08-14

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:30
    Эрийн хийморь: Нийслэлийн алдарт уяач Д. Дүйнхэржав
  • 08:00
    Монголын спортын түүх: Боксын тамирчид
  • 09:00
    Уухай: Шагайн харваан хүндэт мэргэн Ч. Бархас агсны дурсамж нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Миний мөрөөдөл: Таеквондогийн тамирчин Оюунбатын Батсүлд
  • 10:00
    Бахархал: ОУХМ Л. Доржсүрэн
  • 10:40
    Спорт-Хобби: Авто спортын дэд мастер Х. Бат-Оюун
  • 11:00
    Адуучин: Хэнтий аймгийн Биндэр сумаас бэлтгэв
  • 11:55
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын гарьд М. Баяржавхлан
  • 12:30
    Дасгалын цаг
  • 12:45
    “Буур Н. Жамъян аварга” баримтат кино
  • 14:05
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Э. Цогбаяр
  • 14:40
    Монголын спортын түүх: Монголын волейболын тамирчид цуврал 1-р хэсэг
  • 15:40
    Эрийн хийморь: Монгол улсын манлай уяач Н. Түмэнбаяр
  • 16:10
    “Увсын суйлдаг нарийн хөх” Монгол улсын начин Жотойн Гэлэг агсны дурсамж хөрөг нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Бахархал: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч Т. Сүхбаатар
  • 17:55
    “Олимп ба ОТО” Барселона-1992 олимпийн дурсамж, МУСГЗ Ж. Отгонцагаан
  • 18:40
    Сүхбаатар Адуучин /давталт/
  • 19:40
    Бөхийн хууч: Булган аймгийн Сайхан сумын харьяат Аймгийн хурц бадрангуй арслан А. Ганболд
  • 20:10
    Эрийн хийморь: Сүхбаатар аймгийн Дарьганга сумын уяач, аймгийн алдарт уяач М. Амгалан
  • 21:05
    Бахархал
  • 21:35
    Эрийн хийморь: Дорноговь аймгийн наадмын хурдан морины уралдаан
  • 22:20
    “Зогсошгүй” Таеквондогийн Аз тивийн аварга Ө. Гантөмөр
  • 23:00
    Сайхан амраарай

08-15

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:35
    Эрийн хийморь: Монгол улсын манлай уяач Б. Ерөөлтийн Түмний эх хүрэн халзан морины түүх
  • 08:20
    Монголын спортын түүх: Монголын волейболын тамирчид цуврал 1-р хэсэг
  • 09:25
    Адуучин: Дорноговь аймгийн Өргөн сумаас бэлтгэв
  • 10:10
    Дорнод 2019 Зүүн бүсийн хурдан морины уралдаан
  • 11:15
    Бахархал
  • 11:45
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын харцага Г. Элбэг
  • 12:30
    Дасгалын цаг
  • 12:45
    Бахархал: Монгол улсын гавьяат тамирчин Ц. Батчулуун
  • 13:20
    Сагсан бөмбөгийн 20 дахь удаагийн оюутны лигийн тэмцээн-2019
  • 16:40
    Монголын спортын түүх: Алдар нийгэмлэгийн хөлбөмбөгчид
  • 17:40
    “Хотгойдын хурд-4” хангайн бүсийн бөхийн барилдаан
  • 18:55
    Монголын спортын түүх
  • 20:00
    Бахархал: МУГТ Д. Отгонцэцэг
  • 20:30
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Л. Одсайхан
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “Мөнгөн шонхор 2019” мастер кросс уралдаан /Спорт таны амралтанд/
  • 22:45
    Дүнжин гарав-2007 уралдаан
  • 23:10
    Сайхан амраарай

08-16

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:35
    Эрийн хийморь: Монгол улсын манлай уяач Б. Ерөөлтийн Түмний эх хүрэн халзан морины түүх
  • 08:20
    Монголын спортын түүх: БНМАУ-ын Хөлбөмбөгийн анхны шигшээ багийн тамирчид
  • 09:25
    Волейбол бүх ододын тоглолт /Спорт таны амралтанд/
  • 10:35
    Амжилтын төлөө: Хөдөлмөрийн баатар, Гавьяат тамирчин О. Гүндэгмаа
  • 11:15
    “Чөлөөт бөх 60” Монголын чөлөөт бөхийн алтан үеийн ахмад тамирчид оролцов цуврал-1 /Спорт таны амралтанд/
  • 12:30
    Дасгалын цаг
  • 12:45
    “Монгол цэргийн өдөр, Орчин цагийн Зэвсэгт хүчний 101 жилийн ой”-д зориулсан Улс, аймгийн алдар цолтой 256 бөхийн барилдаан
  • 17:45
    Эрийн хийморь
  • 18:35
    Монгол спортын түүх: Монголын хөлбөмбөгийн 1999 оны лигийн аварга “ХОТШ-Барс” баг
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Миний мөрөөдөл: Ширээний теннисний өсвөрийн тамирчин Батбилэгийн Норовбанзад
  • 20:30
    Спортын-Гэр бүл: Волейболын спортын ОУХМ Ц. Нэмэх
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Бахархал: Олон улсын хэмжээний мастер Түмэнбилэгийн Түвшинтулга
  • 21:50
    ”Авто хим 2019” мастер кросс уралдаан /Спорт таны амралтанд/
  • 23:00
    Сайхан амраарай

08-17

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:35
    Монголын спортын түүх: “Монголын хөлбөмбөг 60 жилд”
  • 08:35
    Монголын Сагсан бөмбөгийн 20 дахь удаагийн Оюутны лигийн тэмцээн
  • 11:55
    Уухай: Шагайн харваан хүндэт мэргэн Ч. Бархас агсны дурсамж нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Дасгалын цаг
  • 12:45
    Оюутны спортын 5 дугаар наадам: Сагсан бөмбөг
  • 19:50
    Зочны ярилцлага
  • 20:10
    Спорт хобби: Үндэсний бөх судлаач, зохиолч Ш. Мягмар
  • 20:40
    Аваргууд: Монгол улсын заан З. Дүвчин
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Уухай: Шагайн харваа
  • 21:40
    “Чөлөөт бөх 60” Монголын чөлөөт бөхийн алтан үеийн ахмад тамирчид оролцов цуврал-8 /Спорт таны амралтанд/
  • 23:00
    Сайхан амраарай

08-18

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:35
    Бахархал: Монгол улсын өсөх идэр начин, Чөлөөт бөхийн ОУХМ Н. Бүрэнбаатар
  • 08:10
    Монголын спортын түүх: “Октябрь”-ийн районы хөлбөмбөгчид
  • 09:15
    Оюутны спортын 5 дугаар наадам: Жүдо бөхийн тэмцээн урьдчилсан барилдаан
  • 11:00
    Эрийн хийморь: Монгол улсын тод манлай уяач Ц. Цэнгэл
  • 12:00
    Бахархал: Монгол улсын гавьяат тамирчин Г. Угалзцэцэг
  • 12:30
    Дасгалын цаг
  • 12:45
    Өвөрхангай аймаг үүсэн байгуулагдсаны түүхт 90, 91 жилийн ойн баяр наадмын тойм 3-р хэсэг
  • 14:45
    Өвөрхангай аймаг үүсэн байгуулагдсаны түүхт 90, 91 жилийн ойн баяр наадмын тойм 4-р хэсэг
  • 16:45
    “AMAR CUP Mt.Bogd Series 2” Гольфын тэмцээн
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Бахархал: Хөнгөн атлетикийн ОУХМ Б. Ачитбилэг
  • 20:30
    Эрийн хийморь: Аймгийн алдарт уяач Г. Бадиа
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Монголын спортын түүх
  • 22:15
    Манлайн баясгалан: Бөхийн нэрт засуулч Ч. Мягмарын дурсамж хөрөг
  • 23:00
    Сайхан амраарай

08-19

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:35
    Уухай: Монгол улсын гоц мэргэн Дашнямын Бор-Охин
  • 08:05
    Монголын спортын түүх: 2001, 2003, 2004 оны лигийн аварга “Хангарьд” баг
  • 09:10
    Бөхийн хууч
  • 09:40
    Адуучин: Төв аймгийн Сэргэлэн сумаас бэлтгэв
  • 10:15
    Бахархал: Уран гулгалтын тамирчин Г. Марал-Эрдэнэ
  • 10:45
    “Чөлөөт бөх 60” Монголын чөлөөт бөхийн алтан үеийн ахмад тамирчид оролцов цуврал-9 /Спорт таны амралтанд/
  • 11:40
    Спорт хобби: “Барселона” багийн хөгжөөн дэмжигч Н. Түмэнжаргал
  • 12:30
    Дасгалын цаг
  • 12:45
    Оюутны спортын 5 дугаар наадам: Таеквондо
  • 19:15
    Зочны ярилцлага
  • 19:35
    Монголын спортын түүх
  • 20:35
    Спорт-Хобби: Гэрэл зурагчин Э. Харцага
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Адуучин: Завхан аймгаас бэлтгэв
  • 22:20
    Бахархал
  • 23:00
    Сайхан амраарай

08-20

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:35
    Адуучин: Сүхбаатар сумын Түвшин ширээ сумаас бэлтгэв
  • 08:25
    Монголын спортын түүх: 2005 оны лигийн аварга “Хоромхон” баг
  • 09:30
    Олимп ба Ото “Сочи 2014” өвлийн олимп
  • 10:05
    Бахархал /давталт/ 39м 5с Г. Отгонцэцэг
  • 10:45
    “Чөлөөт бөх 60” Монголын чөлөөт бөхийн алтан үеийн ахмад тамирчид оролцов цуврал-1 /Спорт таны амралтанд/
  • 12:00
    Бөхийн хууч: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч Ц. Хосбаяр
  • 12:30
    Дасгалын цаг
  • 12:45
    ММСУХ-ноос зохион байгуулсан хурдан морины уралдаанууд “Говь шанх-2” хурд /Спортын нэвтрүүлгийн сан хөмрөгөөс/
  • 13:25
    Оюутны спортын 5 дугаар наадам: Гандбол 1-р хэсэг
  • 17:05
    Адуучин: Дорноговь аймгийн Сайншанд сумаас бэлтгэв
  • 18:00
    Бахархал: Аэробик гимнастикийн дасгалжуулагч С. Тунгалаг
  • 18:30
    Спорт хобби: Дорнод аймгийн Булган сумын Баян-Уул багийн малчин Т. Дэлгэрбаяр оролцов
  • 18:55
    Эрийн хийморь: Монгол улсын алдарт уяач Т. Энхтайваны “Гоё” халиун морины түүх
  • 20:00
    Монголын спортын түүх: 1986 оны улсын аварга”Хүч” баг
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “Ентүм хайрханы хишиг”:Тод манлай уяач Туваанжавын Гантөмөрын цолны мялаалга наадам
  • 22:45
    Олимп ба Ото цуврал нэвтрүүлэг” Лиллехамерын өвлийн олимп
  • 23:20
    Сайхан амраарай

08-21

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:35
    Адуучин: Говьсүмбэр аймгаас бэлтгэв
  • 08:25
    Монголын спортын түүх: 1968 оны Хөлбөмбөгийн Монгол улсын аварга “Дархан” баг
  • 09:30
    Миний мөрөөдөл /live/ 30м
  • 10:00
    Монголын шигшмэл хурдан морьдыг шалгаруулах “Их хурд-9” уралдаан Морьтны өв соёлын наадам 1-р хэсэг
  • 11:05
    Монголын спортын түүх: Монгол улсад хүндийн өргөлтийн спортыг үндэслэгч А. Гунгаа багшийн тухай дурсамж
  • 12:10
    “Bogd Tour championship- 2022” гольфын тэмцээн
  • 15:10
    Монголын спортын түүх: Монголын волейболын тамирчид Цуврал 7-р хэсэг
  • 16:10
    Дархан мэх: Монгол улс начин Ш. Зоригт
  • 18:25
    Бөхийн хууч: Монгол улсын заан Д. Лхагвасүрэн
  • 18:55
    “Адуучин” Хэнтий аймгийн Жаргалтхаан сумаас бэлтгэв
  • 19:55
    Бахархал: МУГТ, аймгийн арслан Б. Отгонбаяр
  • 20:20
    “Олимп ба Ото цуврал нэвтрүүлэг “Атланта-1996” зуны олипын наадам
  • 21:00
    Бахархал
  • 21:30
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын заан Ч. Батзориг
  • 22:00
    Спорт таны амралтанд: Шонхор 4х4 бартаат замын уралдаан
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

VIII/1519:20

C1

"Үүргэвчтэй аялал" Аялалын нэвтрүүлэг /France2/

VIII/1511:10

TV9

Тоо юу, сүлд үү? Испани "Ариун гэр бүлийн сүм" /шинэ /

VIII/1513:30

MN25

"Саятан 7 хоног"