SPS World

  • 00:00
    2021 NBA Season: Knicks vs. Heat Tape
  • 02:00
    2021 NBA Season: Mavericks vs. Blazers Tape
  • 04:00
    Marquee Matchup
  • 06:00
    NBA Action 3114
  • 06:30
    High Tops 2022 Episode 5
  • 07:00
    NBA Gametime
  • 08:00
    Marquee Matchup
  • 10:00
    Marquee Matchup
  • 12:00
    Marquee Matchup
  • 14:00
    Marquee Matchup
  • 16:00
    Marquee Matchup
  • 18:00
    Marquee Matchup
  • 20:00
    Inside the NBA
  • 21:00
    Marquee Matchup
  • 23:00
    Inside the NBA

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    LaLiga World №25
  • 09:30
    Ла Лиг: Бетис - Алавес 21-р тойрог
  • 11:30
    UCL: Бенфика - Барселона 2-р тойрог
  • 13:30
    LaLiga Chronicles №19
  • 14:00
    Ла Лиг: Валенсиа - Севийя 21-р тойрог
  • 16:00
    UЕL: Наполи - Спартак М. 2-р тойрог
  • 18:00
    Ла Лигийн тойм №22
  • 19:00
    Ла Лиг: Вийярреал - Майорка 22-р тойрог
  • 21:00
    UЕL: Сосьедад - Монако 2-р тойрог
  • 23:00
    LaLiga Talking Football №4

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 09:30
    UFC 268: Усман-Ковингтон 2
  • 13:00
    Бөх: Ерөнхийлөгчийн цомын төлөөх барилдаан 2021
  • 16:00
    ONE Weekly #3
  • 16:30
    PL: Кристал П. - Ливерпүүл 23-р тойрог
  • 18:30
    Үндэсний бөхийн тойм #6
  • 19:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    NBA: Финикс - Даллас 2021-22
  • 21:30
    NBA Gametime №72
  • 22:00
    NBA: Л.А Лейкерс - Финикс 2021-22
  • 23:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC 260: Миочич-Нганну 2
  • 11:00
    WWE Monday raw 1496
  • 13:00
    UFC The Walk 3-3
  • 13:30
    UFC: Розенструйк-Сакай
  • 16:00
    ONE: Inside the Matrix III
  • 18:00
    ONE: Unbreakable
  • 20:30
    ONE Шууд: Only The Brave
  • 23:00
    UFC 270: Нганну-Ган Тойм
  • 23:30
    ONE Weekly #4

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:30
    Мэдлэгтэй дэлгэц Хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 09:00
    Өв соёл нэвтрүүлэг Сур элдэх тухай
  • 09:20
    Дэлхийн шилдэг уралдаанууд Dubai world Cup 2013
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Сүлд үү Тоо юу? Нэвтрүүлэг Роттердам
  • 11:00
    Хадагтай Монгол нэвтрүүлэг ААУ Б.Нохойцагаан /давталт/
  • 12:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    ММСУХ-ны 20 жилийн ойд зориулсан хурдан морьдын уралдаан 2-р хэсэг
  • 17:15
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Нэг Монгол нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монголын гэгээ нэвтрүүлэг Хэнтий аймгийн Цэнхэрмандал сум
  • 22:30
    Бооржиагийнхан Олон ангит кино 8-р анги
  • 23:30
    Бизнес хөтөч
  • 23:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SPS Prime

  • 00:30
    NBA: Нью Йорк - Майами 2021-22
  • 02:30
    PL: Кристал П. - Ливерпүүл 23-р тойрог
  • 04:30
    NBA: Даллас - Портланд 2021-22
  • 06:30
    PL: Саутхэмптон - Ман Сити 23-р тойрог
  • 08:30
    NBA (Шууд) Л.А Лэйкерс - Филадельфиа 2021-22
  • 11:00
    The Buzzer №14
  • 12:00
    NBA: Финикс - Юта 2021-22
  • 14:00
    PL: Лийдс - Ньюкасл 23-р тойрог
  • 16:00
    NBA: Нью Йорк - Майами 2021-22
  • 18:00
    PL: Ман Ютд - Вест Хэм 23-р тойрог
  • 20:00
    NBA Gametime №72
  • 20:30
    PL Netbusters №19
  • 21:00
    NBA Action №14
  • 21:30
    PL World №25
  • 22:00
    NBA: Л.А Лэйкерс - Филадельфиа 2021-22

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Адуучин: Дорноговь аймгийн Өргөн сумаас бэлтгэв
  • 08:00
    “Чөлөөт бөх 60” Монголын чөлөөт бөхийн алтан үеийн ахмад тамирчид оролцов цуврал-5 /Спорт таны амралтанд/
  • 09:20
    Эрийн хийморь: Монгол улсын манлай уяач Н. Түмэнбаяр
  • 09:50
    Бөхийн хууч: МУГТ, улсын заан Г. Цэндаюуш
  • 10:15
    Сар шинийн бөхийн барилдаан 2014 он /Эргэн дурсахуй/
  • 11:35
    Бөхийн хууч: МУГТ, улсын начин Д. Сэрээтэр
  • 12:00
    Эрийн хийморь: Монгол улсын манлай уяач Б. Бат-Өлзий
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Дархан мэх: Монгол улсын начин Ш. Зоригт
  • 13:05
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын харцага Г. Элбэг
  • 13:45
    Спорт хобби: Үндэсний бөхийн тайлбарлагч Б. Цогтбаатар
  • 14:15
    Сар шинийн бөхийн барилдаан 2015 он /Эргэн дурсахуй/
  • 14:40
    Миний мөрөөдөл: С. Мичидмаа /Рагби/
  • 15:10
    Эрийн хийморь: Нийслэлийн алдарт уяач Д. Лхагвасүрэн
  • 15:50
    Бөхийн хууч: Монгол улсын начин Д. Нэмэхбаяр, Монгол улсын начин Д. Багахүү
  • 16:20
    Сар шинийн бөхийн барилдаан 2016 он /Эргэн дурсахуй/
  • 16:45
    “Монгол харваач” спортын мастер Д. Мөнх-Эрдэнэ
  • 17:05
    Бахархал: ОУХМ Н. Сандагдорж
  • 17:50
    Зочны ярилцлага
  • 18:10
    Бахархал: Шагайн харвааны дархан мэргэн Б.Баатарбат
  • 18:55
    Бөхийн хууч: Монгол улсын харцага Ц. Юүвээ
  • 19:25
    Спорт- цаг үе: Олимпийн боловсрол ба бие бялдрын хүмүүжил
  • 20:30
    Эрийн хийморь:Монгол улсын алдарт уяач Ч. Цэрэндэжид
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 21:40
    Аваргууд: Монгол улсын заан З. Дүвчин
  • 22:00
    Бөхийн хууч: Монгол улсын заан Д. Амгаа
  • 22:25
    Хүүхэн Шүүлэнгийн хээрүүд хэмээх цуут хурдануудын тухай /Эрийн хийморь/
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

I/2814:50

NTV

"Нийслэл хүүхэн" ОАК 2.1

I/2820:40

MovieBox

"Матар хочит Данди 2 (Crocodile Dundee 2)" УСК

I/2802:15

NTV

"Аморе" МУСК 1,2,3