09-27

  • 07:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 10:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: Бүтээл төрсөн түүх
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 13:00
    “Шивээ хиагт” Making movie
  • 13:30
    “Шивээ хиагт” Теле дуурь
  • 14:50
    Хөгжмийн агшин
  • 15:00
    “Шин Тоцүкавагийн түүх” Олон ангит уран сайхны кино 1-р анги
  • 16:30
    Конструктор зураач Адъяа ах минь... хөрөг нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Эх орны төлөө
  • 17:30
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 18:30
    “Санахын элгэнд” дурсамж нэвтрүүлэг
  • 19:00
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 19:30
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    МҮОНТ-ийн 54 жилийн ойд: Өнөөдөр маргааш...
  • 22:10
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 22:40
    “Цагийн төрх-Түүхийн хүрд”
  • 23:10
    “Хар муур” Олон ангит уран сайхны кино 1-р анги
  • 00:10
    Эфир завсарлав

09-28

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Хар муур” Олон ангит уран сайхны кино 1-р анги
  • 09:55
    Урлан
  • 10:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 10:20
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 10:40
    “Жив жив” Бага насныханд зориулав
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 13:00
    МҮОНТ-ийн 54 жилийн ойд: Өнөөдөр маргааш...
  • 14:00
    “Санахын элгэнд” дурсамж нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Эх орны төлөө
  • 15:00
    “Шин Тоцүкавагийн түүх” Олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • 16:30
    Хөгжмийн агшин
  • 16:40
    “Цагийн төрх-Түүхийн хүрд”
  • 17:10
    Онцгой дуудлага
  • 17:30
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 18:30
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:00
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 19:30
    Эдлэнгийн эзэд
  • 19:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Цаг үе, үзэл бодол” /шууд/
  • 21:50
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Дэлгэцэнд мөнхөрсөн залуу нас минь”
  • 22:10
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 22:40
    “Хар муур” Олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлав

09-29

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Хар муур” Олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • 09:50
    Онцгой дуудлага
  • 10:10
    Оюундалай
  • 10:30
    Эдлэнгийн эзэд
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 13:00
    “Тэрэлжээс өмхий ханхалж байна” Хэлэлцүүлэг
  • 14:00
    “Аз жаргалын цэцэг” Д.Нацагдоржийн шагналт, хүүхдийн зохиолч О.Сундуй
  • 14:30
    “Урлаг” Теле сэтгүүл
  • 15:00
    “Шин Тоцүкавагийн түүх” Олон ангит уран сайхны кино 3-р анги
  • 16:30
    “Том ахын аялал” Байгаль, экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:50
    “Цаг үе, үзэл бодол” /давталт/
  • 17:30
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 18:30
    “Прокурорын мэдээлэл” УЕПГ-ын ОНХА-аас бэлтгэв
  • 18:50
    Миний амьдралын түүх: Ромеро Бритто
  • 19:00
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 19:30
    Интермед үзүүлж байна: Эрүүл мэндийн хөгжил дэвшил- Мэс заслын дэвшилтэт технологиуд
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Монгол Улсын Ерөнхийлөгч НҮБ-ын 76-р чуулганд оролцлоо
  • 21:40
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл: Уурхайчны нэг өдөр
  • 22:00
    Энэ уулс
  • 22:10
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 22:40
    “Хар муур” Олон ангит уран сайхны кино 3-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлав

09-30

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Хар муур” Олон ангит уран сайхны кино 3-р анги
  • 09:50
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл: Уурхайчны нэг өдөр
  • 10:10
    “Прокурорын мэдээлэл” УЕПГ-ын ОНХА-аас бэлтгэв
  • 10:30
    Монгол Улсын Ерөнхийлөгч НҮБ-ын 76-р чуулганд оролцлоо
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 13:00
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 14:00
    “Токио-2020” Паралимпийн наадамд Монголчууд
  • 14:50
    Хөгжмийн агшин
  • 15:00
    “Шин Тоцүкавагийн түүх” Олон ангит уран сайхны кино 4-р анги
  • 16:30
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 17:30
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 18:30
    Эх өв: Монгол бөөгийн соёл
  • 19:00
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 19:30
    Сүлд
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Ардын үг” хэлэлцүүлэг /шууд/
  • 22:10
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 22:40
    “Хар муур” Олон ангит уран сайхны кино 4-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлав

10-01

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Монголын Ахмадын байгууллагын 90 жилийн ой” хүндэтгэлийн цахим хурал /шууд/
  • 10:30
    “Мартах учиргүй”
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 13:00
    “Хар муур” Олон ангит уран сайхны кино 4-р анги
  • 13:50
    Эх өв: Монгол бөөгийн соёл
  • 14:20
    “Ардын үг” хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 15:20
    “Шин Тоцүкавагийн түүх” Олон ангит уран сайхны кино 5-р анги
  • 16:50
    “Нээлттэй засаг”
  • 17:10
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 17:30
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 18:30
    “Би Монгол хүн” Ахмад багш, Ардын боловсролын тэргүүний ажилтан Ч.Цээпил
  • 19:00
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 19:30
    Асуудал шийдэл
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    УИХ-ын дарга Г.Занданшатарын АНУ-д хийсэн ажлын айлчлал
  • 21:30
    “Ахмадаа сонсъё” хэлэлцүүлэг
  • 22:10
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 22:40
    Мөрөөдөл биелэх мөсөн өргөө
  • 00:10
    “Хар муур” Олон ангит уран сайхны кино 5-р анги
  • 01:00
    Эфир завсарлав

10-02

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Хар муур” Олон ангит уран сайхны кино 5-р анги
  • 09:50
    “Хүрээлэн” Амьд ертөнцийн цуврал
  • 10:20
    “Ахмадаа сонсъё” Хэлэлцүүлэг
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    УИХ-ын дарга Г.Занданшатарын АНУ-д хийсэн ажлын айлчлал
  • 11:40
    Мөрөөдөл биелэх мөсөн өргөө
  • 13:10
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Дэлгэцэнд мөнхөрсөн залуу нас минь”
  • 13:40
    “Эргэн дурсахуй” концерт /давталт/
  • 14:50
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 15:20
    “Шин Тоцүкавагийн түүх” Олон ангит уран сайхны кино 6-р анги
  • 16:50
    Асуудал шийдэл
  • 17:10
    Орон нутгийн мэдээ
  • 17:30
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 18:30
    Билгийн мэлмий: Хутагт Дарь эх
  • 19:00
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 19:30
    Монгол-Оросын дипломат харилцаа тогтоосны 100 жилийн ойд: “Хүүхдүүд орос хэл шамдан суралцаж байна”
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Хайрлаарай: Дотоод эрүүл мэнд, дотоод аз жаргал...
  • 22:10
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 22:40
    “Гал” Уран сайхны кино 1-р хэсэг
  • 00:20
    Эфир завсарлав

10-03

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Гал” Уран сайхны кино 1-р хэсэг
  • 10:40
    Монгол-Оросын дипломат харилцаа тогтоосны 100 жилийн ойд: “Хүүхдүүд орос хэл шамдан суралцаж байна”
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Дэлгэцэнд мөнхөрсөн залуу нас минь”
  • 11:50
    Хөгжмийн агшин
  • 12:00
    “Том мөрөөдөл”
  • 14:00
    Спортын ертөнцөд
  • 15:00
    Билгийн мэлмий: Хутагт Дарь эх
  • 15:30
    “Бушхүүгийн үлгэр” Монголын уран сайхны кино
  • 17:00
    “Хөдөөгийн шийдэл” Хөвсгөл аймгаас бэлтгэв
  • 17:30
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 18:30
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Баримтын Давааням” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:00
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 19:30
    Технологийн ертөнцөөр
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 22:10
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 22:40
    “Гал” Уран сайхны кино 2-р хэсэг
  • 00:30
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

IX/2821:30

C1

"Хао Ланы домог" ОАК 1-р анги

IX/2821:30

TV9

“Эрхэм шүүгч” ОАУСК, 15-р анги

IX/2816:45

MovieBox

"Миний сүпер, хуучин найз бүсгүй (My Super Ex-Girlfriend)" УСК