09-27

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 06:40
    Уран сайхны кино /давталт/
  • 08:30
    Баялаг бүтээгчдийн өглөөний уулзалт
  • 09:00
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 49-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ботгохон" хүүхдийн төсөл
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Теле хичээл 5-р анги /Хүн ба байгаль/
  • 12:40
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - О.Отгонжаргал/ "Санжайн хишиг" ХХК /
  • 13:20
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:50
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 55-р анги
  • 15:10
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /Бразил-Аргентин 1-р хэсэг/
  • 16:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Зомби мөрдөгч" ОАУСК 11-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 21:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - О.Отгонжаргал/ "Санжайн хишиг" ХХК /
  • 22:10
    "Зомби мөрдөгч" ОАУСК 11-р анги /давталт/
  • 23:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарласан

09-28

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:40
    Уран сайхны кино
  • 08:30
    Баялаг бүтээгчдийн өглөөний уулзалт
  • 09:00
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 50-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ботгохон" хүүхдийн төсөл
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Теле хичээл 5-р анги /Математик/
  • 12:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - О.Отгонжаргал/ "Санжайн хишиг" ХХК /
  • 13:15
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 56-р анги
  • 15:10
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /Бразил-Аргентин 2-р хэсэг/
  • 16:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Зомби мөрдөгч" ОАУСК төгсгөлийн 12-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - О.Отгонжаргал/ "Санжайн хишиг" ХХК /
  • 22:00
    "Зомби мөрдөгч" ОАУСК төгсгөлийн 12-р анги /давталт/
  • 23:20
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

09-29

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:40
    Баримтат кино
  • 07:30
    Уран сайхны кино
  • 09:00
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 51-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Маамуу" хүүхэлдэйн цуврал - Нисдэггүй шувуу
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Теле хичээл 5-р анги /Монгол хэл/
  • 12:35
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - О.Отгонжаргал/ "Санжайн хишиг" ХХК /
  • 13:05
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:35
    "Маамуу" хүүхэлдэйн цуврал - Нисдэггүй шувуу
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 57-р анги
  • 15:10
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /Франц-Тунис/
  • 16:50
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Эхийн ач" ОАУСК 1,2-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 21:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - О.Отгонжаргал/ "Санжайн хишиг" ХХК /
  • 22:15
    "Эхийн ач" ОАУСК 1,2-р анги /давталт/
  • 00:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:35
    Эфир завсарласан

09-30

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    Баримтат кино
  • 07:30
    Уран сайхны кино
  • 08:30
    Баялаг бүтээгчдийн өглөөний уулзалт
  • 09:00
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 52-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Теле хичээл 5-р анги /Математик/
  • 12:35
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - О.Отгонжаргал/ "Санжайн хишиг" ХХК /
  • 13:10
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 58-р анги
  • 15:10
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /Иран - Виетнам/
  • 16:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "БИД" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Эхийн ач" ОАУСК 3,4-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - О.Отгонжаргал/ "Санжайн хишиг" ХХК /
  • 22:00
    "Эхийн ач" ОАУСК 3,4-р анги /давталт/
  • 23:35
    "1900-1950" Бренд бүтээгчид
  • 23:55
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:30
    Эфир завсарласан

10-01

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    Баримтат кино
  • 07:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    "БИД" чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 09:00
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 53-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Маамуу" хүүхэлдэйн цуврал - Нисдэггүй шувуу
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Теле хичээл 5-р анги /Англи хэл/
  • 12:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - О.Отгонжаргал/ "Санжайн хишиг" ХХК /
  • 13:10
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 59-р анги
  • 15:10
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /Япон-Канад 1-р хэсэг/
  • 16:20
    Баялаг бүтээгч - Өглөөний уулзалт
  • 16:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "1900-1950" Бренд бүтээгчид
  • 19:00
    Ховор хүмүүс МУСК
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 21:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Б.Баттамир /"ICT" ХХК/
  • 22:15
    Гэрлэж амжаагүй явна МУСК
  • 00:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:40
    Эфир завсарласан

10-02

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    Баримтат кино
  • 07:45
    Уран сайхны кино
  • 09:30
    Баялаг бүтээгчдийн өглөөний уулзалт
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:35
    "Маамуу" хүүхэлдэйн цуврал - Нисдэггүй шувуу
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Б.Баттамир /"ICT" ХХК/
  • 12:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Ботгохон" төсөл - Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Аялалын тойрог" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Маамуу" хүүхэлдэйн цуврал - Нисдэггүй шувуу
  • 15:00
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /Япон-Канад 2-р хэсэг/
  • 16:20
    Амрыг эрэе- ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 16:50
    "Прокурорын мэдээлэл" /УЕПГ-аас бэлтгэв/
  • 17:20
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Улаачдын өрсөлдөөн - Т.Батзориг
  • 19:00
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр
  • 20:00
    "Миний аав" кино контент
  • 20:40
    УИХ-ын цаг
  • 21:10
    "1900-1950" Бренд бүтээгчид
  • 21:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Б.Баттамир /"ICT" ХХК/
  • 22:15
    Хоёр дахь боломж УСК
  • 00:00
    Эфир завсарласан

10-03

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 07:30
    Хоёр дахь боломж УСК
  • 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Б.Баттамир /"ICT" ХХК/
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Улаачдын өрсөлдөөн - Т.Батзориг
  • 12:30
    "Ботгохон" төсөл - Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хар бороо УСК
  • 15:15
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /Польш - Итали/
  • 17:00
    Баялаг бүтээгчдийн өглөөний уулзалт
  • 17:30
    УИХ-ын цаг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "1900-1950" Бренд бүтээгчид
  • 19:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Аялалын тойрог" Ойрад түмний эх нутгаар
  • 20:20
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Б.Баттамир /"ICT" ХХК/
  • 21:30
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр
  • 22:30
    Виллиам УСК
  • 00:20
    Эфир завсарласан

Олон Саналтай

IX/2821:30

C1

"Хао Ланы домог" ОАК 1-р анги

IX/2821:30

TV9

“Эрхэм шүүгч” ОАУСК, 15-р анги

IX/2816:45

MovieBox

"Миний сүпер, хуучин найз бүсгүй (My Super Ex-Girlfriend)" УСК