06-11

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Гуталт муурын адал явдал Хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 09:00
    Сүлд-2021 уралдааны 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид - Хүүхэд
  • 09:30
    Мориор амилсан Монгол заяа-Ч.Энхтуяа ААУ
  • 10:15
    Дэлхийн алдартнууд-Нелсон Мандела
  • 10:30
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 10:45
    Бизнес хөтөч
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Сүлд-2021 уралдааны 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид
  • 13:30
    Миний Монгол нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Би уран бүтээлч-Мөөжиг
  • 14:30
    Брэнд нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Бизнес хөтөч
  • 14:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Сүхбаатар-Зүүн бүсийн хурд-2015 Эрлийз дээд, Дунд, Бага
  • 17:00
    Нээлттэй цаг шууд нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Манай дэлгэцнээ
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 17:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:30
    Сүлд-2021 уралдааны 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид
  • 19:00
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Сонирхогчдын клуб-Шавар урлан
  • 20:00
    Монголын гэгээ нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Зураг түүх өгүүлнэ-Х.Алтанхуяг МУГТ
  • 22:30
    Ром Олон ангит уран сайхны кино 9-р анги
  • 23:15
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Хоёр шөнийн явдал Уран сайхны кино
  • 01:25
    Эфир завсарласан

06-12

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Монголын гэгээ нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Сүлд-2021 уралдааны 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид - Хүүхэд
  • 10:30
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Сүлд-2021 уралдааны 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид
  • 13:30
    Загварын ертөнц нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Таны эрүүл мэнд-Шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Эрдэнийн эрхи
  • 15:30
    Хэнтий-Зүүн бүсийн хурд-2016 Эрлийз дээд, Дунд, Бага
  • 17:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 17:40
    Бизнес хөтөч
  • 17:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:00
    Сүлд-2021 уралдааны 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид
  • 18:30
    Гийнгоо
  • 19:00
    Бэхээр амилсан Бүлээн сэтгэл нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Хурдан морины түүх нэвтрүүлэг Ерөөлтийн халзан
  • 20:00
    Сүлд үү, Тоо юу нэвтрүүлэг / Малдив /
  • 20:45
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    Хүний заяа нэвтрүүлэг- С.Батсүх Ардын жүжигчин
  • 23:00
    Уйлдаг алуурчин Уран сайхны кино
  • 00:40
    Тоглолтын цаг
  • 02:00
    Эфир завсарласан

06-13

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Хүний заяа нэвтрүүлэг- С.Батсүх Ардын жүжигчин
  • 10:30
    Дэлхийн алдартнууд-Нелсон Мандела
  • 10:45
    Бизнес хөтөч
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Сүлд-2021 уралдааны 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид
  • 13:30
    Бэхээр амилсан Бүлээн сэтгэл нэвтрүүлэг
  • 14:10
    Монгол наадам
  • 15:10
    Бизнес хөтөч
  • 15:20
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 15:30
    Даншиг-2015 Азарга, Соёолон
  • 16:40
    Хурдан морины түүх нэвтрүүлэг Ерөөлтийн халзан
  • 17:00
    Содурлан Хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Дэлхийн шилдэг уралдаан
  • 17:50
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Сүлд-2021 уралдааны 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид
  • 18:30
    Эдийн засгийн цаг нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 19:10
    Сонирхогчдын клуб-Гар зураг
  • 19:40
    Алтан үеийн дуунууд
  • 20:00
    Сүлд үү, Тоо юу нэвтрүүлэг / Ибиза /
  • 20:45
    Дэлхийн алдартнууд
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    Сувд-Ц.Цогзолмаа МИАТ
  • 22:30
    Нисдэг дугуйтай дээрэмчин Уран сайхны кино
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 02:00
    Эфир завсарласан

Олон Саналтай

VI/1222:00

Боловсрол ТВ

"Гэнэтийн зочид" ОАК 5-р анги

VI/1214:30

Монгол ТВ

"Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар

VI/1221:00

Central TV

"Евро 2020" Уэйльс-Швейцарь /шууд/