NBA TV SPS

  • 00:00
    Marquee Matchup Lakers/Dallas 12/15/2021
  • 02:00
    Marquee Matchup Sixers/Nets 12/16/2021
  • 04:00
    Marquee Matchup Warriors/Celtics 12/17/2021
  • 06:00
    Marquee Matchup Lakers/Bulls 12/19/2021
  • 08:00
    Marquee Matchup Sixers/Celtics 12/20/2021
  • 10:00
    High Tops: Ep 15
  • 10:30
    WNBA Weekly 308
  • 11:00
    Marquee Matchup Suns/Lakers 12/21/2021
  • 13:00
    Marquee Matchup Lakers/Dallas 12/15/2021
  • 15:00
    Marquee Matchup Sixers/Nets 12/16/2021
  • 17:00
    Marquee Matchup Warriors/Celtics 12/17/2021
  • 19:00
    Marquee Matchup Lakers/Bulls 12/19/2021
  • 21:00
    Marquee Matchup Sixers/Celtics 12/20/2021
  • 23:00
    Marquee Matchup Lakers/Memphis 12/29/2021

SPS Global

  • 00:00
    Ла Лиг: Осасуна - Севийя 1-р тойрог
  • 02:00
    Ла Лиг 2022-2023 Улирлын өмнө
  • 03:00
    LaLiga Show №1
  • 03:30
    Production time
  • 03:50
    Ла Лиг (Шууд): Альмериа - Реал М. 1-р тойрог
  • 06:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг: Сельта - Эспаньол 1-р тойрог
  • 11:00
    NBA 2K: Blazer5 Gaming - T-Wolves Gaming
  • 12:00
    UСL: Лилль - Челси 1/8 Хариу тоглолт
  • 14:00
    Даймонд Лигийн тойм №10
  • 15:00
    Ла Лиг: Барселона - Райо 1-р тойрог
  • 17:00
    LaLiga Chronicles №27
  • 17:30
    Сегунда лиг плэй-офф тоглолт №4
  • 20:00
    Ла Лигийн тойм №1
  • 21:00
    Ла Лиг: Альмериа - Реал М. 1-р тойрог
  • 23:00
    NBA 2K: Gen.G Tigers of Shanghai - Grizz Gaming

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    БӨХ: Улсын харцага Г.Элбэгийн барилдаан 2021
  • 12:00
    Ла Лиг: Барселона - Райо 1-р тойрог
  • 14:00
    USC: Реал М. - Франкфурт Шигшээ
  • 16:00
    LaLiga World №1
  • 16:30
    Serie A: Милан - Удинезе 1-р тойрог
  • 18:30
    Ла Лиг 2022-2023 Улирлын өмнө
  • 19:30
    Ла Лиг: Осасуна - Севийя 1-р тойрог
  • 21:30
    Даймонд Лигийн тойм №5
  • 22:30
    Европа/Конференц лигийн тойм №4
  • 23:30
    LaLiga World №1

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1524
  • 11:00
    UFC: Лемос-Андраж
  • 12:30
    UFC: Махачев-Грийн
  • 14:30
    UFC 275: Тэйшейра-Прохазка Прелим
  • 17:00
    UFC 275: Тэйшейра-Прохазка
  • 19:30
    UFC Main Event #901
  • 20:30
    UFC: Вера-Круз
  • 23:30
    ONE Weekly #32

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:30
    Тегеран-43 хоёрдугаар анги
  • 09:40
    Зураглал
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Урлагийн их наадам тоглолт
  • 12:00
    Содурлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Дэлхийн алдартнууд нэвтрүүлэг /Махатма Ганди/
  • 13:45
    Бизнес хөтөч
  • 14:00
    Цагаан дара эх нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Монголын гайхамшигт тал нутаг нэвтрүүлэг
  • 15:00
    АХ-ын 100,101 жилийн хурдан морьны уралдаан /Азарга, соёолон, даага/
  • 16:25
    Аз жаргал хаана байна нэвтрүүлэг /Ром/
  • 17:20
    Бэртлийн дараах алтан медаль баримтат кино
  • 17:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сүлд үү Тоо юу нэвтрүүлэг /Торонто/
  • 19:15
    Хөгжмийн цаг
  • 19:30
    Топ сугалаа /шууд/
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Морин өртөө нэвтрүүлэг 1-р хэсэг /2020/
  • 22:10
    Ардын дуу мину тоглолт /ҮУИТ/
  • 22:45
    Сүүлчийн хөлөг онгоц ОАК 2.11-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Нийтийн дууны цаг
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SPS Prime

  • 00:00
    Serie A: Милан - Удинезе 1-р тойрог
  • 02:00
    Production time
  • 02:10
    Serie A (Шууд): Pre-Game Show №2
  • 02:30
    Serie A (Шууд): Салернитана - Рома 1-р тойрог
  • 04:45
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №14
  • 09:30
    UCL: ПСЖ - Реал М. 1/8 эхний тоглолт
  • 11:30
    NBA Action №19
  • 12:00
    UCL: Реал М. - ПСЖ 1/8 хариу тоглолт
  • 14:00
    LaLiga Chronicles №15
  • 14:30
    UCL: Интер - Ливерпүүл 1/8 эхний тоглолт
  • 16:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №15
  • 17:00
    UCL: Ливерпүүл - Интер 1/8 хариу тоглолт
  • 19:00
    Аваргуудын лигийн тойм №7
  • 20:00
    Serie A: Салернитана - Рома 1-р тойрог
  • 22:00
    UCL: Атлетико - Ман Ютд 1/8 эхний тоглолт

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:35
    Эрийн хийморь: Монгол улсын манлай уяач Б. Ерөөлтийн Түмний эх хүрэн халзан морины түүх
  • 08:20
    Монголын спортын түүх: Монголын волейболын тамирчид цуврал 1-р хэсэг
  • 09:25
    Адуучин: Дорноговь аймгийн Өргөн сумаас бэлтгэв
  • 10:10
    Дорнод 2019 Зүүн бүсийн хурдан морины уралдаан
  • 11:15
    Бахархал
  • 11:45
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын харцага Г. Элбэг
  • 12:30
    Дасгалын цаг
  • 12:45
    Бахархал: Монгол улсын гавьяат тамирчин Ц. Батчулуун
  • 13:20
    Сагсан бөмбөгийн 20 дахь удаагийн оюутны лигийн тэмцээн-2019
  • 16:40
    Монголын спортын түүх: Алдар нийгэмлэгийн хөлбөмбөгчид
  • 17:40
    “Хотгойдын хурд-4” хангайн бүсийн бөхийн барилдаан
  • 18:55
    Монголын спортын түүх
  • 20:00
    Бахархал: МУГТ Д. Отгонцэцэг
  • 20:30
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Л. Одсайхан
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “Мөнгөн шонхор 2019” мастер кросс уралдаан /Спорт таны амралтанд/
  • 22:45
    Дүнжин гарав-2007 уралдаан
  • 23:10
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

VIII/1519:20

C1

"Үүргэвчтэй аялал" Аялалын нэвтрүүлэг /France2/

VIII/1511:10

TV9

Тоо юу, сүлд үү? Испани "Ариун гэр бүлийн сүм" /шинэ /

VIII/1513:30

MN25

"Саятан 7 хоног"