08-14

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Цунами” Баримтат кино
  • 08:55
    ММ таван минут
  • 09:00
    Хайрлаарай: “Урам”
  • 09:55
    Цаг агаар
  • 10:00
    Даралт ихсэлтийн эсрэг аян-2022 /Орхон, Сэлэнгэ аймгаас бэлтгэв/
  • 10:20
    Хөдөө аж ахуйн шинжлэх ухаан
  • 10:40
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Ерөнхий сайдууд” цуврал нэвтрүүлэг” Хичээнгүй сайд Б.Цэрэндорж 2002 он
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв.
  • 11:50
    Цаг агаар
  • 12:00
    “Цунами” Баримтат кино
  • 13:00
    Хайрлаарай: “Урам”
  • 13:55
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Бүтээл эзэн хоёр” /Урлагийн гавьяат зүтгэлтэн, Кино найруулагч Д.Жигжид/ 2-р хэсэг 2005 он
  • 14:40
    “НҮБ ба Монгол улсын гадаад харилцаа”
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    Тэгш боломж: “Сэтгэцийн эрүүл мэнд”
  • 15:40
    “Далай” Баримтат кино
  • 17:20
    Зочны цаг: НҮБ-ын Ерөнхий нарийн бичгийн дарга Антониу Гуттерриш
  • 17:40
    Ногоон сум-2022 аян /Төрийн банкнаас бэлтгэв/
  • 17:50
    Эдлэнгийн эзэд: СБД-ийн иргэн П.Түмэнцэцэг
  • 18:15
    Эх орны төлөө
  • 18:45
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Ерөнхий сайдууд” цуврал нэвтрүүлэг” Мэргэн сайд А.Амар 2002 он
  • 19:05
    Цаг агаар
  • 19:10
    Алтан аргамж: “Монгол улсын орчин цагийн дипломат албаны 110 жил” /1911-1921 он/
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Амьдралын загвар: Булган аймгийн Хутаг-Өндөр сумын зургийн багш Л.Мөнхзаяа
  • 21:30
    Цаг агаар
  • 21:35
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Бүтээл эзэн хоёр” /Соёлын тэргүүний ажилтан, Циркийн алиалагч Д.Цэдэнбал/ 2005 он
  • 22:05
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

08-15

  • 07:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Эх дэлхий” танин мэдэхүйн баримтат кино
  • 09:30
    Цаг агаар
  • 09:35
    “ММ таван минут”
  • 09:40
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Бүтээл эзэн хоёр” /Соёлын тэргүүний ажилтан, Циркийн алиалагч Д.Цэдэнбал/ 2005 он
  • 10:15
    Зураглал
  • 10:20
    “Халх голд байгуулсан гавьяа” баримтат кино 1-р анги
  • 11:00
    “Мэдээ” /шууд/
  • 11:20
    ММ архив: “Алтан аргамж” Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин сайд О.Нямдаваа 2019 он.
  • 12:00
    “Эх дэлхий” танин мэдэхүйн баримтат кино
  • 13:30
    “УИХ-ын цаг” УИХ ХМА-наас бэлтгэв.
  • 14:00
    Ногоон шошго: Ойжуулалт, нөхөн сэргээлт
  • 14:20
    “Халх голд байгуулсан гавьяа” баримтат кино 1-р анги
  • 15:00
    “Мэдээ” /давталт/
  • 15:20
    “Цагийг билэгдэгч наран чөлөө” Ажиа гэгээн Луюсантүвдан
  • 16:20
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 17:10
    Зочны цаг: НҮБ-ын Ерөнхий нарийн бичгийн дарга Антониу Гуттерриш
  • 17:30
    “Эх дэлхий” танин мэдэхүйн баримтат кино
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:10
    “Халх голд байгуулсан гавьяа” баримтат кино 1-р анги
  • 19:50
    Ногоон сум-2022 аян /Төрийн банкнаас бэлтгэв./
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 21:20
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Эгэл амьдралын мөр” цуврал нэвтрүүлэг /1000 дахь авто инженер/ 2012 он
  • 21:50
    Цаг агаар
  • 21:55
    ММ таван минут: “Аргалын цаас” төслийн санаачлагч Г.Эрчиссаран
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав.

08-16

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Дэлхийн гүн рүү” танин мэдэхүйн баримтат кино
  • 09:25
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Эгэл амьдралын мөр” цуврал нэвтрүүлэг /1000 дахь авто инженер/ 2012 он
  • 09:55
    “Явлаа, ирлээ”
  • 10:15
    “Халх голд байгуулсан гавьяа” баримтат кино 2-р анги
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    ММ архив: “Алтан аргамж” Вьетнам судлаач, шинулэх ухааны доктор, профессор С.Дашцэвэл, Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин сайд Д.Энхбат 2019 он.
  • 12:00
    “Дэлхийн гүн рүү” танин мэдэхүйн баримтат кино
  • 13:30
    Эх орны төлөө
  • 14:00
    Өвгөдийн захиас: Зун
  • 14:15
    “Халх голд байгуулсан гавьяа” баримтат кино 2-р анги
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Дэлхийд данстай Монгол өв, соёл” 1,2-р хэсэг
  • 16:25
    Зураглал
  • 16:30
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 17:20
    “Дэлхийн гүн рүү” танин мэдэхүйн баримтат кино
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 18:55
    “Халх голд байгуулсан гавьяа” баримтат кино 2-р анги
  • 19:40
    “НҮБ ба Монгол улсын гадаад харилцаа”
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    ХАА-н шинжлэх ухаан
  • 21:20
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Эгэл амьдралын мөр” цуврал нэвтрүүлэг /Ариун цагаан хөдөлмөр/ 2012 он
  • 21:50
    Цаг агаар
  • 21:55
    ММ таван минут: Яс боловсруулах үйлдвэр
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав.

08-17

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Орчлон ертөнцөөр аялахуй” танин мэдэхүйн баримтат кино /Бидний тухай өгүүлэх нь/
  • 09:30
    Цаг агаар
  • 09:35
    ММ таван минут: “Аргалын цаас” төслийн санаачлагч Г.Эрчиссаран
  • 09:40
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Эгэл амьдралын мөр” цуврал нэвтрүүлэг /Ариун цагаан хөдөлмөр/ 2012 он
  • 10:10
    Зураглал
  • 10:20
    “Халх голд байгуулсан гавьяа” баримтат кино 3-р анги
  • 11:00
    “Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    ММ архив: “Алтан аргамж” Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин сайд Ц.Сүхбаатар 2019 он.
  • 12:00
    “Орчлон ертөнцөөр аялахуй” танин мэдэхүйн баримтат кино /Бидний тухай өгүүлэх нь/
  • 13:30
    “НҮБ ба Монгол улсын гадаад харилцаа”
  • 13:50
    Цаг агаар
  • 14:00
    ХАА-н шинжлэх ухаан
  • 14:20
    “Халх голд байгуулсан гавьяа” баримтат кино 3-р анги
  • 15:00
    “Мэдээ” /давталт/
  • 15:20
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Дэлхийд данстай Монгол өв, соёл” 3,4-р хэсэг
  • 16:30
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 17:20
    “Орчлон ертөнцөөр аялахуй” танин мэдэхүйн баримтат кино /Бидний тухай өгүүлэх нь/
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    “Халх голд байгуулсан гавьяа” баримтат кино 3-р анги
  • 19:40
    “Явлаа, ирлээ”
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл: Хог хаягдлын ангилал, дахин боловсруулалт
  • 21:20
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Эгэл амьдралын мөр” цуврал нэвтрүүлэг /Эр хүн зорьсондоо/ 2012 он
  • 21:50
    Цаг агаар
  • 21:55
    ММ таван минут: “Усан үзэм тариалалт” биологич, ургамал судлаач Б.Гантөмөр
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав.

08-18

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Үлэг гүрвэл” танин мэдэхүйн баримтат кино
  • 09:20
    Цаг агаар
  • 09:25
    ММ таван минут: Яс боловсруулах үйлдвэр
  • 09:30
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Эгэл амьдралын мөр” цуврал нэвтрүүлэг /Эр хүн зорьсондоо/ 2012 он
  • 10:00
    “НҮБ ба Монгол улсын гадаад харилцаа”
  • 10:20
    “Халх голд байгуулсан гавьяа” баримтат кино 4-р анги
  • 11:00
    “Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    ММ архив: “Алтан аргамж” Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин сайд Ж.Энхсайхан 2019 он.
  • 12:00
    “Үлэг гүрвэл” танин мэдэхүйн баримтат кино
  • 13:20
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Говь” баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:20
    “Халх голд байгуулсан гавьяа” баримтат кино 4-р анги
  • 15:00
    “Мэдээ” /давталт/
  • 15:20
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Дэлхийд данстай Монгол өв, соёл” 5,6-р хэсэг
  • 16:20
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл: Хог хаягдлын ангилал, дахин боловсруулалт
  • 16:40
    “Сонирхолтой одон орон”
  • 17:30
    “Үлэг гүрвэл” танин мэдэхүйн баримтат кино
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    “Халх голд байгуулсан гавьяа” баримтат кино 4-р анги
  • 19:40
    “Даралт ихсэлтийн эсрэг аян-2022 “ Орхон, Сэлэнгэ аймгаас бэлтгэв.
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Цаг үе, үзэл бодол: УИХ-ын Төсвийн байнгын хорооны дарга Ч.Хүрэлбаатар оролцов.
  • 21:40
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Эгэл амьдралын мөр” цуврал нэвтрүүлэг /Хааны шаахай урлаач/ 2012 он
  • 22:10
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:10
    Эфир завсарлав.

08-19

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Эрвээхэй”,” Үр төлдөө хайртай амьтад” танин мэдэхүйн баримтат кино
  • 09:35
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Эгэл амьдралын мөр” цуврал нэвтрүүлэг /Хааны шаахай урлаач/ 2012 он
  • 10:05
    “Дүрвэгсэдийн жимээр” баримтат кино 1-р анги
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    ММ архив: “Алтан аргамж” Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин сайд С.Хүрэлбаатар 2019 он.
  • 12:00
    “Эрвээхэй”,” Үр төлдөө хайртай амьтад” танин мэдэхүйн баримтат кино
  • 13:35
    Ногоон шошго: Туул голын бохирдолт
  • 14:00
    “Дүрвэгсэдийн жимээр” баримтат кино 1-р анги
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    Цаг үе, үзэл бодол: УИХ-ын Төсвийн байнгын хорооны дарга Ч.Хүрэлбаатар оролцов.
  • 16:00
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 16:35
    “Эрвээхэй”,” Үр төлдөө хайртай амьтад” танин мэдэхүйн баримтат кино
  • 18:10
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 18:30
    Цаг агаар
  • 18:40
    “Дүрвэгсэдийн жимээр” баримтат кино 1-р анги
  • 19:40
    Томилолтоос ирлээ. Увс, Завхан аймгаас бэлтгэв.
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Зочны цаг: “Үндсэн хуулийн нэмэлт өөрчлөлт” ХҮН-ын Удирдах зөвлөлийн гишүүн Б.Мөнхсоёл
  • 21:20
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Эгэл амьдралын мөр” цуврал нэвтрүүлэг /Хонгор нутгийн хүү/ 2012 он
  • 21:50
    Цаг агаар
  • 21:55
    ММ таван минут: Зураач, эсгий урлаач Ж.Батзориг
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    Эфир завсарлав.

08-20

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Хар алт буюу газрын тосны түүх” баримтат кино
  • 09:00
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Эгэл амьдралын мөр” цуврал нэвтрүүлэг /Хонгор нутгийн хүү/ 2012 он
  • 09:30
    Цаг агаар
  • 09:35
    ММ таван минут: “Усан үзэм тариалалт” биологич, ургамал судлаач Б.Гантөмөр
  • 09:40
    “Дүрвэгсэдийн жимээр” баримтат кино 2-р анги
  • 10:40
    Томилолтоос ирлээ. Увс, Завхан аймгаас бэлтгэв.
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    ММ архив: “Алтан аргамж” Олон улсын харилцааны доктор, профессор Ж.Бор 2019 он.
  • 12:00
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Хар алт буюу газрын тосны түүх” баримтат кино
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:10
    “Би Монгол хүн” Төрийн шагналт, гавьяат эмч, шинжлэх ухааны доктор, профессер М.Амбага
  • 14:00
    “Дүрвэгсэдийн жимээр” баримтат кино 2-р анги
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 15:40
    “Сонирхолтой одон орон”
  • 16:30
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 16:50
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Хар алт буюу газрын тосны түүх” баримтат кино
  • 17:50
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв.
  • 18:20
    “Явлаа, ирлээ”
  • 18:40
    “Дүрвэгсэдийн жимээр” баримтат кино 2-р анги
  • 19:40
    “Ази дахь Үндсэн хуулийн шүүх эрх мэдлийн хөгжлийн өнөөгийн байдал” сэдэвт Их хурлаас хийсэн сурвалжилга
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Зочны цаг: “Үндсэн хуулийн нэмэлт өөрчлөлт” Хуульч Д.Үүрцайх
  • 21:20
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Эгэл амьдралын мөр” цуврал нэвтрүүлэг /Мятрашгүй зүтгэл/ 2012 он.
  • 21:50
    Цаг агаар
  • 21:55
    ММ таван минут: “Дөргөний Усан цахилгаан станц” ХХК-ийн гүйцэтгэх захирал Д.Алтансүх
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав.

08-21

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Пирамид төсөөлөшгүй гайхамшиг” баримтат кино
  • 08:50
    Зураглал
  • 09:00
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Эгэл амьдралын мөр” цуврал нэвтрүүлэг /Мятрашгүй зүтгэл/ 2012 он.
  • 09:30
    Цаг агаар
  • 09:35
    ММ таван минут: Зураач, эсгий урлаач Ж.Батзориг
  • 09:40
    “Их нүүдлийн мөрөөр” баримтат кино
  • 10:25
    Өвгөдийн захиас: Зун
  • 10:40
    “Ази дахь Үндсэн хуулийн шүүх эрх мэдлийн хөгжлийн өнөөгийн байдал”
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    ММ архив: “Алтан аргамж” Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин сайд Ц.Батбаяр 2019 он.
  • 12:00
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Пирамид төсөөлөшгүй гайхамшиг” баримтат кино
  • 12:50
    Цаг агаар
  • 13:00
    “Би Монгол хүн” Хөдөлмөрийн баатар, ахмад нэгдэлчин Г.Лодойхүү
  • 13:40
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв.
  • 14:10
    “Их нүүдлийн мөрөөр” баримтат кино
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Дэлхийд данстай Монгол өв, соёл” 7,8-р хэсэг
  • 16:20
    “Буурал говийн нүүдэлчид”
  • 16:40
    “Сонирхолтой одон орон”
  • 17:30
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Пирамид төсөөлөшгүй гайхамшиг” баримтат кино
  • 18:20
    Эх орны төлөө
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 18:55
    “Их нүүдлийн мөрөөр” баримтат кино
  • 19:40
    Зочны цаг: “Үндсэн хуулийн нэмэлт өөрчлөлт” Хүний эрх-дэвшилтэт бодлогын хүрээлэнгийн захирал Х.Баасанжаргал
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Томилолтоос ирлээ. Увс, Завхан аймгаас бэлтгэв.
  • 21:20
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Эгэл амьдралын мөр” цуврал нэвтрүүлэг /Санаж явбал бүтнэ/ 2012 он.
  • 21:50
    Цаг агаар
  • 21:55
    ММ таван минут: Газрын гүнийн дулаан
  • 22:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав.

Олон Саналтай

VIII/1519:20

C1

"Үүргэвчтэй аялал" Аялалын нэвтрүүлэг /France2/

VIII/1511:10

TV9

Тоо юу, сүлд үү? Испани "Ариун гэр бүлийн сүм" /шинэ /

VIII/1513:30

MN25

"Саятан 7 хоног"