06-25

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Сарны нулимс” олон ангит уран сайхны кино 5-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Теле уулзалт” Хөгжмийн зохиолч, Урлагын гавъяат зүтгэлтэн Ж.Шараа /давталт/
  • 12:25
    “Алтан дэвтэр” утга зохиолын их өв сан нэвтрүүлэг /4/ /давталт/
  • 13:05
    “Эх өв” Угийн бичиг /давталт/
  • 13:35
    Баримтат кино: Азийн гэр бүл 1-р хэсэг
  • 14:25
    “АВU үзүүлж байна” хүүхдийн нэвтрүүлэг “Хятад”
  • 14:40
    “Манай гэр бүл” цуврал Монгол улсын гавъяат багш Б.Балжинням
  • 15:00
    Гэр бүлийн хичээл: Гэр бүлийн дурсамж
  • 15:15
    “Би би” хүүхдийн нэвтрүүлэг /3/
  • 15:45
    “Мөнгөн цох” телевизийн олон ангит кино 6-р анги
  • 16:00
    “Сонирхолтой одон орон” подкаст /05.27/
  • 16:50
    “Амьдралын хүрд” Цахим үйлчлгээ
  • 17:10
    “Орон даяар” хөгжмийн хөтөлбөр “Цэцэг хамтлаг”
  • 19:10
    “Шүдний аялал” хүүхэлдэйн жүжиг 6-р хэсэг
  • 19:25
    “Хосууд” цэнгээнт нэвтрүүлэг /04.08/
  • 19:45
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал “Ирвэс”
  • 20:10
    “Бид мартахгүй” дурсамж нэвтрүүлэг
  • 21:15
    “Оюундалай” цуврал “Сарны үлгэр”
  • 21:30
    “Язгуур” Үндэсний контент Оньсого таацгаая
  • 21:35
    “Сарны нулимс” олон ангит уран сайхны кино 6-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

06-26

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Сарны нулимс” олон ангит уран сайхны кино 6-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал “Ирвэс” /давталт/
  • 11:25
    “Бид мартахгүй” дурсамж нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:30
    “Хосууд” цэнгээнт нэвтрүүлэг /04.08/
  • 12:50
    Хүүхдийн эрх
  • 13:00
    Гэр бүлийн хичээл: Гэр бүлийн сэтгэлзүй ба хандлага
  • 13:15
    Баримтат кино: Азийн гэр бүл 2-р хэсэг
  • 14:05
    2/15 Өсвөр насныханд зориулав: “Авилга”
  • 14:35
    “Би нар” хүүхдийн кино
  • 16:15
    “Аз жаргалын түлхүүр” хүүхдийн зохиолч Н.Саалуут
  • 16:45
    “Би би” хүүхдийн нэвтрүүлэг /4/
  • 17:10
    “Хайрын орчлон” концерт
  • 18:10
    “Мөнгөн цох” телевизийн олон ангит кино 7-р анги
  • 18:25
    Сонсъё, ярилцъя /04-21/
  • 18:40
    “Монголын түүх” Хаадын булш
  • 19:40
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:10
    “Ижий аав хоёр минь” Баянзүрх дүүргийн өндөр настан Ч.Дамиран
  • 21:00
    “Монгол ардын үлгэр” Могжоохон даагатай жогжоохон хүү
  • 21:30
    “Язгуур” Үндэсний контент Оньсого таацгаая
  • 21:35
    “Сарны нулимс” олон ангит уран сайхны кино 7-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VI/2616:00

TV8

"Анухай фитнесс шоу" реалити шоу дугаар-6

VI/2611:30

C1

Жүдо бөхийн "Ulaanbaatar Grand Slam-2022" /давталт/

VI/2612:00

TV9

Шууд: "Мөнхийн үсэг" группийн30 жилийн ойд зориулсан Улс, аймгийн алдар цолтой 256 бөхийн барилдааныг шууд дамжуулна.