08-14

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Бөхийн гайхамшиг” уран сайхны кино 1-р анги
  • 09:20
    Амьдралын загвар: Үсчин Оюунжаргал
  • 09:40
    “Дэлхийн Монгол” баримтат кино
  • 10:40
    “Дэггүйчүүд” хүүхдийн цуврал кино
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Зургаан залуу заан
  • 14:00
    Хоймор өнжих нар” ОАУСК 19-р анги
  • 14:40
    Ногоон сум-2022 аян /Төрийн банкнаас бэлтгэв/
  • 14:50
    Хөгжмийн агшин
  • 15:00
    Агаараар гүйцгээе
  • 15:40
    “Мялаалга” Урлагийн гавьяат зүтгэлтэн, хөгжмийн зохиолч Б. Магсаржав /хүндэтгэлийн тоглолт/
  • 16:40
    Оюундалай
  • 17:00
    “Нүүдэлчин” Дэлхийн соёлын фестиваль, Шилдэг өвлөн уламжлагчдын нэгдсэн Гала тоглолт шагнал гардуулах ёслол /шууд/
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Нээлттэй цонх”
  • 22:20
    “Бөхийн гайхамшиг” уран сайхны кино 2-р анги
  • 23:40
    Эфир завсарлав

08-15

  • 07:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Бөхийн гайхамшиг” уран сайхны кино 2- р анги
  • 09:20
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 10:10
    “Анхны алхам”
  • 10:30
    УИХ-ын цаг
  • 11:00
    “Мэдээ” /шууд/
  • 11:20
    “Мялаалга” Урлагийн гавьяат зүтгэлтэн, хөгжмийн зохиолч Б. Магсаржав /хүндэтгэлийн тоглолт/
  • 12:20
    “Нээлттэй цонх”
  • 13:30
    Эх өв: “Удам дагасан адуучин”
  • 14:00
    Хайрлаарай: “Хүүхдийн сэтгэл зүй”
  • 15:00
    “Хоймор өнжих нар” ОАУСК 20-р анги
  • 15:50
    “Өвлөн дуулцгаая”
  • 16:25
    Хөгжмийн агшин
  • 16:35
    Нэг сэтгэл нэг зорилго: “Хог хаягдлын дахин боловсруулалт
  • 16:55
    “Мөнх тэнгэрийн ивээл дор”
  • 18:05
    Урлан: “Морьтны цэнгэл” зураач Ш. Жадамба
  • 18:10
    Эх орны төлөө
  • 18:40
    Миний сонгосон мэргэжил
  • 19:10
    “Их талын хүн чулуу” зохиомж
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Санах тусам” Гавьяат жүжигчин, дуучин Баясгалан
  • 22:10
    “Гишгэсэн мөрөө эргэж хар” ОАУСК 5-р анги
  • 23:10
    Эфир завсарлав

08-16

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Гишгэсэн мөрөө эргэж хар” ОАУСК 5-р анги
  • 09:00
    Эх орны төлөө
  • 09:30
    Миний сонгосон мэргэжил
  • 10:00
    “Сонирхсон бүхнээ асуу”
  • 10:20
    “Чуулгын Дэнсмаа” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Долоон ногоон өндөгтэй доголон шаазгай” хүүхэлдэйн жүжиг
  • 11:50
    “Монголчууд дэлхийн дахины түүхэнд” баримтат кино
  • 12:30
    “Баатар” зохиомж
  • 12:50
    “Аудитаар нотлогдсон үнэн”
  • 13:10
    “Өнө мөнхийн аялгуу” концерт /Улсын Филармонийн гоцлол дуучин, Монгол улсын гавьяат жүжигчин Б. Мөнхбаатар/
  • 14:10
    “Хүлгийн заяа” зохиомж
  • 14:40
    “Хоймор өнжих нар” ОАУСК 21-р анги
  • 15:20
    16мм: “Монгол эрэгтэй гоёл”
  • 15:45
    ”Жизель” хоёр үзэгдэлт баллет
  • 17:40
    “12.15” Өсвөр насныханд зориулав
  • 18:10
    Онцгой дуудлага
  • 18:30
    Манай гэр бүл
  • 18:50
    Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу: Түүвэр
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Цаг үе үзэл бодол” /шууд/
  • 21:50
    “Гишгэсэн мөрөө эргэж хар” ОАУСК 6- р анги
  • 22:45
    “Болор цом 39” 1-р хэсэг
  • 23:45
    Эфир завсарлав

08-17

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Гишгэсэн мөрөө эргэж хар” ОАУСК 6-р анги
  • 09:00
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 09:30
    “12.15” Өсвөр насныханд зориулав
  • 10:00
    “Цаг үе үзэл бодол”
  • 10:40
    Онцгой дуудлага
  • 11:00
    “Мэдээ” /шууд/
  • 11:20
    Эрийн хийморь: “Гоё халиун” морины түүх
  • 12:20
    “Морин хуур-2018” Гала тоглол
  • 14:00
    Мартах учиргүй: БНМАУ-ын хөдөлмөрийн баатар Д. Жаргалсайхан
  • 14:40
    “Хоймор өнжих нар” ОАУСК 22-р анги
  • 15:20
    Алтан аргамж
  • 16:20
    “Монгол бахархал”
  • 18:20
    АТГ- ын мэдээлэл
  • 18:40
    Эх хэл минь: “Мөнх хааны бичээс”
  • 19:10
    Амьдралын загвар: Малчин сэтгүүлч Х. Эрдэнэбулган
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монголын баялаг 330” Говь- Алтай аймаг Баян- Уул сум
  • 21:50
    “Гишгэсэн мөрөө эргэж хар” ОАУСК 7-р анги
  • 22:45
    “Болор цом 39” 2-р хэсэг
  • 23:45
    Эфир завсарлав

08-18

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээлллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Гишгэсэн мөрөө эргэж хар” ОАУСК 7-р анги
  • 09:00
    АТГ- ын мэдээлэл
  • 09:20
    “Ай-Ёо” ток шоу
  • 10:20
    Хөгжмийн агшин
  • 10:30
    “Сумын заан” хөрөг нийтлэл
  • 11:00
    “Мэдээ” /шууд/
  • 11:20
    Тэгш боломж: “Ягаан дэвтэр”
  • 11:40
    16мм: “Ардын язгуур урлаг”
  • 12:30
    “Орчлон ертөнцөөр аялахуй- Харь гаригийнхан” баримтат кино
  • 13:15
    “Монгол сонгодог дууриуд”
  • 14:25
    “Их талын хүн чулуу” зохиомж
  • 15:00
    “Хоймор өнжих нар” ОАУСК 23-р анги
  • 15:40
    Зуузуугийн найзууд
  • 16:00
    Манай гэр бүл
  • 16:20
    “Хөгжим гэдэг...” баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Эх өв: Монгол гэрийн түүх
  • 17:20
    Том ахын аялал
  • 17:50
    “Болор цом 39” 3-р хэсэг
  • 18:50
    “Хүүхэлдэйн Чимэддорж” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Босох тэнхэл
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Гэгээн үдэш: Төрийн шагналт, Ардын жүжигчин, удирдаач, хөгжмийн зохиолч Ц. Намсрайжав
  • 22:55
    “Гишгэсэн мөрөө эргэж хар” ОАУСК 8-р анги
  • 23:50
    Эфир завсарлав

08-19

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Гишгэсэн мөрөө эргэж хар” ОАУСК 8-р анги
  • 09:00
    Том ахын аялал
  • 09:30
    “Эх дэлхий” баримтат кино
  • 11:00
    “Мэдээ” /шууд/
  • 11:20
    Босох тэнхэл
  • 11:50
    ABU үзүүлж байна: “Алга болсон будааны бялуу”
  • 12:05
    Алтан сан хөмрөг: “Ижил хоёр ботго” бүжгэн жүжиг
  • 13:25
    Сонирхолтой одон орон
  • 14:15
    Зогсошгүй: Хөгжмийн зохиолч, төгөлдөр хуурч, Урлагийн гавьяат зүтгэлтэн Б. Чинбат
  • 15:10
    “Хоймор өнжих нар” ОАУСК 24-р анги
  • 15:50
    Алтан сан хөмрөг: “Бүтээл эзэн хоёр” Соёл- Эрдэнэ хамтлаг
  • 16:20
    Оюундалай
  • 16:50
    “Нүүдэлчин” Дэлхийн соёлын фестиваль нээлт
  • 18:20
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 18:35
    “Эгшиг бүхэн учиртай”
  • 19:05
    Алтан дэвтэр: “Би хаана төрөө вэ” Бэгзийн Явуухулан
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монголын баялаг 330” Говь- Алтай аймаг Хөхморьт сум
  • 21:50
    “Зуурдын сэтгэл” уран сайхны кино
  • 23:20
    Эфир завсарлав

08-20

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Зуурдын сэтгэл” уран сайхны кино
  • 09:30
    Зураглал
  • 09:40
    Тэгш боломж: “Портеж хөтөлбөр”
  • 10:00
    Амьдралын загвар: М. Бүжинлхам
  • 10:40
    “Бэлгүүдэй” зохиомж
  • 11:00
    “Мэдээ” /шууд/
  • 11:20
    Зогсошгүй: Кикбоксын олон улсын хэмжээний мастер Ч. Шижир-Эрдэнэ
  • 11:55
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 12:45
    “Үлэмжийн энэрэл” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Хөгжмийн агшин
  • 13:30
    “Монгол найраг- Төрийн найрал” яруу найргийн цэнгүүн
  • 14:30
    “Хоймор өнжих нар” ОАУСК 25-р анги
  • 15:20
    “Монголын баялаг 330” Говь- Алтай аймаг Баян- Уул сум
  • 16:00
    Дурсамж дүүрэн он жилүүд : “МҮОНРТ-ийн эдийн засагч Ж. Банзрагч”
  • 16:20
    “Нүүдэлчин” Дэлхийн соёлын фестиваль- Монгол түмний Их цэнгэл наадаан хүндэтгэлийн концерт
  • 17:50
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 18:10
    УИХ-ын цаг
  • 18:40
    “Ай-Ёо” ток шоу
  • 19:40
    ETT Weekly
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Дэлхийн монгол дуучин” Ардын жүжигчин Э. Амартүвшин
  • 21:55
    “Рокко ах дүү нартайгаа” уран сайхны кино 1-р анги
  • 23:10
    Эфир завсарлав

08-21

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Рокко ах дүү нартайгаа” уран сайхны кино 1-р анги
  • 09:15
    Өв соёл хөтөлбөр
  • 10:15
    “Дэлхийн монгол дуучин” Ардын жүжигчин Э. Амартүвшин
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Дурсамж дүүрэн он жилүүд : “МҮОНРТ-ийн эдийн засагч Ж. Банзрагч”
  • 11:40
    “Монгол төрийн голомтын цэрэг” баримтат кино
  • 13:00
    “Монголын баялаг 330” Говь- Алтай аймаг Хөхморьт сум
  • 13:40
    Хоймор өнжих нар” ОАУСК 26-р анги
  • 14:20
    “Нүүдэлчин” Дэлхийн соёлын фестиваль, Шилдэг өвлөн уламжлагчдын нэгдсэн Гала тоглолт шагнал гардуулах ёслол
  • 17:20
    MNB спорт суваг үзүүлж байна: Ентүм хайрханы хишиг- Тод манлай уяач Туваанжавын Гантөмөрийн цолны мялаалга наадам
  • 18:50
    "Ази дахь Үндсэн хуулийн шүүх эрх мэдлийн хөгжлийн өнөөгийн байдал"
  • 19:10
    “Би монгол хүн”
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Тонжоо наадам”
  • 22:00
    “Рокко ах дүү нартайгаа” уран сайхны кино 2-р анги
  • 23:40
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VIII/1519:20

C1

"Үүргэвчтэй аялал" Аялалын нэвтрүүлэг /France2/

VIII/1511:10

TV9

Тоо юу, сүлд үү? Испани "Ариун гэр бүлийн сүм" /шинэ /

VIII/1514:30

MN25

"Танайд хоноё"