09-27

  • 07:50
    TV7 эхлэл
  • 08:00
    "Ажлын өглөө" өглөөний хөтөлбөр /шууд/
  • 08:35
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 08:50
    "Хөгжилтэй дүр-Ахаа намайг бодоорой"
  • 10:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 11:10
    "Солиот эх" МУСК
  • 13:20
    "И-спорт" үзүүлж байна
  • 13:55
    "Улаан малгайт" хүүхэлдэйн жүжиг
  • 15:10
    "Хөгжил-Зүтгэл" баримтат кино
  • 17:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шууд/
  • 17:25
    "Хөгжилтэй дүр-Миний хайртын хурим"
  • 18:25
    "7/24" төсөл үзүүлж байна- Авлига-1
  • 19:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шинэ/
  • 19:35
    "7/24" төсөл үзүүлж байна- Авлига-2
  • 20:10
    "Алтан ураг"- Өв соёл тоглолт үзүүлж байна
  • 21:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 21:35
    "Кино миний амьдрал-1" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ардын элч" МУСК
  • 23:40
    TV7 төгсгөл

09-28

  • 07:50
    TV7 эхлэл
  • 08:00
    "Ажлын өглөө" өглөөний хөтөлбөр /шууд/
  • 08:35
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 09:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /орой/
  • 09:35
    "Моролаш" үзүүлж байна /багцлах/
  • 10:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 11:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /орой/
  • 11:35
    "Кино миний амьдрал-1" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Ардын элч" МУСК
  • 13:40
    "Хөгжилтэй дүр-Миний хайртын хурим"
  • 14:40
    "Том Амжилт" тоглолт үзүүлж байна
  • 15:30
    "Том зургаан толгой" МУСК
  • 17:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шууд/
  • 17:25
    "Талст" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "7/24" төсөл үзүүлж байна- Хөгжлийн бэрхшээлтэй хүүхдийн тоглох эрх-1
  • 18:35
    "Хөгжмийн завсарлага" /хүүхэд/
  • 19:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шинэ/
  • 19:35
    "Кино миний амьдрал-2" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Ингэх гээд байсан юм" МУСК
  • 21:00
    "Хүүтэйгээ амьдрах сайхан" хандивийн тоглолт
  • 23:00
    TV7 төгсгөл

09-29

  • 07:50
    TV7 эхлэл
  • 08:00
    "Ажлын өглөө" өглөөний хөтөлбөр /шууд/
  • 08:35
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 09:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /орой/
  • 09:35
    "Cook -E" үзүүлж байна /багцлах/
  • 10:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 11:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /орой/
  • 11:35
    "Кино миний амьдрал-2" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Ингэх гээд байсан юм" МУСК
  • 13:10
    "Хүүтэйгээ амьдрах сайхан" хандивийн тоглолт
  • 15:10
    "Танхай тээгч эх" МУСК
  • 17:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шууд/
  • 17:25
    "Хөгжилтэй дүр-Дэлхий даахгүй баян"
  • 18:25
    "7/24" төсөл үзүүлж байна- Хөгжлийн бэрхшээлтэй хүүхдийн тоглох эрх-1
  • 19:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шинэ/
  • 19:35
    "Алтан ураг"- Өв соёл тоглолт үзүүлж байна
  • 20:30
    "7/24" төсөл үзүүлж байна- Хөгжлийн бэрхшээлтэй хүүхдийн тоглох эрх-2
  • 21:05
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 21:40
    "Кино миний амьдрал-3" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Түмний нэг" МУСК
  • 23:40
    TV7 төгсгөл

09-30

  • 07:50
    TV7 эхлэл
  • 08:00
    "Ажлын өглөө" өглөөний хөтөлбөр /шууд/
  • 08:35
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 09:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /орой/
  • 09:35
    "Моролаш" үзүүлж байна /багцлах/
  • 10:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 11:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /орой/
  • 11:35
    "Кино миний амьдрал-3" нэвтрүүлэг
  • 11:55
    "Түмний нэг" МУСК
  • 13:35
    "Гайхамшигт хүмүүс" үзүүлж байна
  • 14:25
    "Хөгжмийн завсарлага" /гадаад/
  • 15:00
    "Явуулын хүн" МУСК
  • 17:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шууд/
  • 17:25
    "Хөгжилтэй дүр-Дэлхий даахгүй баян"
  • 18:25
    "7/24" төсөл үзүүлж байна- Хөгжлийн бэрхшээлтэй хүүхдийн тоглох эрх-1
  • 19:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шинэ/
  • 19:35
    "7/24" төсөл үзүүлж байна- Хөгжлийн бэрхшээлтэй хүүхдийн тоглох эрх-2
  • 20:30
    "Талст" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 21:35
    "Кино миний амьдрал-4" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ацаг шүдний зөрөө" МУСК
  • 00:00
    TV7 төгсгөл

10-01

  • 07:50
    TV7 эхлэл
  • 08:00
    "Ажлын өглөө" өглөөний хөтөлбөр
  • 08:35
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 09:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /орой/
  • 09:35
    "Моролаш" үзүүлж байна /багцлах/
  • 10:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 11:00
    "КОРОНАВИРУСТ ХАЛДВАР (COVID-19)-ЫН НӨХЦӨЛ БАЙДЛЫН ТАЛААРХ 7 ХОНОГИЙН НЭГДСЭН МЭДЭЭЛЭЛ"
  • 11:40
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /орой/
  • 12:15
    "Кино миний амьдрал-4" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Ацаг шүдний зөрөө" МУСК
  • 14:20
    "И-спорт" үзүүлж байна
  • 14:55
    "Хөгжмийн завсарлага" /гадаад/
  • 15:20
    "Хүний цаана" МУСК
  • 17:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шууд/
  • 17:25
    "7/24" төсөл үзүүлж байна- Тоглох эрх-1
  • 18:00
    "Талст" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Хөгжмийн завсарлага" /гадаад/
  • 19:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шинэ/
  • 19:35
    "Сонгодог-21" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Монгол Улсын Ерөнхийлөгч У.Хүрэлсүх НҮБ-ын 76-р чуулганд оролцлоо"
  • 21:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 21:35
    "Кино миний амьдрал-5" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Сэрэлт" МУСК
  • 23:40
    TV7 төгсгөл

10-02

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Ажлын өглөө" өглөөний хөтөлбөр
  • 09:35
    "Cook -E" үзүүлж байна /багцлах/
  • 10:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 11:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /орой/
  • 11:35
    "Кино миний амьдрал-5" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Сэрэлт" МУСК
  • 13:40
    "Алтан ураг-Өв соёл" тоглолт үзүүлж байна
  • 14:40
    "Ид шид" УСК
  • 16:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 16:55
    "Хөгжил-Зүтгэл" баримтат кино
  • 18:45
    "7/24" төсөл үзүүлж байна- Авлига-1
  • 19:20
    "Хөгжилтэй дүр-Ахаа намайг бодоорой"
  • 20:30
    "7/24" төсөл үзүүлж байна- Авлига-2
  • 21:05
    "Насан туршдаа" МУСК
  • 22:55
    TV7 төгсгөл

10-03

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Ажлын өглөө" өглөөний хөтөлбөр
  • 09:35
    "Cook -E" үзүүлж байна /багцлах/
  • 10:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 11:00
    "Насан туршдаа" МУСК
  • 12:50
    "Хөгжмийн завсарлага"/хүүхэд/
  • 13:10
    "Улаан малгайт" хүүхэлдэйн жүжиг
  • 14:20
    "Сонгодог-21" үзүүлж байна
  • 15:10
    "Гайхамшигт хүмүүс" үзүүлж байна
  • 16:00
    "Сансрын нисгэгч" УСК
  • 18:20
    "Талст" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 18:55
    "7/24" төсөл үзүүлж байна- Хөгжлийн бэрхшээлтэй хүүхдийн тоглох эрх-1
  • 19:30
    "Хөгжилтэй дүр-Миний хайртын хурим"
  • 20:30
    "7/24" төсөл үзүүлж байна- Хөгжлийн бэрхшээлтэй хүүхдийн тоглох эрх-2
  • 21:05
    "Хүүгүй Ломбард" МУСК
  • 22:55
    TV7 төгсгөл

Олон Саналтай

IX/2821:30

C1

"Хао Ланы домог" ОАК 1-р анги

IX/2821:30

TV9

“Эрхэм шүүгч” ОАУСК, 15-р анги

IX/2816:45

MovieBox

"Миний сүпер, хуучин найз бүсгүй (My Super Ex-Girlfriend)" УСК