01-27

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:15
    Дорнын зурлага
  • 08:20
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Альбино Африк" баримтат кино
  • 09:20
    Гадаад мэдээ
  • 09:40
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 10:05
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 92-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Тоо юу, сүлд үү?" aяллын нэвтрүүлэг
  • 12:05
    "Хэ Чи" ОАУСК, 38-р анги
  • 12:40
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 30-р анги
  • 13:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 13:10
    "Монгол төрийн сахиусны өргөө" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Дэлхий хэрхэн бүтсэн бэ" 6-р анги баримтат кино
  • 14:30
    "Бурханы шашин Монголд" нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Нэг Монгол” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Хэ Чи" ОАУСК, 39-р анги
  • 21:10
    "Хэлэлцүүлэг" шууд нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 93-р анги
  • 23:00
    Tоглолтын цаг
  • 03:00
    "Бурхан багшийн айлдвар" нэвтрүүлэг

01-28

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:15
    Дорнын зурлага
  • 08:20
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Буцаад хүйсээ солиулмаар байна" баримтат кино
  • 09:20
    Гадаад мэдээ
  • 09:40
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 10:05
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 93-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Тоо юу, сүлд үү?" aяллын нэвтрүүлэг
  • 12:05
    "Хэ Чи" ОАУСК, 39-р анги
  • 12:40
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 30-р анги
  • 13:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 13:10
    "Хүйтэн сэтгэл" ОУСК
  • 14:50
    "Чойжин лам сүм музей" үзүүлж байна
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    "After school club" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 17:42
    "Гранд Маршил хотхон-2022 оны бэлэг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Хэ Чи" ОАУСК, 40-р анги
  • 21:10
    "Дэлхий хэрхэн бүтсэн бэ" 7-р анги баримтат кино
  • 22:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 94-р анги
  • 23:00
    Tоглолтын цаг
  • 03:00
    "Бурхан багшийн айлдвар" нэвтрүүлэг

01-29

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:15
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:30
    "Өөр хүмүүс" баримтат кино
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 94-р анги /давталт/
  • 10:30
    "Мазаалай сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Тарвалин” хийдийн нэрэмжит сар шинийн баярт зориулсан сумын цолтнуудын барилдаан шууд
  • 17:50
    "Оддын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Гранд Маршил хотхон-2022 оны бэлэг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Хэ Чи" ОАУСК, 41-р анги
  • 21:10
    "After school club" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 95-р анги
  • 23:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    "Бурхан багшийн айлдвар" нэвтрүүлэг

01-30

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:30
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:40
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 95-р анги /давталт/
  • 10:00
    "Төмөр жаалын найзууд" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Мазаалай сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Дашчойлон” хийдийн нэрэмжит сар шинийн баярт зориулсан аймаг, цэргийн цолтой 256 бөхийн барилдаан
  • 18:10
    "Түмний нэг" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Гранд Маршил хотхон-2022 оны бэлэг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:15
    "Хэ Чи" ОАУСК, 42-р анги
  • 20:50
    "Төвд архитектурын нууц" баримтат кино
  • 21:20
    "Мөрөөдөл биелдэг юм" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 96-р анги
  • 23:05
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    "Бурхан багшийн айлдвар" нэвтрүүлэг

Олон Саналтай

I/2814:50

NTV

"Нийслэл хүүхэн" ОАК 2.1

I/2820:40

MovieBox

"Матар хочит Данди 2 (Crocodile Dundee 2)" УСК

I/2802:15

NTV

"Аморе" МУСК 1,2,3