06-19

  • 06:00
    Зураглал
  • 06:15
    "Good mood" нэвтрүүлэг
  • 07:05
    "Бариарай! Тинипин" хүүхэлдэйн кино I.45,46-р анги
  • 07:30
    "Дөрвөлжин толбот тахь" хүүхэлдэйн кино 19-22-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "Диснейн цаг: Хүн аалз найзуудын хамт" хүүхэлдэйн кино I.2,3-р анги
  • 09:05
    "Итгэл найдварын тэнгис" баримтат кино
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний амьдралын зам" ОАК 30-р анги
  • 11:20
    "Аугаа уран зураг" нэвтрүүлэг
  • 11:35
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 11:40
    "Урт намар" оак төгсгөлийн 12-р анги
  • 13:00
    "Төлбөрийн баримтын сугалаа" шууд тохирол
  • 13:20
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Солонгос хэлний анхан шатны алсын зайн сургалт №17
  • 14:25
    Солонгос хэлний дунд шатны алсын зайн сургалт №17
  • 14:50
    Солонгос хэлний гүнзгий шатны алсын зайн сургалт №17
  • 15:10
    Япон хэлний анхан шатны алсын зайн сургалт №14
  • 15:30
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт: Хэрэглээний хятад хэл №67,68
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Good mood" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Бариарай! Тинипин" хүүхэлдэйн кино I.47,48-р анги
  • 17:30
    "Дөрвөлжин толбот тахь" хүүхэлдэйн кино 23-26-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Диснейн цаг: Хүн аалз найзуудын хамт" хүүхэлдэйн кино I.4-р анги
  • 18:45
    Эдү нюьс
  • 19:00
    "Миний амьдралын зам" ОАК 31-р анги
  • 20:30
    Сонгуулийн цаг
  • 20:45
    Сонгуулийн цаг
  • 21:00
    "Монголын саятан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Сонгуулийн цаг
  • 22:15
    "Нууц" оак 1-р анги
  • 23:50
    "Дэлхий атлас" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Дэлхий ванд хүрэх даалгавар" баримтат кино
  • 00:50
    Эфир завсарлага

06-20

  • 06:00
    Зураглал
  • 06:15
    "Good mood" нэвтрүүлэг
  • 07:05
    "Бариарай! Тинипин" хүүхэлдэйн кино I.47,48-р анги
  • 07:30
    "Дөрвөлжин толбот тахь" хүүхэлдэйн кино 23-26-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Диснейн цаг: Хүн аалз найзуудын хамт" хүүхэлдэйн кино I.3,4-р анги
  • 09:05
    "Дэлхий ванд хүрэх даалгавар" баримтат кино
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний амьдралын зам" ОАК 31-р анги
  • 11:20
    "Яг түүн шиг тайзны ард" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Аугаа уран зураг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Нууц" оак 1-р анги
  • 13:25
    "Монголын саятан" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:25
    Япон хэлний анхан шатны алсын зайн сургалт №15,16
  • 15:15
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт: Хэрэглээний хятад хэл №67,68
  • 15:50
    "Дэлхий атлас" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Эзэгтэйн туслах-Орхон аймагт" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Бариарай! Тинипин" хүүхэлдэйн кино I.49,50-р анги
  • 17:45
    "Дөрвөлжин толбот тахь" хүүхэлдэйн кино 27,28-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Диснейн цаг: Хүн аалз найзуудын хамт" хүүхэлдэйн кино I.5-р анги
  • 18:45
    Эдү нюьс
  • 19:00
    "Миний амьдралын зам" ОАК 32-р анги
  • 20:30
    Сонгуулийн цаг
  • 20:45
    Сонгуулийн цаг
  • 21:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Сонгуулийн цаг
  • 22:15
    "Нууц" оак 2-р анги
  • 23:15
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Дэлхийн хамгийн том цагаан акул" баримтат кино
  • 00:50
    Эфир завсарлага

06-21

  • 06:00
    Зураглал
  • 06:10
    "Эзэгтэйн туслах-Орхон аймагт" нэвтрүүлэг
  • 07:20
    "Бариарай! Тинипин" хүүхэлдэйн кино I.49,50-р анги
  • 07:45
    "Дөрвөлжин толбот тахь" хүүхэлдэйн кино 27,28-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Диснейн цаг: Хүн аалз найзуудын хамт" хүүхэлдэйн кино I.4,5-р анги
  • 09:05
    "Дэлхийн хамгийн том цагаан акул" баримтат кино
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний амьдралын зам" ОАК 32-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Нууц" оак 2-р анги
  • 13:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Япон хэлний анхан шатны алсын зайн сургалт №18-20
  • 14:50
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт: Хэрэглээний хятад хэл №65-68
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Good mood" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Бариарай! Тинипин" хүүхэлдэйн кино I.51,52-р анги
  • 17:30
    "Дөрвөлжин толбот тахь" хүүхэлдэйн кино 29-32-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Диснейн цаг: Хүн аалз найзуудын хамт" хүүхэлдэйн кино I.6-р анги
  • 18:45
    Эдү нюьс
  • 19:00
    "Миний амьдралын зам" ОАК 33-р анги
  • 20:30
    Сонгуулийн цаг
  • 20:45
    Сонгуулийн цаг
  • 21:00
    "Мөнгөтэй зочин" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Сонгуулийн цаг
  • 22:15
    "Нууц" оак 3-р анги
  • 23:00
    "Найзуудын аялал-Герман Лихтенштейн Швейцарь" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Да винчийн алдагдсан зураг" баримтат кино
  • 00:50
    Эфир завсарлага

06-22

  • 06:00
    Зураглал
  • 06:10
    "Цахим эмч-Зүрхээ хайрлая" подкаст
  • 07:10
    Зуузуугийн найзууд
  • 07:30
    "Булцгар" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Диснейн дагинас/Tinker bell/" УСК
  • 09:40
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ? Нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний амьдралын зам" ОАК 33-р анги
  • 11:15
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "18 нас би чамд хайртай" МУСК
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Мөнгөтэй зочин" нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "Хуримтлалтай Монголыг бүтээцгээе" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Яг түүн шиг тайзны ард" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    Эдү нюьс
  • 19:00
    "Миний амьдралын зам" ОАК 34-р анги
  • 20:30
    Сонгуулийн цаг
  • 20:45
    Сонгуулийн цаг
  • 21:00
    "Эзэгтэйн туслах- Булган аймагт" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Сонгуулийн цаг
  • 22:45
    "247 градус" МУСК
  • 00:40
    Эфир завсарлага

06-23

  • 06:00
    Зураглал
  • 06:15
    "Good mood" нэвтрүүлэг
  • 07:05
    Хамтдаа уншицгаая
  • 07:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 07:40
    "Булцгар" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Нууц ажилтнууд" УСК
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний амьдралын зам" ОАК 34-р анги
  • 11:25
    "Яг түүн шиг тайзны ард" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "247 градус" МУСК
  • 13:50
    "Аугаа уран зураг" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Монголын саятан" нэвтрүүлэг
  • 15:05
    "Найзуудын аялал-Герман Лихтенштейн Швейцарь" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Эзэгтэйн туслах-Булган аймагт" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Дөрвөлжин толбот тахь" хүүхэлдэйн кино 33-36-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Булцгар" хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    "Хуримтлалтай Монголыг бүтээцгээе" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    Эдү нюьс
  • 19:00
    "Миний амьдралын зам" ОАК 35-р анги
  • 20:30
    Сонгуулийн цаг
  • 20:45
    Сонгуулийн цаг
  • 21:00
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Сонгуулийн цаг
  • 23:15
    "Тютю" МУСК
  • 01:15
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

VI/2021:30

Dream

Хүчирхэг Хэнри II.7-8 / Henry Denger II.7-8 /

VI/2015:00

Dream

Ай Карли V.9-10 / I Carly V.9-10 /

VI/2021:00

Боловсрол ТВ

"Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг