09-27

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм /давталт/
  • 08:40
    Чамайг даа! Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 1,2-р анги
  • 09:00
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 09:15
    Хөнөөлтэй царай Уран сайхны кино
  • 10:40
    Азын 10000 нэвтрүүлэг
  • 11:00
    1-р анги - Математик 5-ын тоо нэмэх, хасах үйлдэл
  • 11:18
    2-р анги - Нийгэм ахуйн баримжаа Сүү цагаан идээ
  • 11:31
    3-р анги - Монгол хэл Зургаар эх зохиох
  • 12:10
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 12:20
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Дэлхийн алдартнууд Уолт Дисней
  • 13:20
    Азын 10000 шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Хурдан морьдын уралдаан
  • 17:00
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Эх дэлхий Баримтат кино
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Монголын гэгээ нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Сүлд үү, Тоо юу? – Палау
  • 20:00
    Азын 10000 шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:10
    +19 нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Ром олон ангит кино 6-р анги
  • 23:40
    Азын 10000 нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Бизнес хөтөч
  • 00:15
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 02:00
    Эфир завсарласан

09-28

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Чамайг даа! Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 3,4-р анги
  • 09:00
    Бизнес хөтөч
  • 09:15
    Гийнгоо хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Ром олон ангит кино 6-р анги /давталт/
  • 10:40
    Азын 10 000 нэвтрүүлэг
  • 11:00
    4-р ангийн Монгол хэл Хүнсний бүтээгдэхүүн ийг нэрлэсэн үгээр өгүүлбэр зохиох
  • 11:22
    5-р ангийн Нийгэм ахуйн баримжаа Цахим хэрэгсэл
  • 11:43
    6-р ангийн Математик Олон оронтой тоог хэтрүүлэхгүй нэмэх
  • 12:05
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:20
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Азын 10000 шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Хурдан морьдын уралдаан
  • 17:00
    Бизнес хөтөч
  • 17:15
    Монголын гэгээ нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Азын 10 000 шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:10
    Сонирхогчдын клуб нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Ром олон ангит кино 7-р анги
  • 23:40
    Азын 10 000 нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Бизнес хөтөч
  • 00:15
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:55
    Эфир завсарласан

09-29

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Чамайг даа! Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 5,6-р анги
  • 09:00
    Бизнес хөтөч
  • 09:15
    Сонирхогчдын клуб нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Ром олон ангит кино 7-р анги /давталт/
  • 10:40
    Азын 10000 нэвтрүүлэг
  • 11:00
    7-р ангийн Математик Ижил хувиартай энгийн бутархайг нэмэх
  • 11:27
    8-р ангийн Нийгэм ахуйн баримжаа Цахим орчны зохистой хэрэглээ
  • 11:54
    9-р ангийн Монгол хэл Дэлгэрэнгүй ба хураангуй өгүүлбэр
  • 12:20
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Дэлхийн алдартнууд нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Азын 10 000 шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Хурдан морьдын уралдаан
  • 17:00
    Бизнес хөтөч
  • 17:15
    Монголын гэгээ нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Содурлан хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Загварын ертөнц нэвтрүүлэг
  • 19:30
    МУ-ын ерөнхийлөгч У.Хүрэлсүх НҮБ-ын чуулганд оролцсон нь
  • 20:00
    Азын 10 000 шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:10
    Нохдын ертөнц нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Ром олон ангит кино 8-р анги
  • 23:40
    Азын 10 000 нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Бизнес хөтөч
  • 00:15
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:55
    Эфир завсарласан

09-30

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Чамайг даа! Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 7,8-р анги
  • 09:00
    Бизнес хөтөч
  • 09:15
    Нохдын ертөнц нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Ром олон ангит кино 8-р анги /давталт/
  • 10:40
    Азын 10000 нэвтрүүлэг
  • 11:00
    1-р ангийн Нийгэм ахуйн баримжаа Гарын ариун цэвэр
  • 11:13
    2-р ангийн Монгол хэл “Ч” авиа үсэг
  • 11:30
    3-р ангийн Математик Аравт хэтрүүлэн нэмэх
  • 12:05
    Дэлхийн алдартнууд Уолт Дисней
  • 12:20
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бренд нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Азын 10 000 шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Хурдан морьдын уралдаан
  • 17:00
    Бизнес хөтөч
  • 17:15
    Баримтат кино
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Сувд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Эдийн засгийн цаг шууд нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Хурдан морины түүх нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Азын 10000 шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:10
    Дэлхийн алдартнууд
  • 22:30
    Манай дэлгэцнээ
  • 22:40
    Ром олон ангит кино 9-р анги
  • 23:40
    Азын 10000 нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Бизнес хөтөч
  • 00:15
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:55
    Эфир завсарласан

10-01

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Чамайг даа! Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 9,10-р анги
  • 09:00
    Бизнес хөтөч
  • 09:15
    Дэлхийн алдартнууд
  • 09:30
    Ром олон ангит кино 9-р анги /давталт/
  • 10:40
    Азын 10000 нэвтрүүлэг
  • 11:00
    4-р ангийн Нийгэм ахуйн баримжаа Мод тарих, ургуулах
  • 11:19
    5-р ангийн Математик Хөдөлгөөнт бодлого бодох 13м
  • 11:32
    6-р ангийн Монгол хэл Сургамжит эхийн утгыг ойлгох 17м
  • 12:50
    Амтат хоолны эрэлд
  • 13:20
    Азын 10 000 шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Хурдан морьдын уралдаан
  • 17:00
    Бизнес хөтөч
  • 17:15
    Эрүүл мэндийн цаг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Сүлд 2021 уралдааны 3-р шат
  • 19:10
    Сүлд үү, Тоо юу? - Хонолулу
  • 20:00
    Азын 10000 шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:10
    Ногоон тивийн төвөргөөн Баримтат кино
  • 22:40
    Ром ОАК 10-р анги
  • 23:40
    Азын 10 000 нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Бизнес хөтөч
  • 00:15
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:55
    Эфир завсарласан

10-02

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Бизнес хөтөч
  • 09:15
    Ногоон тивийн төвөргөөн Баримтат кино
  • 09:45
    Монголын гэгээ нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Азын 10000 нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Ром олон ангит кино 6,7,8-р анги
  • 13:20
    Азын 10 000 шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:00
    Эрүүл мэндийн цаг шууд нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Хурдан морьдын уралдаан
  • 17:00
    Бизнес хөтөч
  • 17:15
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд, танинмэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Expert talk
  • 18:30
    Амтат хоолны эрэлд
  • 19:00
    Бэхээр амилсан Бүлээн сэтгэл нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Дэлхийн алдартнууд
  • 20:00
    Азын 10000 шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 22:10
    Хүний заяа нэвтрүүлэг
  • 23:40
    Миний муу санаат хойд эцэг Уран сайхны кино
  • 01:10
    Азын 10 000 нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Бизнес хөтөч
  • 01:45
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 02:25
    Эфир завсарласан

10-03

  • 07:50
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:30
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Бизнес хөтөч
  • 09:15
    Миний муу санаат хойд эцэг Уран сайхны кино /давталт/
  • 10:40
    Азын 10000 нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Хүний заяа нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Ром олон ангит кино 9-р анги
  • 13:20
    Азын 10 000 шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Expert talk
  • 15:20
    Эрүүл мэндийн цаг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:00
    Баримтат кино
  • 17:00
    Бизнес хөтөч
  • 17:15
    Содурлан Хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Дэлхийн шилдэг уралдаан
  • 18:00
    Сувд нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Эдийн засгийн цаг нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 19:20
    Сонирхогчдын клуб
  • 19:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 20:00
    Азын 10000 шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 22:10
    Мориор амилсан Монгол заяа нэвтрүүлэг
  • 23:10
    Дараа Уран сайхны кино
  • 00:55
    Азын 10 000 нэвтрүүлэг
  • 01:25
    Бизнес хөтөч
  • 01:40
    Эфир завсарласан

Олон Саналтай

IX/2821:30

C1

"Хао Ланы домог" ОАК 1-р анги

IX/2821:30

TV9

“Эрхэм шүүгч” ОАУСК, 15-р анги

IX/2816:45

MovieBox

"Миний сүпер, хуучин найз бүсгүй (My Super Ex-Girlfriend)" УСК