтад: “Оскар” хүүхэлдэйн кино 9.10-р анги
  • C1

    I/28
    10:10 - 10:30
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    I/28
    10:10 - 11:20
    "Хожлын нүүдэл" ОАК 11-р анги
  • NTV

    I/28
    10:20 - 11:30
    "Балид болсон явдал" ОАК 5
  • MN25

    I/28
    10:20 - 11:30
    "Ленинград 46" ОАК 23-р анги
  • UBS-1

    I/28
    10:30 - 10:55
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 19,20/
  • Royal HD

    I/28
    10:30 - 12:05
    "Буруу эргэлт" монголын уран сайхны кино
  • Монгол ТВ

    I/28
    10:30 - 11:45
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 9-р анги
  • Central TV

    I/28
    10:30 - 11:30
    "Орь залуу 30 нас" ХОАК 7-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    I/28
    10:35 - 11:30
    “Босго тотго” олон ангит уран сайхны кино 11-р анги
  • ETV HD

    I/28
    10:35 - 10:55
    Хүүхэлдэйн кино
  • UBS-1

    I/28
    10:55 - 11:35
    "Нандин нас" Хүүхдийн олон ангит кино /1-р бүлэг 11/
  • MovieBox

    I/28
    10:55 - 13:05
    "Америкт зочилсон нь (Coming to America)" УСК
  • SBN

    I/28
    11:00 - 12:00
    Догшин Алекс-1 ОАК
  • Star TV

    I/28
    11:10 - 11:30
    Цоохор найз хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • TV5

    I/28
    11:30 - 12:40
    "Замбуулин дуусах болоогүй" 37 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • NTV

    I/28
    11:30 - 11:45
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 11,12
  • UBS-1

    I/28
    11:35 - 12:20
    "Офицерын эхнэрүүд" олон ангит кино /9/
  • Eco Channel

    I/28
    11:35 - 12:00
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    I/28
    11:45 - 11:55
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 77
  • Монгол ТВ

    I/28
    11:45 - 12:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 27,28-р анги
  • NTV

    I/28
    11:55 - 12:05
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 12
  • Eco Channel

    I/28
    12:00 - 12:35
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын дээрэмчид " Хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    I/28
    12:00 - 13:15
    "Хөдөлгөөнт мөрдөх тасаг 404" ОАК 3-р анги
  • TV9

    I/28
    12:05 - 12:40
    "Хэ Чи" ОАУСК, 39-р анги
  • NTV

    I/28
    12:05 - 12:15
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 12
  • ETV HD

    I/28
    12:10 - 13:20
    "Бидний эмээ , Дэ Жангум юм уу?" ОАУСК 9-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/28
    12:10 - 13:05
    "Аугаа зуун" ОАК 4.1-р анги
  • NTV

    I/28
    12:15 - 12:55
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 24-28
  • MNC

    I/28
    12:20 - 14:00
    Онцгой даалгавар МУСК
  • TV9

    I/28
    12:40 - 13:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 30-р анги
  • TV8

    I/28
    13:00 - 14:05
    "Нөгөө л романтик" УСК 2-р анги
  • Star TV

    I/28
    13:00 - 13:30
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 19-р анги
  • NTV

    I/28
    13:05 - 14:00
    "Салалт" ОАК 7
  • MovieBox

    I/28
    13:05 - 14:45
    "Найзууд" ОАК (WIII.23-IX.2-р анги)
  • TV9

    I/28
    13:10 - 14:50
    "Хүйтэн сэтгэл" ОУСК
  • TM

    I/28
    13:20 - 14:20
    "Фермийн үхрүүд" хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    I/28
    13:20 - 14:10
    "Тэргэл сар" ОАК 34-р анги
  • Монгол ТВ

    I/28
    13:30 - 14:00
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 9,10-р анги
  • TV7

    I/28
    14:00 - 16:30
    "Сайн уу Амьдрал минь-2" МУСК
  • Central TV

    I/28
    14:00 - 14:30
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 3-8,9,10-р анги
  • C1

    I/28
    14:00 - 14:50
    "Бид хамтдаа" ХОАК 16-р анги
  • AsianBox

    I/28
    14:10 - 16:40
    Дуулиант 18 нас" ОАК 11, 12-р анги
  • Star TV

    I/28
    14:20 - 15:30
    Дутагдалтай дурлал ОАК 17,18-р анги
  • ETV HD

    I/28
    14:20 - 16:00
    "Мөрөөдөлд хүрэх зам" УСК 4-р анги
  • MovieBox

    I/28
    14:45 - 16:45
    "Шаолины хөлбөмбөг (Shaolin Soccer)" УСК
  • UBS-1

    I/28
    14:50 - 15:25
    "Z.OE 41" антологи цуврал кино /4/
  • NTV

    I/28
    14:50 - 16:15
    "Нийслэл хүүхэн" ОАК 2.1
  • МҮОНТ

    I/28
    15:00 - 15:50
    “Бурхан багш” ОАУСК 26-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    I/28
    15:10 - 15:30
    Сурагчдын амралтад: “Мөнгөн цох” хүүхдийн кино 4-р анги
  • Суваг 1

    I/28
    15:15 - 16:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 14-р анги
  • MNC

    I/28
    15:30 - 17:00
    Хүний амь МУСК
  • C1

    I/28
    15:30 - 16:30
    "Мэдлээ ахмадаа" СОАК 15-р анги
  • MN25

    I/28
    15:50 - 16:40
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • Eco Channel

    I/28
    16:00 - 17:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • Central TV

    I/28
    16:00 - 17:00
    "Орь залуу 30 нас" ХОАК 7-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/28
    16:10 - 17:00
    "Цэргийн сургууль" 1.9-р анги
  • Монгол ТВ

    I/28
    16:15 - 17:25
    "Намайг хайлуулаач" СОАК 14-р анги
  • NTV

    I/28
    16:25 - 16:40
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 9,10
  • C1

    I/28
    16:30 - 17:30
    "Золиос" Олон ангит кино 25-р анги /давталт/
  • TV7

    I/28
    16:40 - 18:20
    "Хөгжил-Зүтгэл" баримтат кино
  • NTV

    I/28
    16:40 - 16:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 76
  • MN25

    I/28
    16:40 - 17:30
    "Бундын хатан" ОАК 4-р анги
  • MovieBox

    I/28
    16:45 - 18:30
    "Матар хочит Данди (Crocodile Dundee)" УСК
  • NTV

    I/28
    16:50 - 17:00
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 12
  • TV8

    I/28
    17:00 - 17:30
    "Юухүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино Б1 А19
  • NTV

    I/28
    17:00 - 17:10
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 12
  • Mонголын Мэдээ

    I/28
    17:00 - 18:00
    “Дэлхийн 80 гайхамшгаар аялсан нь” баримтат кино /Энэтхэгээс Шри-Ланк хүрэх зам/
  • NTV

    I/28
    17:10 - 17:50
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 24-28
  • UBS-1

    I/28
    17:15 - 17:30
    "Аун Даун хоёр" Хүүхэлдэйн кино /52/
  • TV9

    I/28
    17:20 - 17:42
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • TV8

    I/28
    17:30 - 17:55
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • Боловсрол ТВ

    I/28
    17:30 - 18:00
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 2.7-р анги
  • AsianBox

    I/28
    17:30 - 19:00
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 49, 50-р анги
  • MN25

    I/28
    17:30 - 18:20
    "Шинкалион" ОА хүүхэлдэйн кино
  • Star TV

    I/28
    17:40 - 18:00
    Цоохор найз хүүхэлдэйн кино 2,3-р анги
  • Star TV

    I/28
    18:00 - 19:00
    Амьдралын эхлэл ХОАК 20-р анги
  • NTV

    I/28
    18:00 - 19:00
    "Салалт" ОАК 8
  • Монгол ТВ

    I/28
    18:00 - 18:30
    "Супер 10" хүүхэлдэйн кино 7,8-р анги
  • Central TV

    I/28
    18:00 - 18:30
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 3-8,9,10-р анги
  • C1

    I/28
    18:00 - 19:30
    "Худал хуурмаг" СОАК 14-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    I/28
    18:05 - 18:25
    Сурагчдын амралтад: “Мөнгөн цох” хүүхдийн кино 5-р анги
  • TV8

    I/28
    18:10 - 19:10
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" ОАК 59-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/28
    18:10 - 18:35
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.9,10-р анги
  • MovieBox

    I/28
    18:30 - 19:30
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (II.6,7-р анги)
  • Eco Channel

    I/28
    18:30 - 19:00
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    I/28
    18:35 - 19:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 1.3,4-р анги
  • UBS-1

    I/28
    18:40 - 19:30
    "Z.OE 41" антологи цуврал кино /5/
  • TV5

    I/28
    18:40 - 19:00
    "Зуузуугийн найзууд" 9-10-р анги хүүхэлдэйн кино
  • Star TV

    I/28
    19:00 - 19:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 09,10-р анги
  • ETV HD

    I/28
    19:00 - 20:30
    "Бидний эмээ , Дэ Жангум юм уу?" ОАУСК 10-р анги
  • AsianBox

    I/28
    19:00 - 20:30
    "Нууцлаг эр" ОАК 97, 98-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/28
    19:05 - 19:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.21-р анги
  • TV5

    I/28
    19:30 - 20:50
    "Замбуулин дуусах болоогүй" 38 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • MovieBox

    I/28
    19:30 - 20:40
    "Найзууд" ОАК (IX.3,4-р анги)
  • Монгол ТВ

    I/28
    19:30 - 20:55
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 10-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/28
    19:30 - 21:00
    "Хожлын нүүдэл" ОАК 12-р анги
  • Eco Channel

    I/28
    20:00 - 20:50
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • NTV

    I/28
    20:05 - 21:40
    "Шархалсан зүрх" ОАК 46
  • MN25

    I/28
    20:10 - 21:10
    "Ленинград 46" ОАК 24-р анги
  • TV9

    I/28
    20:30 - 21:10
    "Хэ Чи" ОАУСК, 40-р анги
  • Star TV

    I/28
    20:30 - 21:00
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 20-р анги
  • C1

    I/28
    20:30 - 22:30
    "Сайн аав" МУСК
  • AsianBox

    I/28
    20:30 - 22:00
    "Хөдөлгөөнт мөрдөх тасаг 404" ОАК 4-р анги
  • UBS-1

    I/28
    20:40 - 21:35
    "Офицерын эхнэрүүд" олон ангит кино /10/
  • MovieBox

    I/28
    20:40 - 22:55
    "Матар хочит Данди 2 (Crocodile Dundee 2)" УСК
  • Star TV

    I/28
    21:00 - 22:10
    Дутагдалтай дурлал ОАК 19,20-р анги
  • Монгол ТВ

    I/28
    21:00 - 22:00
    "Ромын түүх" баримтат кино 4-р хэсэг
  • Central TV

    I/28
    21:00 - 22:00
    "Орь залуу 30 нас" ХОАК 8-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    I/28
    21:05 - 22:00
    “Босго тотго” олон ангит уран сайхны кино 12-р анги
  • TV9

    I/28
    21:10 - 22:00
    "Дэлхий хэрхэн бүтсэн бэ" 7-р анги баримтат кино
  • TV8

    I/28
    21:30 - 00:00
    "Мөрдөгч К: Алдагдсан аралын нууц" УСК
  • SBN

    I/28
    21:30 - 22:30
    Догшин Алекс-2 ОАК
  • MNC

    I/28
    21:40 - 23:10
    Царайлаг өдрүүд МУСК
  • TV9

    I/28
    22:00 - 23:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 94-р анги
  • NTV

    I/28
    22:00 - 23:00
    "Жинхэнэ эрчүүд"ОАК 29
  • Монгол ТВ

    I/28
    22:00 - 23:00
    "Дуудлагын охид" МУСК
  • МҮОНТ

    I/28
    22:00 - 23:40
    “Амьдралын хүрд” ОАУСК 2-р анги
  • Eco Channel

    I/28
    22:00 - 00:00
    "Зогсошгүй" УСК
  • Боловсрол ТВ

    I/28
    22:00 - 23:10
    "Аугаа зуун" ОАК 4.2-р анги
  • AsianBox

    I/28
    22:00 - 23:05
    "Тэргэл сар" ОАК 35-р анги
  • Star TV

    I/28
    22:10 - 00:10
    Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж МУСК
  • MN25

    I/28
    22:10 - 23:00
    "Бундын хатан" ОАК 5-р анги
  • Royal HD

    I/28
    22:20 - 00:05
    "Сингл лейдис" Монголын уран сайхны кино
  • ETV HD

    I/28
    22:20 - 00:05
    "Хар мөртэй гэмт хэрэг" УСК
  • Сүлд ТВ

    I/28
    22:30 - 23:30
    Бооржиагийнхан Олон ангит кино 8-р анги
  • SBN

    I/28
    22:30 - 00:20
    Академи ажиллагаа МУСК
  • C1

    I/28
    22:30 - 23:40
    "Худал хуурмаг" СОАК 14-р анги /давталт/
  • TM

    I/28
    22:40 - 08:00
    "Таньруу нүүж явна" МУСК
  • MovieBox

    I/28
    22:55 - 00:40
    "Аймшгийн кино 3 (Scary Movie 3)" УСК
  • AsianBox

    I/28
    23:05 - 00:15
    "Нууцлаг эр" ОАК 97, 98-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/28
    23:10 - 00:00
    "Цэргийн сургууль" 1.10-р анги
  • Суваг 1

    I/28
    23:15 - 00:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 15-р анги
  • C1

    I/28
    23:40 - 01:00
    "Хонх" МУСК
  • TV7

    I/28
    23:45 - 01:25
    "Аман хуур" МУСК
  • Mонголын Мэдээ

    I/28
    23:45 - 00:00
    Хаан тууль: “Жангар” “Авланга хааныг эрхэндээ оруулсан нь” 1-р бүлгийн 5-р анги
  • NTV

    I/28
    00:00 - 01:10
    "Балид болсон явдал"ОАК 5
  • AsianBox

    I/28
    00:15 - 01:15
    "Хөдөлгөөнт мөрдөх тасаг 404" ОАК 4-р анги
  • MovieBox

    I/28
    00:40 - 02:10
    "Бүтэлгүй өдөр (Walk of Shame)" УСК
  • UBS-1

    I/28
    00:55 - 02:25
    "Асрагч" Монголын уран сайхны кино /+18/
  • TV8

    I/28
    01:00 - 02:00
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" ОАК 59-р анги
  • Монгол ТВ

    I/28
    01:00 - 01:45
    Викингчүүд АОАК 3-р бүлэг 1-р анги
  • MovieBox

    I/28
    02:10 - 03:50
    "Би, Франкенштейн (I, Frankenstein)" УСК
  • MovieBox

    I/28
    03:50 - 05:50
    "Өргөст модны цэцэрлэг (Wicker Park)" УСК
  • MovieBox

    I/28
    05:50 - 06:40
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (II.6,7-р анги)
  • MovieBox

    I/28
    06:40 - 07:30
    "Найзууд" ОАК (IX.3,4-р анги)

Олон Саналтай

I/2814:50

NTV

"Нийслэл хүүхэн" ОАК 2.1

I/2820:40

MovieBox

"Матар хочит Данди 2 (Crocodile Dundee 2)" УСК

I/2802:15

NTV

"Аморе" МУСК 1,2,3