• NTV

    VII/20
    00:00 - 00:45
    "Хамтрагч" ОАК 17.13
  • MovieBox

    VII/20
    01:30 - 02:15
    "Үндэс" ОАК (I.15,16-р анги)
  • MovieBox

    VII/20
    02:15 - 04:00
    "Белград зочид буудал (Отель Белград)" УСК
  • NTV

    VII/20
    02:20 - 04:00
    "Ээжээ надтай гэрлээч" МУСК
  • MovieBox

    VII/20
    04:00 - 06:00
    "Эрвээхэйн нөлөө (Butterfly Effect)" УСК
  • MovieBox

    VII/20
    06:00 - 07:00
    "Гэгээ" МУСК
  • Монгол ТВ

    VII/20
    06:00 - 07:15
    "Анхны алхам МУСК
  • AsianBox

    VII/20
    06:05 - 08:20
    "Манайд ирсэн дурлал" МОАК 6, 7-р анги
  • TV9

    VII/20
    06:10 - 07:50
    Тагнуулч аав МУСК
  • NTV

    VII/20
    06:55 - 07:20
    "Мөнх, Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.1, 2.2
  • ETV HD

    VII/20
    06:55 - 07:40
    "Сэрсэн он жилүүд" ХОАК 7-р анги давталт
  • MovieBox

    VII/20
    07:00 - 08:50
    "Богд хаан" МУСК
  • TV5

    VII/20
    07:15 - 09:00
    "Поли" хүүхэлдэйн кино S1 - 23,24,25-р анги
  • Монгол ТВ

    VII/20
    07:15 - 08:30
    "Энэ хүүхнүүд үү" МУСК
  • NTV

    VII/20
    07:20 - 07:35
    "Номонд дуртай баавгайнууд" хүүхэлдэйн кино 6
  • TV8

    VII/20
    07:35 - 08:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    VII/20
    07:35 - 07:50
    "Канималууд" хүүхэлдэйн кино 1.11, 1.12
  • Боловсрол ТВ

    VII/20
    07:35 - 08:00
    "Булцгар" хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    VII/20
    07:50 - 08:15
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 1.40, 1.41
  • Боловсрол ТВ

    VII/20
    08:05 - 10:00
    "Мөсөн гүнж" УСК
  • Eco Channel

    VII/20
    08:10 - 09:50
    "Ирж яваа цаг" MУСК
  • AsianBox

    VII/20
    08:20 - 09:10
    "Миний супер баатар" ОАК 28-р анги
  • Монгол ТВ

    VII/20
    08:30 - 10:00
    "Тобот" Дэйдогийн баатрууд" хүүхэлдэйн кино 1-6-р анги
  • NTV

    VII/20
    08:35 - 09:25
    "Луйварчдын мөрөөр" баримтат кино 1
  • MovieBox

    VII/20
    08:50 - 10:35
    "Мухар гудамж" МУСК
  • TV7

    VII/20
    09:00 - 10:00
    "CANIMALS" хүүхэлдэйн кино
  • SBN

    VII/20
    09:00 - 09:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • МҮОНТ

    VII/20
    09:00 - 10:50
    “Хийморь” Монголын уран сайхны кино
  • Central TV

    VII/20
    09:00 - 09:30
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 2-43,44,45-р анги /3+/
  • Star TV

    VII/20
    09:05 - 09:35
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 160-164-р анги
  • AsianBox

    VII/20
    09:10 - 11:30
    "Мятрашгүй" ОАК 9-11-р анги
  • Central TV

    VII/20
    09:30 - 10:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 2-46,47,48-р анги /3+/
  • Star TV

    VII/20
    09:35 - 10:15
    Бяцхан муужгай нохойнууд 40-45-р анги
  • TV9

    VII/20
    09:40 - 10:45
    Агентлаг СОАК 12-р анги давталт
  • Монгол ТВ

    VII/20
    10:00 - 12:00
    "Омарын эрэлд" МУСК
  • Central TV

    VII/20
    10:00 - 10:30
    "Пигланд" хүүхэлдэйн кино /12+/
  • TV5

    VII/20
    10:05 - 11:30
    " Тэ Жу Ён " 47-р анги СОАК
  • Боловсрол ТВ

    VII/20
    10:05 - 11:20
    "Хэлхээс" ОАК 5-р анги
  • SBN

    VII/20
    10:30 - 11:00
    Мөнгөн цох хүүхдийн кино-7
  • Mонголын Мэдээ

    VII/20
    10:30 - 11:50
    “Үлэг гүрвэл” Баримтат кино
  • MovieBox

    VII/20
    10:35 - 12:15
    "Фэйсбүүк од" МУСК
  • MN25

    VII/20
    10:40 - 11:30
    "Гайхамшигт баг" оа хүүхэлдэйн кино
  • TV7

    VII/20
    11:20 - 13:00
    "Дурлалын магистр" МУСК
  • MN25

    VII/20
    11:30 - 12:30
    "Нэгдүгээр хэлтэс" оак 1 бүлэг 1,2,3-р анги
  • AsianBox

    VII/20
    11:30 - 13:10
    "Сүн Ү Күн" ОАК 6-р анги
  • Star TV

    VII/20
    11:35 - 13:30
    Чөтгөрийн түүх /The Chronicles of Evil УСК
  • TV9

    VII/20
    11:50 - 13:35
    Надо тулаан-3 хүүхэлдэйн кино давталт
  • NTV

    VII/20
    11:55 - 12:20
    "Мөнх, Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.1, 2.2
  • Монгол ТВ

    VII/20
    12:00 - 13:55
    Лагины алт ООАК 9,10-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VII/20
    12:05 - 13:20
    "Хавтаст хэрэг" ОАК 5-р анги
  • MovieBox

    VII/20
    12:15 - 14:20
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (II.5-9-р анги)
  • NTV

    VII/20
    12:20 - 12:35
    "Номонд дуртай баавгайнууд" хүүхэлдэйн кино 6
  • NTV

    VII/20
    12:35 - 12:50
    "Канималууд" хүүхэлдэйн кино 1.11, 1.12
  • NTV

    VII/20
    12:50 - 13:20
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 1.40, 1.41
  • TV7

    VII/20
    13:00 - 14:00
    "CANIMALS" хүүхэлдэйн кино
  • SBN

    VII/20
    13:00 - 15:30
    Мөнхийн хайр ТОАК-4/давталт/
  • ETV HD

    VII/20
    13:00 - 13:55
    "Сэрсэн он жилүүд" ХОАК 8-р анги
  • AsianBox

    VII/20
    13:10 - 15:40
    "Сүнстэй тулалдагч" ОАК 2, 3-р анги
  • TV9

    VII/20
    13:40 - 15:10
    Өндөр ээж МУСК
  • Mонголын Мэдээ

    VII/20
    13:45 - 15:25
    “Хазгар цадиг” баримтат кино
  • Монгол ТВ

    VII/20
    13:55 - 14:10
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 52-р анги
  • TV7

    VII/20
    14:00 - 16:10
    "Ацаг шүдний зөрүү" МУСК
  • ETV HD

    VII/20
    14:00 - 15:30
    "Дуудлага-1" ОАК 26.27-р анги давталт
  • NTV

    VII/20
    14:05 - 15:30
    "Мора" хүүхэлдэйн кино
  • MovieBox

    VII/20
    14:20 - 16:35
    "Үндэс" ОАК (I.7-11-р анги)
  • Star TV

    VII/20
    15:10 - 17:40
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 71,72,73-р анги
  • SBN

    VII/20
    15:30 - 16:40
    Үзвэрийн цонх СОАК-1/давталт/
  • AsianBox

    VII/20
    15:40 - 17:30
    "Торгоны маань хээ" кино контент
  • MovieBox

    VII/20
    16:35 - 18:30
    "Бендер: Агуу Жаачны эхлэл (Бендер: Начало)" УСК
  • SBN

    VII/20
    16:40 - 17:50
    Үзвэрийн цонх СОАК-2/давталт/
  • NTV

    VII/20
    16:45 - 17:15
    "Мөнх, Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.1, 2.2
  • Монгол ТВ

    VII/20
    16:50 - 18:30
    "Затура: Сансар огторгуйн адал явдал" УСК
  • MN25

    VII/20
    17:00 - 17:50
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • Central TV

    VII/20
    17:00 - 17:30
    "Пигланд" хүүхэлдэйн кино /12+/
  • NTV

    VII/20
    17:15 - 17:30
    "Номонд дуртай баавгайнууд" хүүхэлдэйн кино 6
  • NTV

    VII/20
    17:30 - 17:45
    "Канималууд" хүүхэлдэйн кино 1.11, 1.12
  • AsianBox

    VII/20
    17:30 - 18:30
    "Миний супер баатар" ОАК 29-р анги
  • NTV

    VII/20
    17:45 - 18:05
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 1.40
  • SBN

    VII/20
    17:50 - 19:00
    Үзвэрийн цонх СОАК-3/давталт/
  • MN25

    VII/20
    17:50 - 18:10
    "Доктор икс" оак 5 бүлэг 5-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VII/20
    18:05 - 18:20
    "Вампи" хүүхэлдэйн кино
  • MN25

    VII/20
    18:10 - 19:00
    "Гайхамшигт баг" оа хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    VII/20
    18:20 - 18:50
    "Булцгар" хүүхэлдэйн кино
  • MovieBox

    VII/20
    18:30 - 20:15
    "Бендер: Хаант засгийн алт (Бендер: Золото Империй)" УСК
  • AsianBox

    VII/20
    18:30 - 19:30
    "Мятрашгүй" ОАК 14-р анги
  • UBS-1

    VII/20
    18:35 - 18:55
    "Аварга дайчдын хэрэм" Хүүхэлдэйн кино/4/
  • Боловсрол ТВ

    VII/20
    19:00 - 20:30
    "Хэлхээс" ОАК 6-р анги
  • NTV

    VII/20
    19:05 - 20:30
    "Карентины хүүхдүүд" МУСК
  • TV5

    VII/20
    19:30 - 20:55
    " Тэ Жу Ён " 55-р анги СОАК
  • Central TV

    VII/20
    19:30 - 22:00
    "Дурласан эр" УСК /12+/
  • AsianBox

    VII/20
    19:30 - 20:55
    "Сүн Ү Күн" ОАК 7-р анги
  • TV8

    VII/20
    20:00 - 20:45
    "RT"-Баримтат кино
  • MN25

    VII/20
    20:00 - 21:00
    "Нэгдүгээр хэлтэс" оак 1 бүлэг 6-р анги
  • TV9

    VII/20
    20:10 - 21:30
    Агентлаг СОАК 13-р анги
  • MovieBox

    VII/20
    20:15 - 22:10
    "Бендер: Сүүлчийн луйвар (Бендер: Последняя Афера)" УСК
  • C1

    VII/20
    20:20 - 22:00
    "Руфусын адал явдал" Хүүхдийн кино
  • UBS-1

    VII/20
    20:30 - 21:05
    "Girls-season 4" олон ангит кино/1/
  • TV7

    VII/20
    20:40 - 22:00
    "Ариун номын эрэлд" баримтат кино
  • NTV

    VII/20
    20:45 - 22:00
    "Адууч" баримтат кино
  • UBS-1

    VII/20
    21:05 - 22:10
    "Мосгаз"олон ангит кино/8/
  • Монгол ТВ

    VII/20
    21:05 - 23:05
    "Гааны амт" УСК
  • МҮОНТ

    VII/20
    21:05 - 23:05
    Гэгээн үдэш: Монголын театр, киноны нэрт найруулагч, жүжигчин, багш Гүрсэдийн Доржсамбуу
  • TV9

    VII/20
    21:30 - 23:30
    Бодлын хулгайч МУСК
  • SBN

    VII/20
    21:30 - 00:00
    Мөнхийн хайр ТОАК-5
  • TV5

    VII/20
    21:40 - 22:40
    "Морьтой ч болоосой" МУСК
  • Малчин HD

    VII/20
    21:55 - 23:50
    "Хэлгүй жим" МУСК
  • TV8

    VII/20
    22:00 - 00:15
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • TV7

    VII/20
    22:00 - 00:00
    "Манан зүсэгч" МУСК
  • Star TV

    VII/20
    22:00 - 00:10
    Цусаа худалдагчийн түүх /Chronicle of a Blood Merchant/ УСК
  • NTV

    VII/20
    22:00 - 00:10
    "Түүх мартахгүй" МУСК
  • Central TV

    VII/20
    22:00 - 00:00
    "Торны цаадах амьдрал" СОАК - 6 /12+/
  • C1

    VII/20
    22:00 - 00:20
    "Төмөр замын барнууд" УСК
  • Eco Channel

    VII/20
    22:05 - 23:50
    МУСК
  • MovieBox

    VII/20
    22:10 - 01:10
    "Харри Поттер ба Эрлийз ханхүү (Harry Potter and the Half-Blood Prince) " УСК
  • Боловсрол ТВ

    VII/20
    22:20 - 00:30
    "In da house 2" МУСК
  • AsianBox

    VII/20
    22:20 - 01:35
    "Өдөр ба шөнө" ОАК 11, 12, 13-р анги (давталт)
  • TV5

    VII/20
    22:40 - 03:00
    " Тэ Жу Ён " 50,51,52,53-р анги СОАК
  • Монгол ТВ

    VII/20
    23:05 - 01:00
    "Дэлхийн оршин суугчид" баримтат кино
  • МҮОНТ

    VII/20
    23:05 - 00:35
    “Тусгай салаа 2” Монголын уран сайхны кино
  • TV9

    VII/20
    23:30 - 06:00
    Киноны давталтын цаг
  • MN25

    VII/20
    23:40 - 00:50
    "Доктор Икс" оак 5 бүлэг 6-р анги
  • Central TV

    VII/20
    00:00 - 00:35
    "Мөнх өв" баримтат кино
  • Монгол ТВ

    VII/20
    01:00 - 02:00
    "Попури-изм 1" МУСК
  • MovieBox

    VII/20
    01:10 - 03:35
    "Харри Поттер ба Үхлийн шүтээн 1 (Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1)" УСК
  • AsianBox

    VII/20
    01:35 - 06:00
    "Мятрашгүй" ОАК 14-р анги

Олон Саналтай

VII/2022:40

TV5

" Тэ Жу Ён " 50,51,52,53-р анги СОАК

VII/2014:00

Central TV

"Олимпын хөтөч" цуврал нэвтрүүлэг - 16 /Давталт/

VII/2013:10

AsianBox

"Сүнстэй тулалдагч" ОАК 2, 3-р анги