01-27

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 05,06-р анги
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:45
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 10:00
    Амьдралын эхлэл ХОАК 18-р анги
  • 11:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Миний нутгийн дэгдээхэйнүүд - WWF
  • 11:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 13:00
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 18-р анги
  • 13:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Монгол гарвал - Эрүүл Монгол хүн оршвой
  • 14:20
    Дутагдалтай дурлал ОАК 15,16-р анги
  • 15:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Бизнес амжилт
  • 17:40
    Цоохор найз хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 18:00
    Амьдралын эхлэл ХОАК 19-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 07,08-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:15
    Насан туршийн боловсролын үндэсний төв Малчдад зориулсан теле хичээл
  • 20:30
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 19-р анги
  • 21:00
    Дутагдалтай дурлал ОАК 17,18-р анги
  • 22:10
    Цуурхал МУСК
  • 23:40
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Манай дэлгэцнээ

01-28

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 07,08-р анги
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:45
    Насан туршийн боловсролын үндэсний төв Малчдад зориулсан теле хичээл
  • 10:00
    Амьдралын эхлэл ХОАК 19-р анги
  • 11:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Цоохор найз хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 11:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 13:00
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 19-р анги
  • 13:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Монгол гарвал - Цагаан сар
  • 14:20
    Дутагдалтай дурлал ОАК 17,18-р анги
  • 15:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Бизнес амжилт
  • 17:40
    Цоохор найз хүүхэлдэйн кино 2,3-р анги
  • 18:00
    Амьдралын эхлэл ХОАК 20-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 09,10-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:15
    Гранд Маршал хотхон - 2022 оны бэлэг
  • 20:30
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 20-р анги
  • 21:00
    Дутагдалтай дурлал ОАК 19,20-р анги
  • 22:10
    Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж МУСК
  • 00:10
    Манай дэлгэцнээ

01-29

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 01-04-р анги
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Амьдралын эхлэл ХОАК 16-р анги
  • 10:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Бизнес амжилт
  • 11:10
    Цоохор найз хүүхэлдэйн кино 1,2,3-р анги
  • 11:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 13:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Амьдралын эхлэл ХОАК17,18-р анги
  • 14:40
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 16,17-р анги
  • 15:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Бизнес амжилт
  • 17:40
    Дутагдалтай дурлал ОАК 11-14-р анги
  • 19:50
    "Эрүүл амт" эрүүл зөв хооллолт
  • 20:40
    "Дарс бидний амьдрал" Баримтат кино
  • 22:00
    Панфиловын 28 УСК
  • 00:00
    Дутагдалтай дурлал ОАК 15,16-р анги
  • 01:10
    Манай дэлгэцнээ

01-30

  • 07:45
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:50
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 05-10-р анги
  • 09:20
    Бизнес амжилт
  • 09:50
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 17-19 анги
  • 11:20
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 13:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Панфиловын 28 УСК
  • 15:05
    "Ирвэсийн амьдрал" Баримтат кино
  • 15:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Бизнес амжилт
  • 17:40
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 20-р анги
  • 18:10
    "Эрүүл амт" эрүүл зөв хооллолт
  • 19:00
    Дутагдалтай дурлал ОАК 17-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 20:20
    "Шинэ Баухаус" Баримтат кино
  • 22:00
    За сайн уу, Оксана Соколова УСК

Олон Саналтай

I/2814:50

NTV

"Нийслэл хүүхэн" ОАК 2.1

I/2820:40

MovieBox

"Матар хочит Данди 2 (Crocodile Dundee 2)" УСК

I/2802:15

NTV

"Аморе" МУСК 1,2,3