01-27

  • 01:05
    "Шархалсан зүрх" ОАК 44
  • 02:05
    "Жинхэнэ эрчүүд" ОАК 28
  • 02:45
    "Эцсийн хүсэл" МУСК
  • 04:10
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 1
  • 07:05
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 9,10
  • 07:20
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 76
  • 07:30
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 11
  • 07:40
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 11
  • 07:50
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 19-20
  • 08:30
    "Шархалсан зүрх" ОАК 44
  • 09:35
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Балид болсон явдал" ОАК 4
  • 11:30
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 9,10
  • 11:45
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 76
  • 11:55
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 11
  • 12:05
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 11
  • 12:15
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 19-20
  • 12:55
    "Морлаш" хүүхдийн цуврал
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:05
    "Салалт" ОАК 6
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:50
    "Нарны сүүдэр" МУСК
  • 16:25
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 9,10
  • 16:40
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 76
  • 16:50
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 11
  • 17:00
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 11
  • 17:10
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 19-20
  • 17:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 17:55
    Цаг агаар
  • 18:00
    "Салалт" ОАК 7
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Шархалсан зүрх" ОАК 45
  • 21:40
    "Нүдэн булгийн өчил" нэвтрүүлэг
  • 21:55
    Цаг агаар
  • 22:00
    "Гэрэлт Ертөнц" ОАК 9
  • 23:05
    "Балид болсон явдал" ОАК 4

01-28

  • 00:15
    "Шархалсан зүрх" ОАК 45
  • 01:15
    "Эргэдэг гал тогоо" шоу 2.1
  • 02:15
    "Аморе" МУСК 1,2,3
  • 04:40
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2
  • 07:05
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 11,12
  • 07:20
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 77
  • 07:30
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 12
  • 07:40
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 12
  • 07:50
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 24-28
  • 08:30
    "Шархалсан зүрх" ОАК 45
  • 09:35
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Балид болсон явдал" ОАК 5
  • 11:30
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 11,12
  • 11:45
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 77
  • 11:55
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 12
  • 12:05
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 12
  • 12:15
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 24-28
  • 12:55
    "Морлаш" хүүхдийн цуврал
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:05
    "Салалт" ОАК 7
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:50
    "Нийслэл хүүхэн" ОАК 2.1
  • 16:15
    "Морлаш" хүүхдийн цуврал
  • 16:25
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 9,10
  • 16:40
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 76
  • 16:50
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 12
  • 17:00
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 12
  • 17:10
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 24-28
  • 17:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 17:55
    Цаг агаар
  • 18:00
    "Салалт" ОАК 8
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Шархалсан зүрх" ОАК 46
  • 21:40
    "Гранд Маршал хотхон 2022 оны бэлэг" нэвтрүүлэг
  • 21:55
    Цаг агаар
  • 22:00
    "Жинхэнэ эрчүүд"ОАК 29
  • 23:00
    "IG"шоу 11
  • 00:00
    "Балид болсон явдал"ОАК 5

01-29

  • 01:10
    "Шархалсан зүрх" ОАК 46
  • 02:10
    "Жинхэнэ эрчүүд" ОАК 29
  • 02:50
    "Улаан бал" ярилцлага
  • 04:10
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3
  • 07:05
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 13,14
  • 07:20
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 1
  • 07:30
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 13
  • 07:40
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 13
  • 07:50
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 29-33
  • 08:30
    "Шархалсан зүрх" ОАК 46
  • 09:35
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Монголчууд Америкт" нэвтрүүлэг 31
  • 10:50
    "Өвгөн шувуу" баримтат кино
  • 11:30
    "Эргэдэг гал тогоо" шоу 2.1
  • 12:35
    "Баянхонгор аймгийн шигшмэл хурд 2021" 1-р хэсэг
  • 14:10
    "Морлаш" хүүхдийн цуврал
  • 14:20
    "Бурхан шашин Монголд" баримтат кино
  • 15:00
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг 25
  • 15:50
    "Япон амьдралын хэв маяг" баримтат кино
  • 16:25
    "Тэгээс тэг" асуудал хөндсөн сурвалжилга
  • 17:00
    "Нэг Монгол" хөтөлбөр
  • 17:50
    "Ноён бэрс хоёр" нэвтрүүлэг 22
  • 18:40
    "Гэрэлт Ертөнц" ОАК 9
  • 19:30
    "Улаан бал" тойм
  • 20:05
    "Шархалсан зүрх" ОАК 47
  • 21:35
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Нийслэл хүүхэн" ОАК 2.2
  • 23:45
    "Жинхэнэ эрчүүд" ОАК 27
  • 00:30
    "IG" шоу 10 давталт

01-30

  • 01:30
    "Шархалсан зүрх" ОАК 47
  • 02:30
    "Итгэл" МУСК
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Хятадын бизнес эрхлэгчид" баримтат кино 6
  • 06:50
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 4
  • 07:05
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 15,16
  • 07:20
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 2
  • 07:30
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 14
  • 07:40
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 14
  • 07:50
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 34-38
  • 08:30
    "Шархалсан зүрх" ОАК 47
  • 09:35
    "Зууны хүлгүүд"нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Монголчууд Америкт" нэвтрүүлэг 32
  • 10:50
    "Луугийн домог Говийн охины хүсэл" баримтат кино
  • 11:30
    "Баянхонгор аймгийн шигшмэл хурд 2021" 2-р хэсэг
  • 12:55
    "Морлаш" хүүхдийн цуврал
  • 13:00
    "Бурхан шашин Монголд" баримтат кино
  • 13:30
    "Нийслэл хүүхэн" ОАК 2.2
  • 15:00
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг 25
  • 15:50
    "Япон амьдралын хэв маяг" баримтат кино
  • 16:25
    "Улаан бал" тойм
  • 16:45
    "Үүргэвчтэй аялал Дакар Раллигаас" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Ноён бэрс хоёр" нэвтрүүлэг 23
  • 18:50
    "Эргэдэг гал тогоо" шоу 2.2
  • 20:05
    "Шархалсан зүрх" ОАК 48
  • 21:40
    "Гранд Маршал хотхон 2022 оны бэлэг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Uganda club" нэвтрүүлэг 9
  • 23:10
    "Жинхэнэ эрчүүд" ОАК 28
  • 23:55
    "Жинхэнэ эрчүүд" ОАК 29
  • 00:40
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

I/2814:50

NTV

"Нийслэл хүүхэн" ОАК 2.1

I/2820:40

MovieBox

"Матар хочит Данди 2 (Crocodile Dundee 2)" УСК

I/2802:15

NTV

"Аморе" МУСК 1,2,3