01-27

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Супер 10" хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 10:30
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 8-р анги
  • 11:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 25,26-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 12,13
  • 13:30
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 7,8-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:15
    "Намайг хайлуулаач" СОАК 13-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн нэвтрүүлэг 4-р бүлэг дугаар-7
  • 18:00
    "Супер 10" хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 9-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    Хар хайрцаг: МУ-ын Ардын багш ШУ-ны гавьяат зүтгэлтэн, доктор С.Дулам-Цагаан сар
  • 22:00
    "Викингчүүд" АОАК 2-р бүлэг 10-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    "Тав дахь улирал" уран зохиолын нэвтрүүлэг /Оройгүй сүм/ 25,26-р хэсэг
  • 00:15
    Миний монголын соёл
  • 00:30
    "Заншлын хэлхээ" нэвтрүүлэг дугаар 9
  • 01:00
    Викингчүүд АОАК 2-р бүлэг 10-р анги
  • 01:45
    Миний монголын соёл
  • 02:00
    Эфир завсарлага

01-28

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Супер 10" хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 10:30
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 9-р анги
  • 11:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 27,28-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Хар хайрцаг: МУ-ын Ардын багш ШУ-ны гавьяат зүтгэлтэн, доктор С.Дулам-Цагаан сар
  • 13:30
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 9,10-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:15
    "Намайг хайлуулаач" СОАК 14-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн нэвтрүүлэг дугаар-8
  • 18:00
    "Супер 10" хүүхэлдэйн кино 7,8-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 10-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    "Ромын түүх" баримтат кино 4-р хэсэг
  • 22:00
    "Дуудлагын охид" МУСК
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    "Тав дахь улирал" уран зохиолын нэвтрүүлэг /Оройгүй сүм/ 27,28-р хэсэг
  • 00:20
    Миний монголын соёл
  • 00:30
    "Заншлын хэлхээ" нэвтрүүлэг дугаар 10
  • 01:00
    Викингчүүд АОАК 3-р бүлэг 1-р анги
  • 01:45
    Миний монголын соёл
  • 02:00
    Эфир завсарлага

01-29

  • 06:00
    "Тэмцэл" МУСК
  • 07:30
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 22-28-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Годунов" ООАК 1-р бүлэг 5,6-р анги
  • 13:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 29,30-р анги
  • 14:00
    Нүүдэл шийдэл:Шинэ сэргэлтийн бодлого-Боомтын сэргэлт
  • 15:00
    "Хайрхан" аяллын нэвтрүүлэг дугаар 4
  • 16:00
    "The Voice of Mongolia-3" шоу нэвтрүүлэг дугаар-4
  • 18:00
    "The Voice of Mongolia-3" шоу нэвтрүүлэг Хөшигний ард дугаар-4
  • 18:30
    "ЭДҮМОТИВА" дугаар 6
  • 19:30
    "Ардын буйдан" нэвтрүүлэг дугаар 1
  • 21:00
    "Мөсөн дээрх зул сар" УСК
  • 22:45
    "Сүүдэрт ургасан цэцэг" МУСК
  • 00:20
    "Годунов" ООАК 1-р бүлэг 5,6-р анги
  • 02:00
    Эфир завсарлага

01-30

  • 06:00
    "Өнөр бүл" МУСК
  • 07:30
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 29-35-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Годунов" ООАК 1-р бүлэг 7,8-р анги
  • 13:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 31,32-р анги
  • 14:00
    Хар хайрцаг: МУ-ын Ардын багш ШУ-ны гавьяат зүтгэлтэн, доктор С.Дулам-Цагаан сар
  • 15:00
    "Нэг Монгол" хөтөлбөр
  • 16:00
    ЭДҮМОТИВА дугаар 6
  • 17:00
    "Ардын буйдан" нэвтрүүлэг дугаар 1
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "The Voice of Mongolia-3" шоу нэвтрүүлэг дугаар-5
  • 21:30
    "Үхэж үл болно Чингис хаан" МУСК
  • 00:00
    Миний монголын соёл
  • 00:20
    "Годунов" ООАК 1-р бүлэг 7,8-р анги
  • 02:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

I/2814:50

NTV

"Нийслэл хүүхэн" ОАК 2.1

I/2820:40

MovieBox

"Матар хочит Данди 2 (Crocodile Dundee 2)" УСК

I/2802:15

NTV

"Аморе" МУСК 1,2,3