• NTV

    VI/12
    01:15 - 02:15
    "Нууц цэцэрлэг" ОАК 2
  • NTV

    VI/12
    02:15 - 03:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 47
  • NTV

    VI/12
    03:00 - 04:15
    "Романтик эмч Ким са бу" ОАК 2.2
  • Монгол ТВ

    VI/12
    06:00 - 09:00
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 20-43-р анги
  • TV8

    VI/12
    06:20 - 07:55
    "Дурсамж төгсгөл үгүй" МУСК
  • ETV HD

    VI/12
    06:45 - 07:50
    Баримтат кино
  • NTV

    VI/12
    06:50 - 07:40
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 9,10
  • AsianBox

    VI/12
    07:05 - 08:15
    "Хувь заяаны тохиол" ОАК 3, 4-р анги
  • UBS-1

    VI/12
    07:05 - 07:35
    "Хобби" баримтат кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/12
    07:05 - 07:15
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.6-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/12
    07:15 - 08:00
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 3.3,4-р анги
  • UBS-1

    VI/12
    07:35 - 08:30
    "No side тоглолт" олон ангит кино /3/
  • NTV

    VI/12
    07:40 - 09:55
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 13,14
  • ETV HD

    VI/12
    07:50 - 09:30
    Уран сайхны кино /давталт/
  • Star TV

    VI/12
    08:00 - 08:55
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 10-13-р анги
  • Eco Channel

    VI/12
    08:00 - 10:00
    " Эх орон дуудаж байна" МУСК
  • C1

    VI/12
    08:00 - 09:00
    "Багдадын цагдаа" Баримтат кино
  • TV8

    VI/12
    08:05 - 09:30
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 27-29-р анги
  • MovieBox

    VI/12
    08:10 - 09:50
    "Хулгайлагдсан охин (Gone)" УСК
  • Боловсрол ТВ

    VI/12
    08:10 - 10:00
    “Миний бяцхан одой морь” 2.14-18-р анги
  • AsianBox

    VI/12
    08:15 - 10:30
    "Хүнд цохилт" ОАК 48-51-р анги
  • Royal HD

    VI/12
    08:30 - 09:05
    "Их засаг" ОУИС-ийн 25 жилийн ой - Баримтат кино
  • SBN

    VI/12
    08:30 - 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • TM

    VI/12
    08:50 - 10:00
    "Цөмийн хаягдал" баримтат кино
  • МҮОНТ

    VI/12
    08:55 - 11:00
    “Давхар цагаан шугам” Уран сайхны кино 1.2-р анги
  • TV7

    VI/12
    09:00 - 09:30
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 9, 10, 11, 12-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    VI/12
    09:00 - 10:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: М.Чимэд “Их дайн” баримтат кино 1-р анги 2010 он.
  • Central TV

    VI/12
    09:00 - 09:30
    "Paw Patrol" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 9,10-р анги
  • Сүлд ТВ

    VI/12
    09:30 - 10:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • Central TV

    VI/12
    09:30 - 10:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 5-р анги
  • Royal HD

    VI/12
    09:45 - 10:40
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 30-р анги
  • MovieBox

    VI/12
    09:50 - 12:40
    "Нисэгч (Aviator)" УСК
  • NTV

    VI/12
    09:55 - 11:10
    "Романтик эмч Ким са бу" ОАК 2.2
  • TM

    VI/12
    10:00 - 11:00
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 31-р анги
  • Central TV

    VI/12
    10:00 - 10:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 6-р анги
  • Star TV

    VI/12
    10:10 - 11:00
    "Халуухан ээж" ХОАК 1-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    VI/12
    10:10 - 10:30
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/12
    10:10 - 11:25
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 28-р анги
  • UBS-1

    VI/12
    10:20 - 11:00
    Ч.Ойдов - Баримтат кино
  • AsianBox

    VI/12
    10:30 - 13:50
    "Танхай номлогч" ОАК 9-11-р анги
  • Central TV

    VI/12
    10:30 - 12:00
    "Хайрын симфони" ОАК 1-р бүлэг 5-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    VI/12
    11:00 - 12:30
    “Хамгийн азтай үе” олон ангит уран сайхны кино 9,10-р анги
  • C1

    VI/12
    11:10 - 11:20
    Кино тайлбар
  • MN25

    VI/12
    11:20 - 12:10
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 55,56-р анги
  • C1

    VI/12
    11:20 - 12:30
    "Элит гэр бүл" СОАК 8-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/12
    11:25 - 12:40
    "Гэнэтийн зочид" ОАК 4-р анги
  • UBS-1

    VI/12
    11:35 - 12:00
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /6-р бүлэг 3,4/
  • TV7

    VI/12
    11:40 - 12:10
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 9, 10, 11, 12-р анги
  • Star TV

    VI/12
    11:40 - 12:30
    "Халуухан ээж" ХОАК 2-р анги
  • NTV

    VI/12
    11:45 - 12:55
    "Нууц цэцэрлэг" ОАК 3
  • Монгол ТВ

    VI/12
    12:00 - 14:30
    "Тэр бүсгүйн нууцлаг амьдрал" СОАК 11,12-р анги
  • UBS-1

    VI/12
    12:10 - 13:00
    "Мөнгө" олон ангит кино төгсгөлийн 8-р анги
  • MN25

    VI/12
    12:10 - 15:00
    "Дүүргийн адмирал" ОАК 12,13,14-р анги
  • TV7

    VI/12
    12:20 - 14:50
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 8, 9, 10 -р анги
  • Star TV

    VI/12
    12:30 - 14:00
    Нандин эрдэнэ МУСК
  • Central TV

    VI/12
    12:30 - 13:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 4-р бүлэг 7-р анги
  • C1

    VI/12
    12:30 - 13:50
    "Элит гэр бүл" СОАК 9-р анги
  • MovieBox

    VI/12
    12:40 - 14:50
    "Дэлхийг тойрсон 80 хоног (Around the World in 80 Days)" УСК
  • Боловсрол ТВ

    VI/12
    12:40 - 13:35
    "Гранд зочид буудал" 1.19,20-р анги
  • TV8

    VI/12
    13:00 - 15:05
    "Гадны хүн" ОАУСК 26-27-р анги /давталт/
  • Eco Channel

    VI/12
    13:00 - 13:21
    "Моралаш" хүүхдийн ОАК
  • Central TV

    VI/12
    13:00 - 14:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 7,8-р анги
  • TV8

    VI/12
    13:20 - 15:15
    “Амьдралоги” МУСК
  • Eco Channel

    VI/12
    13:21 - 14:40
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • C1

    VI/12
    13:50 - 15:10
    "Элит гэр бүл" СОАК 10-р анги
  • AsianBox

    VI/12
    14:00 - 17:15
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 41-44-р анги
  • UBS-1

    VI/12
    14:00 - 15:45
    "Нар ойрхон жаргадаг" Монголын уран сайхны кино
  • SBN

    VI/12
    14:00 - 15:00
    Кобра ОАК
  • NTV

    VI/12
    14:00 - 14:15
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.48
  • MNB Гэр Бүл

    VI/12
    14:00 - 17:45
    “Дэггүй жаал” уран сайхны кино 1,2,3,4,5-р анги
  • Central TV

    VI/12
    14:00 - 14:30
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/12
    14:10 - 15:00
    "Анхны хайр" ОАК 14-р анги
  • Central TV

    VI/12
    14:30 - 15:30
    "Paw Patrol" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 11,12,13,14-р анги
  • MovieBox

    VI/12
    14:50 - 17:15
    "Тэдний үзэн ядалт (The Hate You Give)" УСК
  • TV7

    VI/12
    15:00 - 16:50
    "Тилли" УСК
  • Mонголын Мэдээ

    VI/12
    15:00 - 16:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: М.Чимэд “Их дайн” баримтат кино 2-р анги 2010 он.
  • TV8

    VI/12
    15:15 - 16:40
    “Танихгүй сэтгэл” МУСК
  • SBN

    VI/12
    15:30 - 16:30
    Кобра ОАК
  • Central TV

    VI/12
    15:30 - 16:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 6-р анги
  • МҮОНТ

    VI/12
    16:00 - 17:20
    “Дугуйтай жаал” Уран сайхны кино
  • Central TV

    VI/12
    16:00 - 17:30
    "Хайрын симфони" ОАК 1-р бүлэг 5-р анги
  • SBN

    VI/12
    16:30 - 17:30
    Кобра ОАК
  • Mонголын Мэдээ

    VI/12
    16:30 - 17:10
    “Хятад шаазан ваарын урлаг” баримтат кино
  • MN25

    VI/12
    16:50 - 17:40
    "Хаадын нутаг" ОАК 98-р анги
  • TV8

    VI/12
    17:00 - 18:15
    "Гадны хүн" ОАУСК 28-р анги /давталт/
  • MovieBox

    VI/12
    17:15 - 19:20
    "Хайртай шүү, Саймон (Love, Simon)" УСК
  • AsianBox

    VI/12
    17:30 - 19:00
    "Хувь заяаны тохиол" ОАК 5, 6-р анги
  • Central TV

    VI/12
    17:30 - 18:30
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 1,2-р анги
  • MN25

    VI/12
    17:40 - 18:30
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 57,58-р анги
  • TV7

    VI/12
    18:00 - 18:50
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 6, 7, 8-р анги
  • UBS-1

    VI/12
    18:30 - 19:30
    "No side тоглолт" олон ангит кино /4/
  • Монгол ТВ

    VI/12
    18:30 - 19:30
    "Хүйн холбоотой амьтад" баримтат кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/12
    18:30 - 19:00
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 3.5-р анги
  • AsianBox

    VI/12
    19:00 - 20:10
    "Хүнд цохилт" ОАК 55, 56-р анги
  • TV5

    VI/12
    19:00 - 20:40
    "Бэд анжелс"уран сайхны кино
  • Central TV

    VI/12
    19:00 - 19:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 4-р бүлэг 8-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/12
    19:00 - 19:20
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.21-р анги
  • MovieBox

    VI/12
    19:20 - 21:30
    "Бүргэд хочит Эдди (Eddie the Eagle)" УСК
  • Боловсрол ТВ

    VI/12
    19:20 - 21:00
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 29-р анги
  • Star TV

    VI/12
    19:30 - 21:00
    Однажды UB МУСК
  • TV7

    VI/12
    20:00 - 20:50
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 13-р анги
  • NTV

    VI/12
    20:05 - 21:40
    "Романтик эмч Ким са бу" ОАК 2.3
  • MN25

    VI/12
    20:10 - 21:15
    "Алтны нууц" ОАК 1-р анги
  • AsianBox

    VI/12
    20:10 - 21:45
    "Танхай номлогч" ОАК 14-р анги
  • C1

    VI/12
    20:20 - 22:00
    "Хайр харуусал" МУСК
  • UBS-1

    VI/12
    20:25 - 21:30
    "Үйлчлэгч эмэгтэй" олон ангит кино /1/
  • MNB Гэр Бүл

    VI/12
    20:30 - 22:00
    “Хамгийн азтай үе” олон ангит уран сайхны кино 11,12-р анги
  • TV7

    VI/12
    20:50 - 21:40
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 6, 7, 8-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/12
    21:00 - 23:00
    "Аз дагуулсан асуудал" УСК
  • Eco Channel

    VI/12
    21:00 - 22:00
    "Эртний хотын соёл иргэншил" баримтат кино
  • TV8

    VI/12
    21:30 - 22:55
    “Домогт Пэг Тун Сү” ОАУСК, 22-р анги
  • TM

    VI/12
    21:30 - 22:30
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 32-р анги
  • SBN

    VI/12
    21:30 - 23:30
    Зориг МУСК
  • MovieBox

    VI/12
    21:30 - 23:50
    "Шивэгчин (The Favourite)" УСК
  • AsianBox

    VI/12
    21:45 - 23:30
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 47, 48-р анги
  • Eco Channel

    VI/12
    22:00 - 23:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК
  • C1

    VI/12
    22:00 - 23:50
    "Цасан зам" УСК
  • Боловсрол ТВ

    VI/12
    22:00 - 23:10
    "Гэнэтийн зочид" ОАК 5-р анги
  • Star TV

    VI/12
    22:10 - 23:50
    Гэрч ОАК 41,42-р анги
  • МҮОНТ

    VI/12
    22:10 - 23:20
    “Давхар цагаан шугам” Уран сайхны кино 3-р анги
  • Royal HD

    VI/12
    22:15 - 00:20
    "Омарын эрэлд" уран сайхны кино
  • NTV

    VI/12
    22:20 - 00:30
    "Сармагчингийн хаан" УСК 2
  • TM

    VI/12
    22:40 - 08:00
    "Анхны харц" МУСК
  • TV8

    VI/12
    22:50 - 00:50
    "Харанхуй хад" МУСК
  • TV7

    VI/12
    23:00 - 00:50
    "Гэр бүлийн тоглоом" УСК
  • Сүлд ТВ

    VI/12
    23:00 - 00:40
    Уйлдаг алуурчин Уран сайхны кино
  • Монгол ТВ

    VI/12
    23:00 - 00:30
    "Галзуу зугаалга" МУСК
  • Eco Channel

    VI/12
    23:00 - 00:45
    "Зүүдэнд ч оромгүй явдал" МУСК
  • Боловсрол ТВ

    VI/12
    23:10 - 00:05
    "Анхны хайр" ОАК 15-р анги
  • AsianBox

    VI/12
    23:30 - 00:25
    "Хүнд цохилт" ОАК 55, 56-р анги
  • UBS-1

    VI/12
    23:35 - 01:00
    "Дурлал сүйтгэгч" Монголын уран сайхны кино
  • MN25

    VI/12
    23:50 - 00:40
    "Хаадын нутаг" ОАК 99-р анги
  • MovieBox

    VI/12
    23:50 - 02:30
    "Өөдгүй новшнууд (Inglourious Basterds)" УСК
  • AsianBox

    VI/12
    00:25 - 01:35
    "Танхай номлогч" ОАК 14-р анги
  • AsianBox

    VI/12
    01:35 - 03:10
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 47, 48-р анги
  • MovieBox

    VI/12
    02:30 - 04:30
    "22 Сум (22 Bullets)" УСК
  • MovieBox

    VI/12
    04:30 - 06:05
    "Хитман: Туршуул 47 (Hitman: Agent 47)" УСК
  • MovieBox

    VI/12
    06:05 - 07:50
    "Гоц авъяастан (Gifted)" УСК
  • MovieBox

    VI/12
    07:50 - 09:50
    "Шивэгчин (The Favourite)" УСК

Олон Саналтай

VI/1222:00

Боловсрол ТВ

"Гэнэтийн зочид" ОАК 5-р анги

VI/1214:30

Монгол ТВ

"Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар

VI/1214:50

MovieBox

"Тэдний үзэн ядалт (The Hate You Give)" УСК