06-11

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 15, 16-р анги
  • 09:15
    "Хүү" УСК
  • 11:00
    "Эрүүл мэндийн яам" үзүүлж байна
  • 11:30
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 11:40
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 11-р анги
  • 12:30
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 15, 16-р анги
  • 12:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 13:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 13:15
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 13:30
    "Дархлаа" үзүүлж байна
  • 15:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 15:35
    "Сонгодог-21" төсөл үзүүлж байна
  • 17:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 17:35
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 17:55
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 18:00
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 18:10
    "Гайхамшигт хүмүүс" үзүүлж байна
  • 18:40
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 19:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 19:35
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 20:00
    "DAGII S TIME" үзүүлж байна
  • 20:25
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 12-р анги
  • 21:15
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 22:35
    "Тилли" УСК
  • 00:25
    TV7 төгсгөл

06-12

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 9, 10, 11, 12-р анги
  • 09:30
    "Хөгжилтэй дүр-Дэлхий даахгүй баян"
  • 11:00
    "Эрүүл мэндийн яам" үзүүлж байна
  • 11:30
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 11:40
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 9, 10, 11, 12-р анги
  • 12:10
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 12:20
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 8, 9, 10 -р анги
  • 14:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 15:00
    "Тилли" УСК
  • 16:50
    "Хөгжилтэй дүр-Дэлхий даахгүй баян"
  • 18:00
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 6, 7, 8-р анги
  • 18:50
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 19:00
    Мэдээллийн хөтөлбөр" тойм үзүүлж байна
  • 20:00
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 13-р анги
  • 20:50
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 6, 7, 8-р анги
  • 21:40
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 22:00
    Мэдээллийн хөтөлбөр" тойм үзүүлж байна
  • 23:00
    "Гэр бүлийн тоглоом" УСК
  • 00:50
    TV7 төгсгөл

06-13

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 13, 14, 15, 16 -р анги
  • 09:30
    "Хөгжилтэй дүр - Ахаа намайг бодоорой"
  • 11:00
    "Эрүүл мэндийн яам" үзүүлж байна
  • 11:30
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 11:40
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 13, 14, 15, 16 -р анги
  • 12:10
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 12:20
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 11, 12, 13 -р анги
  • 14:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 15:00
    Мэдээллийн хөтөлбөр" тойм үзүүлж байна
  • 16:00
    "Гэр бүлийн тоглоом" УСК
  • 17:50
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 18:00
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 9, 10-р анги
  • 18:40
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 19:00
    Мэдээллийн хөтөлбөр" тойм үзүүлж байна
  • 20:00
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 14-р анги
  • 20:50
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 9, 10-р анги
  • 21:30
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Мэдээллийн хөтөлбөр" тойм үзүүлж байна
  • 23:00
    "Модель" УСК
  • 00:50
    TV7 төгсгөл

Олон Саналтай

VI/1222:00

Боловсрол ТВ

"Гэнэтийн зочид" ОАК 5-р анги

VI/1214:30

Монгол ТВ

"Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг дугаар

VI/1214:50

MovieBox

"Тэдний үзэн ядалт (The Hate You Give)" УСК