08-14

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.7-р анги
  • 07:25
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.7,8-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    Үлгэрийн цаг
  • 08:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:45
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.15-р анги
  • 09:10
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.1,2-р анги
  • 09:35
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 8.6-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний охид" ОАК 67,68 -р анги
  • 11:25
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Дурсаж яваарай" МУСК
  • 13:30
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Facebook" 1-р анги баримтат кино
  • 15:10
    "Мөнгөтэй зочин" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Гэрлэн дохио" 2.11-р анги
  • 17:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.9,10-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.16-р анги
  • 18:35
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.3-р анги
  • 18:50
    "Монгол улс хөгжсөн үү" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Миний охид" ОАК 69, 70-р анги
  • 21:00
    "Үндэсний үсэглэлийн аварга" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Facebook" 2-р анги баримтат кино
  • 23:10
    "Гэрлэн дохио" 2.12-р анги
  • 00:10
    Эфир завсарлага

08-15

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.8-р анги
  • 07:25
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.9,10-р анги
  • 07:55
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.16-р анги
  • 08:20
    Үлгэрийн цаг
  • 08:30
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.1-3-р анги
  • 09:30
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 8.6-р анги
  • 10:05
    "Миний охид" ОАК 69,70 -р анги
  • 11:30
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Facebook" баримтат кино 2-р анги
  • 13:10
    "Бидний үед" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:Авиа зүй:№7)
  • 14:25
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:Орчуулга:№7)
  • 14:50
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:Үгсийн сан:№7)
  • 15:10
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт:(Ярианы хятад хэл №41,42)
  • 15:35
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Гэрлэн дохио" 2.12-р анги
  • 17:00
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.11,12-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.17-р анги
  • 18:35
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.4,5-р анги
  • 19:00
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 8.7-р анги
  • 19:30
    "Миний охид" ОАК 71,72 -р анги
  • 21:00
    "Үүргэвчтэй аялал" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Электрон жаалын адал явдал" 1-р анги
  • 23:25
    "Гэрлэн дохио" 2.13-р анги
  • 00:10
    Эфир завсарлага

08-16

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:00
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.9-р анги
  • 07:35
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.11,12-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.17-р анги
  • 09:05
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.4,5-р анги
  • 09:30
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 8.7-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний охид" ОАК 71,72 -р анги
  • 11:30
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Электрон жаалын адал явдал" 1-р анги
  • 13:30
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:Авиа зүй:№8)
  • 14:30
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:Орчуулга:№8)
  • 14:50
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:Үгсийн сан:№8)
  • 15:10
    Хүүхдийн хятад хэлний алсын зайн сургалт:(Анхан шат №37,38)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Гэрлэн дохио" 2.13-р анги
  • 17:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.13,14-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.18-р анги
  • 18:35
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.6,7-р анги
  • 19:00
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 8.8-р анги
  • 19:30
    "Миний охид" ОАК 73,74 -р анги
  • 21:00
    "Хүмүүн бичиг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Электрон жаалын адал явдал" 2-р анги
  • 23:20
    "Гэрлэн дохио" 2.14-р анги
  • 00:10
    Эфир завсарлага

08-17

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.10-р анги
  • 07:30
    Үлгэрийн цаг
  • 07:40
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.13,14-р анги
  • 08:45
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.18-р анги
  • 09:10
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.6,7-р анги
  • 09:35
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 8.8-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний охид" ОАК 73,74 -р анги
  • 11:30
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Электрон жаалын адал явдал" 2-р анги
  • 13:15
    "The Noise" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:Авиа зүй:№9)
  • 14:25
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:Орчуулга:№9)
  • 14:50
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:Үгсийн сан:№9)
  • 15:10
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт:(Ярианы хятад хэл №43,44)
  • 15:30
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Гэрлэн дохио" 2.14-р анги
  • 17:00
    "Чингис хаан музей" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.15,16-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.19-р анги
  • 18:35
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.8,9-р анги
  • 19:00
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 8.9-р анги
  • 19:30
    "Миний охид" ОАК 75,76 -р анги
  • 21:00
    "Мөнгөтэй зочин" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Электрон жаалын адал явдал" төгсгөлийн 3-р анги
  • 23:20
    "Гэрлэн дохио" 2.15-р анги
  • 00:05
    Эфир завсарлага

08-18

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.1-р анги
  • 07:20
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.15,16-р анги
  • 07:50
    Үлгэрийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.19-р анги
  • 09:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.8,9-р анги
  • 09:30
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 8.9-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний охид" ОАК 75,76 -р анги
  • 11:30
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Электрон жаалын адал явдал" төгсгөлийн 3-р анги
  • 13:15
    "Мөнгөтэй зочин" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:Авиа зүй:№10)
  • 14:25
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:Орчуулга:№10)
  • 14:50
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:Үгсийн сан:№10)
  • 15:10
    Хүүхдийн хятад хэлний алсын зайн сургалт:(Анхан шат №41-44)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Гэрлэн дохио" 2.15-р анги
  • 17:00
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 17:15
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.17,18-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.20-р анги
  • 18:35
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.10,11-р анги
  • 19:00
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 8.10-р анги
  • 19:30
    "Миний охид" ОАК 77,78 -р анги
  • 21:00
    "The Noise" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Зах хязгаарт" 1-р анги
  • 23:05
    "Гэрлэн дохио" 2.16-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

08-19

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.2-р анги
  • 07:25
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.17,18-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    Үлгэрийн цаг
  • 08:15
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:45
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.20-р анги
  • 09:10
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.10,11-р анги
  • 09:30
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 8.10-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний охид" ОАК 77,78 -р анги
  • 11:30
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Зах хязгаарт" 1-р анги
  • 13:10
    "The Noise" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:Авиа зүй:№11)
  • 14:30
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий:Орчуулга:№11)
  • 14:50
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:Үгсийн сан:№11)
  • 15:10
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт:(Ярианы хятад хэл №45-48)
  • 15:40
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Гэрлэн дохио" 2.16-р анги
  • 17:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.19,20-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.21-р анги
  • 18:35
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.12,13-р анги
  • 19:00
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 8.11-р анги
  • 19:30
    "Миний охид" ОАК 79,80 -р анги
  • 21:00
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Зах хязгаарт" 2-р анги
  • 23:05
    "Гэрлэн дохио" 2.17-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

08-20

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.3-р анги
  • 07:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.19,20-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    Үлгэрийн цаг
  • 08:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:45
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.21-р анги
  • 09:10
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.12,13-р анги
  • 09:30
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 8.11-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний охид" ОАК 79,80 -р анги
  • 11:30
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Зах хязгаарт" 2-р анги
  • 13:10
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Үндэсний үсэглэлийн аварга" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Гэрлэн дохио" 2.17-р анги
  • 17:00
    "Чингис хаан музей" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.21,22-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.22-р анги
  • 18:35
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.14,15-р анги
  • 19:00
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 8.12-р анги
  • 19:30
    "Миний охид" ОАК 81,82 -р анги
  • 21:00
    "Бидний үед" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амазоны эзэнт гүрэн" баримтат кино 1-р анги
  • 23:10
    "Гэрлэн дохио" 2.18-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

08-21

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.4-р анги
  • 07:20
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.21,22-р анги
  • 07:50
    Үлгэрийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:20
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.22-р анги
  • 09:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.13-15-р анги
  • 09:30
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 8.12-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний охид" ОАК 81,82 -р анги
  • 11:30
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Приусны босс" Муск
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Амазоны эзэнт гүрэн" баримтат кино 1-р анги
  • 15:10
    "Бидний үед" шоу нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Гэрлэн дохио" 2.18-р анги
  • 17:00
    "Ай Ёо" ток шоу
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Монгол улс ба НҮБ" нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.16,17-р анги
  • 19:00
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 8.13-р анги
  • 19:30
    "Миний охид" ОАК 83, 84-р анги
  • 21:00
    "Үндэсний үсэглэлийн аварга" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амазоны эзэнт гүрэн" баримтат кино 2-р анги
  • 23:15
    "Гэрлэн дохио" 2.19-р анги
  • 00:10
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

VIII/1519:20

C1

"Үүргэвчтэй аялал" Аялалын нэвтрүүлэг /France2/

VIII/1511:10

TV9

Тоо юу, сүлд үү? Испани "Ариун гэр бүлийн сүм" /шинэ /

VIII/1513:30

MN25

"Саятан 7 хоног"