06-11

  • 08:00
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • 11:30
    "Abby hatcher" Хүүхэлдэйн кино 19,20-р анги
  • 11:50
    "Эзел" ОАК 7-р анги
  • 13:00
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Реакц" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:50
    Кино миний амьдрал
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 15:00
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Элит гэр бүл" СОАК 10-р анги
  • 19:30
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "T Live" тогооч Тэнгисийн цаг
  • 21:10
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Инээдээр дархлаагаа дэмжье
  • 22:00
    "Элит гэр бүл" СОАК 11-р анги
  • 23:30
    "Эзел" ОАК 7-р анги
  • 00:20
    Эфир завсарласан

06-12

  • 08:00
    "Багдадын цагдаа" Баримтат кино
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:10
    Кино тайлбар
  • 11:20
    "Элит гэр бүл" СОАК 8-р анги
  • 12:30
    "Элит гэр бүл" СОАК 9-р анги
  • 13:50
    "Элит гэр бүл" СОАК 10-р анги
  • 15:10
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "T Live" Тогооч Г.Тэнгисийн цаг /давталт/
  • 17:50
    "Токиогоос токио" спортын хөтөлбөр #4
  • 19:00
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    "С Тасаг" Теле сэтгүүл
  • 20:20
    "Хайр харуусал" МУСК
  • 22:00
    "Цасан зам" УСК
  • 23:50
    Эфир завсарласан

06-13

  • 08:00
    "Дархадын хотгор" Баримтат кино
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:10
    Кино тайлбар
  • 11:20
    "Токиогоос токио" спортын хөтөлбөр #4 /давталт/
  • 12:30
    "Элит гэр бүл" СОАК 11-р анги
  • 13:50
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • 15:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Явуулын хүн" МУСК
  • 19:00
    "УИХ" цаг
  • 19:30
    "Ремендий: Шоронгоос дуурсах хайрын дуу" баримтат кино
  • 20:30
    "Реакц" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Учрал подкаст /давталт/
  • 22:00
    "Хамгаалагчид" УСК
  • 23:40
    Эфир завсарласан

Олон Саналтай

VI/1222:00

Боловсрол ТВ

"Гэнэтийн зочид" ОАК 5-р анги

VI/1214:50

MovieBox

"Тэдний үзэн ядалт (The Hate You Give)" УСК

VI/1214:30

Монгол ТВ

"Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар