01-27

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.5-р анги
  • 07:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 2.5-р анги
  • 07:45
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.26-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.4-р анги
  • 08:20
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.5,6-р анги
  • 08:45
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.17-19-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Хожлын нүүдэл" ОАК 10-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Дятловын даваа" ОАК төгсгөлийн 8-р анги
  • 13:10
    "Гал тогоо" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:Авиа зүй: №7)
  • 14:30
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:Орчуулга: №7)
  • 14:48
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:Үгсийн сан: №7)
  • 15:10
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №19)
  • 15:30
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №19)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Цэргийн сургууль" 1.8-р анги
  • 17:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 2.6-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.7,8-р анги
  • 18:35
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 1.1,2-р анги
  • 19:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.20-р анги
  • 19:30
    "Хожлын нүүдэл" ОАК 11-р анги
  • 21:00
    "Таны дотор юу амьдарч байгаа вэ?" баримтат кино
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 4.1-р анги
  • 23:10
    "Цэргийн сургууль" 1.9-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

01-28

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.6-р анги
  • 07:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 2.6-р анги
  • 07:45
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 1.1-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 1.2-р анги
  • 08:25
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.5-р анги
  • 08:35
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.7,8-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.19,20-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Хожлын нүүдэл" ОАК 11-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Аугаа зуун" ОАК 4.1-р анги
  • 13:05
    "Гал тогоо" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:Авиа зүй: №8)
  • 14:30
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:Орчуулга: №8)
  • 14:50
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:Үгсийн сан: №8)
  • 15:15
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №20)
  • 15:40
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №20)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Цэргийн сургууль" 1.9-р анги
  • 17:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 2.7-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.9,10-р анги
  • 18:35
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 1.3,4-р анги
  • 19:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.21-р анги
  • 19:30
    "Хожлын нүүдэл" ОАК 12-р анги
  • 21:00
    "Good Mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 4.2-р анги
  • 23:10
    "Цэргийн сургууль" 1.10-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

01-29

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.7-р анги
  • 07:20
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.8-10-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 1.3,4-р анги
  • 08:40
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.19-21-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Хожлын нүүдэл" ОАК 12-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Аугаа зуун" ОАК 4.1,2-р анги
  • 14:00
    "Шадар гурван цэрэг" УСК 3-р анги
  • 15:20
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Цэргийн сургууль" 1.10-р анги
  • 17:00
    "Ай Ёо" ток шоу
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.11,12-р анги
  • 18:35
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 1.5,6-р анги
  • 19:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.22-р анги
  • 19:30
    "Хожлын нүүдэл" ОАК 13-р анги
  • 21:00
    "Ментор хаб" нэврүүлэг
  • 22:00
    "Фэйсбүүк" баримтат кино 1-р хэсэг
  • 23:10
    "Цэргийн сургууль" 1.11-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

01-30

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.8-р анги
  • 07:20
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.10-12-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 1.5,6-р анги
  • 08:40
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.20-22-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Хожлын нүүдэл" ОАК 13-р анги
  • 11:20
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Буудалд учирсан хоёр" УСК
  • 14:40
    "Морин хуур" тоглолт
  • 15:30
    "Хүрээлэн амьд ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Цэргийн сургууль" 1.11-р анги
  • 17:00
    "Нэг Монгол" хөтөлбөр
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 5.5-р анги
  • 18:25
    “Миний бяцхан одой морь” 1.23-р анги
  • 18:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "SPEED 130" урамшуулалт хөтөлбөр НОМИН Холдинг тохирол №1
  • 19:30
    "Хожлын нүүдэл" ОАК 14-р анги
  • 21:00
    "Бурхны авралаар, чи ирлээ!" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Фэйсбүүк" баримтат кино 2-р хэсэг
  • 23:10
    "Цэргийн сургууль" 1.12-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

I/2814:50

NTV

"Нийслэл хүүхэн" ОАК 2.1

I/2820:40

MovieBox

"Матар хочит Данди 2 (Crocodile Dundee 2)" УСК

I/2802:15

NTV

"Аморе" МУСК 1,2,3