08-14

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Cat & Keet 65-70-р анги
  • 09:00
    Сэтгэл засагч ОАК 13,14-р анги
  • 11:15
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:35
    Хоол хийх урлаг /The Art of Cooking with Fire/ Баримтат кино
  • 13:15
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:35
    Догшин бух /Unstoppable/ УСК
  • 15:45
    Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 78,79,80-р анги
  • 18:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Сэтгэл засагч ОАК 15-р анги
  • 19:30
    Саятан 7 хоног
  • 21:00
    Эргэн тавтай морил /Come back anytime/ Баримтат кино
  • 22:30
    Луйварчид /The Swindlers/ УСК
  • 00:45
    Манай дэлгэцнээ

08-15

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 33,34-р анги
  • 08:30
    "Фемида" хууль эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хайраа хайрла ХОАК 5-р анги
  • 10:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:15
    Сэтгэл засагч ОАК 15-р анги
  • 11:25
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 11:30
    Эргэн тавтай морил /Come back anytime/ Баримтат кино
  • 13:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:15
    Луйварчид /The Swindlers/ УСК
  • 15:25
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 15:30
    Саятан 7 хоног
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Фердинанд өвөө 1-р анги
  • 17:45
    Cat & Keet 69,70-р анги
  • 18:00
    Хайраа хайрла ХОАК 6-р анги
  • 19:00
    "Фемида" хууль эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Саятан 7 хоног
  • 21:00
    Сэтгэл засагч ОАК 16-р анги
  • 22:10
    Гэрч ОАК 2-р бүлгий 1-р анги
  • 23:10
    Кэлли Кол /Kelly & Cal/ УСК
  • 01:00
    Манай дэлгэцнээ

08-16

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Фердинанд өвөө 1-р анги
  • 08:30
    Cat & Keet 69,70-р анги
  • 08:45
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 09:00
    Хайраа хайрла ХОАК 6-р анги
  • 10:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Фемида" хууль эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Сэтгэл засагч ОАК 16-р анги
  • 12:00
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 12:05
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:25
    Кэлли Кол /Kelly & Cal/ УСК
  • 14:20
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 14:30
    Гэрч ОАК 2-р бүлгий 1-р анги
  • 15:30
    Саятан 7 хоног
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Фердинанд өвөө 2-р анги
  • 17:45
    Cat & Keet 71,72-р анги
  • 18:00
    Хайраа хайрла ХОАК 7-р анги
  • 19:00
    "Фемида" хууль эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Саятан 7 хоног
  • 21:00
    Хаврын салхи ОАК 1-р анги
  • 22:10
    Гэрч ОАК 2-р бүлгийн 2-р анги
  • 23:10
    Гаж хүмүүс /Somefreaks/ УСК
  • 00:50
    Манай дэлгэцнээ

08-17

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Фердинанд өвөө 2-р анги
  • 08:30
    Cat & Keet 71,72-р анги
  • 09:00
    Хайраа хайрла ХОАК 7-р анги
  • 10:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Фемида" хууль эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Хаврын салхи ОАК 1-р анги
  • 12:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:20
    Гаж хүмүүс /Somefreaks/ УСК
  • 14:00
    Цоохор найз хүүхэлдэйн кино
  • 14:25
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 14:30
    Гэрч ОАК 2-р бүлгийн 2-р анги
  • 15:30
    Саятан 7 хоног
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Фердинанд өвөө 3-р анги
  • 17:45
    Cat & Keet 73,74-р анги
  • 18:00
    Хайраа хайрла ХОАК 8-р анги
  • 19:00
    "Фемида" хууль эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Саятан 7 хоног
  • 21:00
    Хаврын салхи ОАК 2-р анги
  • 22:10
    Гэрч ОАК 2-р бүлгийн 3-р анги
  • 23:10
    Шинэ амьдрал /New life/ УСК
  • 00:40
    Манай дэлгэцнээ

08-18

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Фердинанд өвөө 3-р анги
  • 08:30
    Cat & Keet 73,74-р анги
  • 09:00
    Хайраа хайрла ХОАК 8-р анги
  • 10:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Фемида" хууль эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Хаврын салхи ОАК 2-р анги
  • 12:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:20
    Шинэ амьдрал /New life/ УСК
  • 13:50
    Ирвэсийн амьдрал баримтат кино WWF Mongolia
  • 14:20
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 14:30
    Гэрч ОАК 2-р бүлгийн 3-р анги
  • 15:30
    Саятан 7 хоног
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Фердинанд өвөө 4-р анги
  • 17:45
    Cat & Keet 75,76-р анги
  • 18:00
    Хайраа хайрла ХОАК 9-р анги
  • 19:00
    "Фемида" хууль эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Саятан 7 хоног
  • 21:00
    Хаврын салхи ОАК 3-р анги
  • 22:10
    Гэрч ОАК 2-р бүлгийн 4-р анги
  • 23:10
    Тэр биднийх /Belong to us/ УСК
  • 00:40
    Манай дэлгэцнээ

08-19

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Фердинанд өвөө 4-р анги
  • 08:30
    Cat & Keet 75,76-р анги
  • 09:00
    Хайраа хайрла ХОАК 9-р анги
  • 10:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Фемида" хууль эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Хаврын салхи ОАК 3-р анги
  • 12:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:20
    Тэр биднийх /Belong to us/ УСК
  • 13:50
    Хэлмэгдсэн Буддизм баримтат кино
  • 14:20
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 14:30
    Гэрч ОАК 2-р бүлгийн 4-р анги
  • 15:30
    Саятан 7 хоног
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Фердинанд өвөө 5-р анги
  • 17:45
    Cat & Keet 77,78-р анги
  • 18:00
    Хайраа хайрла ХОАК 10-р анги
  • 19:00
    "Фемида" хууль эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Саятан 7 хоног
  • 21:00
    Хаврын салхи ОАК 4-р анги
  • 22:10
    Гэрч ОАК 2-р бүлгийн 5-р анги
  • 23:10
    Өндгөн сүй /Promised/ УСК
  • 00:50
    Манай дэлгэцнээ

08-20

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Cat & Keet 67-72-р анги
  • 09:00
    Хайраа хайрла ХОАК 6-р анги
  • 10:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Фемида" хууль эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Хайраа хайрла ХОАК 7,8,9-р анги
  • 13:10
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Өндгөн сүй /Promised/ УСК
  • 15:00
    Цоохор найз хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Саятан 7 хоног
  • 17:00
    Сэтгэл засагч ОАК 16-р анги
  • 18:10
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Хаврын салхи ОАК 1-р анги
  • 19:30
    Саятан 7 хоног
  • 21:00
    Хуванцар хятад /Plastic China/ Баримтат кино
  • 22:30
    Бид ах дүүс /We are Brothers/ УСК
  • 00:30
    Манай дэлгэцнээ

08-21

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Cat & Keet 72-78-р анги
  • 09:00
    Хаврын салхи ОАК 2,3-р анги
  • 11:15
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:35
    Хуванцар хятад /Plastic China/ Баримтат кино
  • 13:15
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Бид ах дүүс /We are Brothers/ УСК
  • 15:30
    Саятан 7 хоног
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 17:30
    "Ардын эрх" нэвтрүүлэг: УИХ-ын гишүүн Сүхбаатарын Батболд
  • 18:20
    Хаврын салхи ОАК 4-р анги
  • 19:30
    Саятан 7 хоног
  • 21:00
    Чихрийн шижингийн шийдэл /The Diabetes Solution/ Баримтат кино
  • 22:00
    Мөнгө /Money/ УСК
  • 00:10
    Манай дэлгэцнээ

Олон Саналтай

VIII/1519:20

C1

"Үүргэвчтэй аялал" Аялалын нэвтрүүлэг /France2/

VIII/1511:10

TV9

Тоо юу, сүлд үү? Испани "Ариун гэр бүлийн сүм" /шинэ /

VIII/1513:30

MN25

"Саятан 7 хоног"