06-19

  • 07:00
    "Төрийн дуулал"
  • 07:05
    "Дасгалын цаг"
  • 07:20
    "Цаг Агаар"
  • 07:25
    "Хөгжмийн хөтөлбөр"
  • 07:45
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Бизнес толь"
  • 09:05
    "Загас агнуур" баримтат кино 4-р анги
  • 09:50
    "Шинэ эриний залуус" ОАУСК 15-р анги
  • 11:00
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 11:15
    "Өв соёлоо дээдэлье" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Бизнес толь"
  • 12:15
    "Арт гэр" нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "Үдийн цайны хачир" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Жүжигчдийн түүх" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Гарын таван хуруу" МУСК
  • 14:45
    "Конго" баримтат кино
  • 15:30
    "Монгол өмсгөл" баримтат кино
  • 16:00
    "RT"-Баримтат кино
  • 16:25
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 16:55
    "Бизнес толь"
  • 17:25
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:55
    "Шинэ эриний залуус" ОАУСК 16-р анги
  • 19:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Монгол ардын нам"-ын сонгуулийн сурталчилгааны нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Иргэний зориг ногоон нам"-ын сонгуулийн сурталчилгааны нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Үндэсний эвсэл"-ийн сонгуулийн сурталчилгааны нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Ардчилсан нам"-ын сонгуулийн сурталчилгааны нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Сонгох эрх" мэтгэлцээн
  • 22:30
    "Шоронгийн хаан"-1 УСК
  • 00:45
    "Хөгжмийн хөтөлбөр"
  • 01:25
    Эфир хаана

06-20

  • 07:00
    "Төрийн дуулал"
  • 07:05
    "Дасгалын цаг"
  • 07:20
    "Цаг Агаар"
  • 07:25
    "Хөгжмийн хөтөлбөр"
  • 07:45
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Бизнес толь"
  • 09:05
    "Загас агнуур" баримтат кино 5-р анги
  • 09:55
    "Шинэ эриний залуус" ОАУСК 16-р анги
  • 11:05
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 11:35
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Бизнес толь"
  • 12:15
    "Арт гэр" нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "Үдийн цайны хачир" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Жүжигчдийн түүх" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Шоронгийн хаан"-1 УСК
  • 14:50
    "Удахгүй гарах кинонууд"
  • 15:10
    "Удахгүй гарах тоглоомууд"
  • 15:30
    "Загас агнуур" баримтат кино 5-р анги
  • 16:20
    "RT"-Баримтат кино
  • 16:55
    "Бизнес толь"
  • 17:25
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:55
    "Шинэ эриний залуус" ОАУСК 17-р анги
  • 19:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Монгол ардын нам"-ын сонгуулийн сурталчилгааны нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Шинэ нэгдсэн эвсэл"-ийн сонгуулийн сурталчилгааны нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Үндэсний эвсэл"-ийн сонгуулийн сурталчилгааны нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Ардчилсан нам"-ын сонгуулийн сурталчилгааны нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Сонгох эрх" мэтгэлцээн
  • 22:30
    "Шоронгийн хаан"-2 УСК
  • 00:45
    "Хөгжмийн хөтөлбөр"
  • 01:25
    Эфир хаана

06-21

  • 07:00
    "Төрийн дуулал"
  • 07:05
    "Дасгалын цаг"
  • 07:20
    "Цаг Агаар"
  • 07:25
    "Хөгжмийн хөтөлбөр"
  • 07:45
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Бизнес толь"
  • 09:05
    "Загас агнуур" баримтат кино 6-р анги
  • 09:55
    "Шинэ эриний залуус" ОАУСК 17-р анги
  • 11:05
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Бизнес толь"
  • 12:15
    "Арт гэр" нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "Үдийн цайны хачир" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Жүжигчдийн түүх" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Шоронгийн хаан"-2 УСК
  • 14:55
    "Найруулагчдын түүх" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Загас агнуур" баримтат кино 6-р анги
  • 16:00
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 16:25
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 16:55
    "Бизнес толь"
  • 17:25
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:55
    "Шинэ эриний залуус" ОАУСК 18-р анги
  • 19:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Монгол ардын нам"-ын сонгуулийн сурталчилгааны нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Иргэний зориг ногоон нам"-ын сонгуулийн сурталчилгааны нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Үндэсний эвсэл"-ийн сонгуулийн сурталчилгааны нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Ардчилсан нам"-ын сонгуулийн сурталчилгааны нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Сонгох эрх" мэтгэлцээн
  • 22:30
    "Хажуу айлын хүн" УСК
  • 00:30
    "Хөгжмийн хөтөлбөр"
  • 01:10
    Эфир хаана

06-22

  • 07:30
    "Төрийн дуулал"
  • 07:35
    "Хязгаарыг зөрчсөн нь" баримтат кино
  • 08:20
    "Бизнес толь"
  • 08:50
    "Шинэ эриний залуус" ОАУСК 14-16-р анги
  • 12:20
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 12:50
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Хажуу айлын хүн" УСК
  • 14:35
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "Арт гэр" нэвтрүүлэг
  • 15:15
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 16:05
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Бизнес толь"
  • 17:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "RT"-Баримтат кино
  • 18:30
    "Бизнес толь"
  • 19:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Монгол ардын нам"-ын сонгуулийн сурталчилгааны нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Шинэ нэгдсэн эвсэл"-ийн сонгуулийн сурталчилгааны нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Үндэсний эвсэл"-ийн сонгуулийн сурталчилгааны нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Ардчилсан нам"-ын сонгуулийн сурталчилгааны нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Сонгох эрх" мэтгэлцээн
  • 22:30
    "Гайхамшигт бэлэг" УСК
  • 00:30
    "Хөгжмийн хөтөлбөр"
  • 01:10
    Эфир хаана

06-23

  • 07:30
    "Төрийн дуулал"
  • 07:35
    "Хөгжмийн хөтөлбөр"
  • 08:00
    "Удахгүй гарах кинонууд"
  • 08:20
    "Удахгүй гарах тоглоомууд"
  • 08:40
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Шинэ эриний залуус" ОАУСК 17, 18-р анги
  • 11:20
    "Арт гэр" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Гайхамшигт бэлэг" УСК
  • 14:40
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 15:05
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    "Удахгүй гарах кинонууд"
  • 15:50
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 16:05
    "RT"-Баримтат кино
  • 16:40
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Шишүүхэйн эрэлд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:35
    “Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Монгол ардын нам"-ын сонгуулийн сурталчилгааны нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Иргэний зориг ногоон нам"-ын сонгуулийн сурталчилгааны нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Үндэсний эвсэл"-ийн сонгуулийн сурталчилгааны нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Ардчилсан нам"-ын сонгуулийн сурталчилгааны нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Сонгох эрх" мэтгэлцээн
  • 22:30
    "Халуун цус" УСК
  • 00:55
    "Хөгжмийн хөтөлбөр"
  • 01:35
    Эфир хаана

Олон Саналтай

VI/2021:30

Dream

Хүчирхэг Хэнри II.7-8 / Henry Denger II.7-8 /

VI/2021:00

Central TV

"Евро 2024 Словени - Серби" шууд

VI/2015:00

Dream

Ай Карли V.9-10 / I Carly V.9-10 /