МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Сайхан Серафима” Олон ангит уран сайхны кино 3-р анги
  • 09:50
    “Чин сэтгэл” цуврал хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:05
    Билиг бэлгийн дээж
  • 10:10
    Монгол Улсын ерөнхийлөгч Х.Баттулгын Монгол бичгийн хичээл 12
  • 10:30
    Теле хичээл: Сургуулийн өмнөх боловсрол
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Теле хичээл: 1-р анги /Монгол хэл, Иргэний ёсзүйн боловсрол/
  • 12:00
    Теле хичээл: 2-р анги /Монгол хэл, Иргэний ёсзүйн боловсрол/
  • 12:40
    Теле хичээл: 3-р анги /Хүн ба орчин, Биеийн тамир,/
  • 13:05
    Теле хичээл: 12-р анги /Физик, Хими,Эрүүл мэнд,Биологи,Үндэсний бичиг/
  • 14:35
    Цирк ирлээ 2-р хэсэг
  • 15:05
    Гэгээн үдэш
  • 16:05
    “Жив жив” Бага насныханд зориулав
  • 16:25
    “Хамгийн азтай үе” уран сайхны киноны 3-р анги
  • 17:10
    Монголчууд Америкт
  • 17:40
    “Сохор номин” хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 18:30
    “Иргэдийн эрхзүйн боловсролд” шууд
  • 19:00
    Хөгжмийн агшин
  • 19:10
    “Жив жив” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Чин сэтгэл” цуврал хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:05
    Монгол Улсын ерөнхийлөгч Х.Баттулгын Монгол бичгийн хичээл 13
  • 21:25
    Билиг бэлгийн дээж:Ж.Батжаргал “Сүүн далайн эзэд”
  • 21:30
    Монгол Улсад улс төрийн нам үүсэн байгуулагдсаны 100 жил:Монгол Ардын Намын дарга У.Хүрэлсүхийн илтгэл
  • 22:45
    “Сайхан Серафима” Олон ангит уран сайхны киноны 4-р анги
  • 23:35
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:55
    Гэгээн мөр - МУГЖ Г.Батсүх /хөрөг/
  • 08:40
    Монгол бичгийн хичээл №13
  • 09:00
    Кофе юу? цай юу?
  • 09:35
    Нано бальзам-Байгалийн анагаагч
  • 09:40
    "Миний ээж хөөрхөн"
  • 09:55
    Үзэгчдийн хүсэлтээр: "Аминаас чухал үйлс" олон ангит кино /14/
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Теле хичээл 4-р анги /Хүн ба байгаль, Хөгжим/
  • 12:10
    Нэрийн хуудас - МУАЖ С.Батсүх
  • 12:30
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:40
    "Ээдрээт гэр бүл" олон ангит кино /119,120/
  • 14:00
    Уянгалаг - Ардын дууч Д.Бурмаа
  • 14:30
    Теле хичээл 4-р анги /Хүн ба байгаль, Хөгжим/
  • 15:05
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 15:15
    "Мандухай сэцэн хатан" киноны хөгжмийн концерт
  • 16:50
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /4-р бүлэг 16,17/
  • 17:20
    Кино үдэш / Movie night
  • 18:10
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:25
    Үзэгчдийн хүсэлтээр: "Аминаас чухал үйлс" олон ангит кино /15/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Ээдрээт гэр бүл" олон ангит кино /121,122/
  • 22:00
    Нүүр тулсан ярилцлага
  • 22:40
    Нэмэлт цаг
  • 23:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:50
    Кино миний амьдрал
  • 00:05
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:10
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 10:10
    "Бизнес тайм"
  • 10:40
    "Гайхамшигт Цох эмэгтэй ба Хар муур" ОА хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • 11:30
    "Теле хичээл: Монгол хэл, Иргэний ёс зүйн боловсрол"
  • 12:00
    "Гүйцэтгэгч" ОАК 20-р анги
  • 13:00
    "Ам нээвэл" ярилцлага
  • 14:00
    "Баримтат кино"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Теле хичээл: Монгол хэл, Иргэний ёс зүйн боловсрол"
  • 16:10
    "Гайхамшигт Япон орноор" Баримтат кино
  • 17:00
    "Концерт"
  • 17:40
    "Гайхамшигт Цох эмэгтэй ба Хар муур" ОА хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 Цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Гүйцэтгэгч" ОАК 21-р анги
  • 21:10
    "МАН-ын 100 жил" Баримтат кино
  • 22:50
    "Хаадын нутаг" ОАК 1-р анги
  • 23:50
    "25 Цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "жумүн" соак 14-р анги
  • 08:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:00
    "үртэй хүн жаргалтай"
  • 09:30
    "гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 10:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:25
    хайртай шүү ээжээ
  • 10:45
    business news
  • 10:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    цахим контент 6-р анги - уран зохиол
  • 11:40
    цахим контент 6-р анги - дизайн технологи
  • 12:00
    цахим контент 6-р анги - хими
  • 12:20
    уянгалаг
  • 12:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "tvmall"
  • 13:50
    "миний ээж хөөрхөн"
  • 14:05
    "нар гарнаа аз жаргал минь" моак 7-р анги
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    цахим контент 6-р анги - уран зохиол
  • 15:45
    цахим контент 6-р анги - дизайн технологи
  • 16:05
    цахим контент 6-р анги - хими
  • 16:25
    business news
  • 16:35
    "үртэй хүн жаргалтай"
  • 17:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:25
    хайртай шүү ээжээ
  • 17:45
    "миний ээж хөөрхөн"
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:20
    "нар гарнаа аз жаргал минь" моак 8-р анги
  • 19:15
    "хяналтын ерөнхий хорооны баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "жумүн" соак 15-р анги
  • 20:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:55
    business news
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    ман-ын 100 жил
  • 23:30
    "пенчан 2018 - скелетон эрэгтэй финал "
  • 01:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 01:10
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:25
    "Асрагч аав" МУСК
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 10:30
    "Миний ээж хөөрхөн" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Металионууд" хүүхэлдэйн киноны 3-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    “Жэжүгийн дурлал” ОАУСК, 16-р анги
  • 12:40
    ТВ зар 151918
  • 12:45
    "Металионууд" хүүхэлдэйн киноны 3-р анги
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:20
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Миний ээж хөөрхөн" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тоо юу, сүлд үү?" аяллын нэвтрүүлэг /цуврал-30/
  • 14:45
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Монгол бөхийн барилдааны тойм
  • 16:25
    "Хайртай шүү ээжээ" нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "Металионууд" хүүхэлдэйн киноны 3-р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Хойд Солонгост 10 хоног-1" баримтат кино
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Inside Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Сэтгүүлчийн эрэн сурвалжилга" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Ярилцъя л даа" шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "MАН-ын зуун жил" баримтат кино
  • 23:00
    “Бохир мөнгө, хайр сэтгэл” ОАУСК, 81-р анги
  • 00:10
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:15
    Тоглолтын цаг
  • 04:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:30
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    Бага үдийн цэнэг
  • 11:20
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 11:35
    Теле хичээл 2-р анги /Монгол хэл, Иргэний ёс зүйн боловсрол /
  • 12:10
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАК 32-р анги
  • 13:00
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    “Шинжээч” СОАК 12-р анги
  • 14:20
    Теле хичээл 2-р анги /Монгол хэл, Иргэний ёс зүйн боловсрол /
  • 15:00
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “Ноёрхол” ОАК 11-р анги
  • 16:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    “Шинжээч” СОАК 13-р анги
  • 19:10
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 19:30
    “С1 Мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Алганы хээ” ток шоу Мөрөөдлийн театрын жүжигчин, СТА Г.Алтаншагай
  • 22:00
    “Ноёрхол” ОАК 12-р анги
  • 23:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАК 32-р анги /Давталт/
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Өдрийн мэнд
  • 10:30
    Хайртай шүү ээжээ
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Истанбулын бэр ОАК-170
  • 13:00
    Business time
  • 13:30
    ТВ хичээл: Биологи
  • 13:50
    ТВ хичээл: Физик
  • 14:10
    ТВ хичээл: Биеийн тамир
  • 14:15
    ТВ хичээл: Англи хэл
  • 14:35
    Хайртай шүү ээжээ
  • 15:00
    Beauty in Mongolia-2
  • 15:30
    Догшин Алекс ОАК-12
  • 16:30
    Business time
  • 17:00
    Өдрийн мэнд
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Цайз дахь нууц ноёнтон ОАК 3-1
  • 19:30
    Инээдмийн толь
  • 20:00
    Beauty in Mongolia-3
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    Биомон байгалийн увдисыг таны гоо сайханд
  • 21:30
    Истанбулын бэр ОАК-171
  • 22:50
    Цайз дахь нууц ноёнтон ОАК 3-1
  • 23:50
    Эфир төгсөнө

NTV

  • 00:25
    Бундеслиг: Тойргийн дараа
  • 01:20
    "Нууцлаг эзэн" шоу 8.1
  • 02:05
    "Чиний дуу хоолой" ОАК 5-р анги
  • 03:10
    Мэдээ
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.26, 3.1-р анги
  • 07:40
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.17,18-р анги
  • 08:05
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 08:35
    "Нууцлаг эзэн" шоу 8.1
  • 09:25
    "Чиний дуу хоолой" ОАК 5-р анги
  • 10:35
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд " бага, дунд бүлэг
  • 10:45
    СӨБ-ын теле хичээл:"Дүрслэх урлаг" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:20
    "Чи цорын ганц" ОАК 95,96-р анги
  • 12:40
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.26, 3.1-р анги
  • 13:30
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.17,18-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    Бундеслиг: Тойргийн дараа
  • 15:20
    "Мину" баримтат кино
  • 15:55
    СӨБ-ын теле хичээл"Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд" бага, дунд бүлэг
  • 16:05
    СӨБ-ын теле хичээл:"Дүрслэх урлаг" ахлах, бэлтгэл бүлэг
  • 16:20
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3.2, 3.3-р анги
  • 17:10
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.19,20-р анги
  • 17:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 18:05
    "Нууцлаг эзэн" шоу 8.2
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Чиний дуу хоолой" ОАК 6-р анги
  • 21:30
    "МАН 100 жил" Баримтат кино
  • 23:15
    "Чи цорын ганц" ОАК 97, 98-р анги

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:08
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.5-6-р анги
  • 07:35
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.10-11-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.10-11-р анги
  • 08:32
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.3-р анги
  • 08:42
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.2-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 3.1-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.5-6-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Муу аав" СОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 11:15
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь /1924-1959/
  • 11:45
    Далай ламын хөрөг үзэсгэлэн
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 3.28-р анги
  • 13:04
    Теле хичээл- Газарзүй: Гол мөрөн /7-р анги/
  • 13:20
    Теле хичээл- Уран зохиол: Зохиолын утга санааг тусган хүлээж авах /7-р анги/
  • 13:41
    Теле хичээл- Эрүүл мэнд: Зөв хоололтын “Гэр зөвлөмж” /7-р анги/
  • 13:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Дэлхийн эрдэнэс" /Эрчим хүч/
  • 15:00
    Англи хэлний алсын зайн сургалт /Анхан шат: Авиа зүй №2/
  • 15:20
    Англи хэлний алсын зайн сургалт /Дунд шат: Авиа зүй №2/
  • 15:40
    Англи хэлний алсын зайн сургалт /Гүнзгий шат: Авиа зүй №2/
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Янь ши ордны домог" ОАК 31-32-р анги
  • 17:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.3-р анги
  • 18:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 3.2-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.7-8-р анги
  • 19:30
    "20-р зууны залуус" СОАК 1-р анги
  • 21:00
    "Дэлхийн эрдэнэс" /Mеталл/
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 3.29-р анги
  • 23:05
    "Янь ши ордны домог" ОАК 33-34-р анги
  • 00:45
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Хайрлаж болох уу?" МУСК
  • 09:10
    "Гоо орчил" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Хөгжмийн цаг
  • 10:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Хүн ба орчин
  • 10:15
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Биеийн тамир
  • 10:20
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 11:10
    Алтан тооно хөгжил ХХК үзүүлж байна. "Пептид танилцуулга"
  • 11:20
    "Хонх" МУСК
  • 12:30
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 14:00
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Хүн ба орчин
  • 14:15
    ЕБС-ийн 3-р ангийн хичээл-Биеийн тамир
  • 14:20
    "Хар сувдны нууц" МУСК
  • 16:10
    "Нано бальзам" үзүүлж байна.
  • 16:20
    Сонгодог аялгуу
  • 17:00
    "Гоо орчил" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Түмний эх" энтертаймент үзүүлж байна.
  • 19:00
    "7-р тусгай тасаг" МУСК
  • 20:30
    Алтан тооно хөгжил ХХК үзүүлж байна. "Пептид танилцуулга"
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 21:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна.
  • 22:00
    "Сайн аав" МУСК
  • 23:40
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги - Физик, хими, эрүүл мэнд, биологи
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ: Коронавируст халдварын нөхцөл байдал
  • 11:15
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги - Үндэсний бичиг
  • 11:45
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season3/ 7-9-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Том амжилт" МУСК
  • 13:40
    "Багтай баатрууд" хүүхэлдэйн кино 16-19-р анги
  • 14:30
    Теле хичээл: ЕБС-ийн XII анги - Физик, хими, эрүүл мэнд, биологи, үндэсний бичиг
  • 16:00
    "Амьдралын өнгө" СОАК 8-р анги
  • 17:30
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 41-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 39,40-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Сайхан найзууд" СОАК 17-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 21:00
    "5 настнуудын нууцлаг ертөнц" нэвтрүүлэг /season-2/ дугаар - 8
  • 22:00
    "Зөв тэмцэл" АОАК /season/-1 3-р анги
  • 23:00
    "Хувь тавилан" МОАК 4-р анги
  • 00:00
    "5 настнуудын нууцлаг ертөнц" нэвтрүүлэг /season-2/ дугаар - 8
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 08:00
    "МАН-ын 100 жил" баримтат кино
  • 09:35
    "Тод магнай" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    Бизнес толь
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    8 music хөгжмийн хөтөлбөр
  • 12:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Математик/
  • 12:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Физик/
  • 12:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Иргэний ёс зүйн боловсрол/
  • 12:45
    "Теле хичээл" 8-р анги /Уран зохиол/
  • 13:10
    "Засаг цаг- Залгамж" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Дуун жигүүртэй Дашцэрэнгийн Самбуу" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 16:00
    "Теле хичээл" 8-р анги /Математик/
  • 16:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Физик/
  • 16:40
    "Теле хичээл" 8-р анги /Иргэний ёс зүйн боловсрол/
  • 16:45
    "Теле хичээл" 8-р анги /Уран зохиол/
  • 17:10
    "Монгол наадгай" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 18:15
    Бизнес толь
  • 18:30
    "Алаг шаазгай" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Шасдирт мөнхөрсөн Монгол" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Цэнхэр тэнгэрийн орон" нэвтрүүлэг
  • 22:45
    "Хүсэл" МУСК
  • 00:25
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:05
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:40
    Уран сайхны кино /давталт/
  • 08:25
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    Фү Яаогийн домог ОАУСК 4-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:10
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:50
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Теле хичээл 5-р анги /Хүн ба нийгэм, Эрүүл мэнд, Дүрслэх урлаг технологи/
  • 13:00
    Теле хичээл - 12-р анги
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Теле хичээл 5-р анги /давталт/
  • 15:10
    Теле хичээл - 12-р анги
  • 16:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:15
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 19:30
    Фү Яаогийн домог ОАУСК 5-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    ББДХ байгуулагдсаны 5 жилийн ойн нэвтрүүлэг
  • 21:55
    Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно. " Сарнай цэцэгт мэндчилгээ"
  • 22:10
    Монголын Уран сайхны кино
  • 23:40
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:15
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 00:20
    Эфир завсарлав

MovieBox

  • 09:00
    "Барьцаалагч (The Missing)" УСК
  • 10:45
    "Хятадад нэг удаа (Once Upon a Time in China)" УСК
  • 13:10
    "Филаделфиа (Philadelphia)" УСК
  • 15:20
    "Цэргийн сургууль" ОАК (I.20,21-р анги)
  • 17:05
    "VLOG 2: Гангстерууд УСК"
  • 17:25
    "Сэтгэцийн гэмт хэрэг (Guilty of Mind)" УСК
  • 19:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (I.22-р анги)
  • 20:30
    "Гэмт хэргийн түүх (Crime Story)" УСК
  • 22:35
    "Эргэлзээ (Doubt)" УСК
  • 00:40
    "Гурван зуу (300) УСК
  • 02:40
    "Сэтгэцийн гэмт хэрэг (Guilty of Mind)" УСК
  • 04:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (I.22-р анги)
  • 05:20
    "Гэмт хэргийн түүх (Crime Story)" УСК
  • 07:05
    "Эргэлзээ (Doubt)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 09,10-р анги
  • 08:30
    МУСТА Д.Бурмаа "Уянгалаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Хайртай шүү Ээжээ"
  • 10:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 1-р бүлгийн 2-р анги
  • 11:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Насан туршийн боловсролын төв" Теле хичээл
  • 11:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 12:00
    """Чөтгөрийн ангууч"" Анимэ 2-р анги "
  • 12:30
    Монголын нууц товчоо
  • 13:10
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 13:20
    Монгол бичгийн хичээл: Зурлага #11
  • 13:40
    "Насан туршийн боловсролын төв" Теле хичээл
  • 14:00
    МАН-ЫН 100 ЖИЛ
  • 17:00
    "Хайртай шүү Ээжээ"
  • 17:20
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 17:30
    МУСТА Д.Бурмаа "Уянгалаг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 1-р бүлгийн 3-р анги
  • 19:00
    "Ярьдаг Том ба түүний найзууд" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 11,12-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Өөрөө хийе нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Чөтгөрийн ангууч" Анимэ 3-р анги
  • 21:00
    "Сонин сайхан юу байна?" сошиал контент
  • 21:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 22:00
    Өглөө МУСК
  • 23:40
    Шинэ үе продакшн үзүүлж байна
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Хэвтрийн өвчтөн" УСК
  • 11:50
    "Маск продакшин үзүүлж байна- Эмэгтэй хүнийг хайрла"
  • 13:00
    "Хоёр гүүрний цаана" МУСК
  • 14:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 15:00
    "Миний очих 100 газар" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Миний ах атааман" МУСК
  • 17:50
    "Эрдэмтэд зөвлөж байна" /коронавирусын талаар/
  • 18:00
    "Засаг цаг-Залгамж"
  • 19:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Хошин шог"
  • 20:10
    "Торгон цэрэг" УСК
  • 22:30
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Уянгалаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:35
    "Хөтөч" олон ангит кино 12-р анги
  • 10:25
    "6 секунд" нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Сургууль орчимын бүс
  • 11:25
    Гэртээ харих зам
  • 12:25
    "Зууны 100 эмэгтэй" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд /
  • 14:00
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 14:10
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Танка буюу Шүтээн зураг
  • 15:45
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:45
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 16:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 17:30
    TED-x Royal
  • 18:00
    "ТВ өмгөөлөгч " нэвтрүүлэг /шууд/
  • 18:50
    "Азын 10000" сугалаа
  • 19:10
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Цөлжилт бидний амьдралд" нэвтрүүлэг
  • 21:05
    "Нийгмийн хариуцлага" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Тээвэр зууч
  • 22:10
    "Хөтөч" олон ангит кино 13-р анги
  • 23:00
    "Биг Биг Фэмили" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Ганц цохигч эр" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 07:30
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 10:00
    Music set
  • 11:35
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 38-р анги
  • 12:00
    "Ганц цохигч эр" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 12:30
    ЭМЯ үзүүлж байна
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 16:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 17:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цэнхэр үнэгний адал явдал" хүүхэлдэйн кино 39-р анги
  • 19:10
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 7-р бүлэг 6-7-р анги
  • 21:00
    "Би амьтанд хайртай" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 22:00
    "Овжин охид" ОАК 9-р анги
  • 23:00
    "S.W.A.T" ОАК 1-р бүлэг 7-р анги
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.37-40
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:35
    Тобот Атлон III.13-14
  • 07:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг 26
  • 08:25
    Маамуугийн санамж
  • 08:30
    Цаг агаар
  • 08:35
    Мини форс II.19-20
  • 08:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:00
    Da Vinci Kids - Амьтдын ертөнц 3-4
  • 09:10
    Da Vinci Kids - Артзүүка 9
  • 09:35
    Da Vinci kids - Мати Дада хоёр 9-10
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:00
    Transformers IV.3
  • 10:30
    Лив Мэдди хоёр III.12-13
  • 10:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:25
    Маамуугийн санамж
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь II.16
  • 11:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:00
    Da Vinci Learning - Оюун ухааны бүтээл 3
  • 12:30
    Da Vinci Learning - Үүнийг мэдэх үү? 64
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.37-40
  • 13:30
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл 31
  • 13:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг 27
  • 14:33
    Маамуугийн санамж
  • 14:35
    Watch car 5-6
  • 14:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:05
    Vroomiz I.7-10
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:00
    Da Vinci Kids - Би том болохоороо 19
  • 16:15
    Da Vinci Kids - Артзүүка 10
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:40
    Da Vinci kids - Мати Дада хоёр 11
  • 16:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.41-44
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    Чихэрхэн охин Үүл ээж 15-16
  • 17:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:00
    Da Vinci Learning - Ёо ёо ажиллагаа 5.6
  • 18:30
    Цаг агаар
  • 18:35
    Da Vinci Learning - Спортын лаборатри 10
  • 18:45
    Da Vinci Learning - Сиэста Зи 3
  • 18:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:00
    Transformers IV.4
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг 28
  • 19:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь II.17
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг Зүүд 29
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    Аз жаргалын өнгө 1-2
  • 21:30
    Цаг агаар
  • 21:33
    Маамуугийн санамж
  • 21:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:00
    Лив Мэдди хоёр III.14-15
  • 22:30
    Цаг агаар
  • 22:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Хэлэлцүүлэг: Улс төрийн намуудын төлөвшил /давталт/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Теле хичээл 8-р анги /Математик, Хөгжим/
  • 12:00
    Гадаад мэдээ, спортын мэдээ /шууд/
  • 12:30
    Ковид19 /Онлайн/: Вакцинжуулалт
  • 13:00
    Мэдээ /шууд/
  • 13:30
    Өнөөдрийн зочин /шууд/
  • 14:00
    Гадаад мэдээ, спортын мэдээ
  • 14:30
    Теле хичээл 9-р анги /Монгол хэл, Биеийн тамир/
  • 15:00
    Мэдээ /шууд/
  • 15:30
    Теле хичээл 10-р анги /Математик, Физик, Дизайн зураг зүй, технологи/
  • 16:30
    Теле хичээл 11-р анги /Физик, Англи хэл, Үндэсний бичиг/
  • 17:30
    Өнөөдрийн зочин
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 18:55
    Ковид19 /Онлайн/: Вакцинжуулалт
  • 19:25
    Орон нутгийн мэдээ
  • 19:40
    Явлаа, ирлээ
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Өнөөдрийн зочин
  • 21:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Шинэ ном"
  • 09:20
    "Хайртай шүү ээжээ"
  • 09:55
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Сая долларын олз" МУСК
  • 14:10
    "Монгол Монголоо хайрлая" хэлэлцүүлэг
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 15:35
    "Дурлалын сум" МУСК
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт"
  • 18:00
    "Хайртай шүү ээжээ"
  • 18:25
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • 19:50
    "Ус дээшээ урсдаг" 25-р анги
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Монгол Монголоо хайрлая" хэлэлцүүлэг
  • 22:30
    "Өглөө" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    NBA Regular Season: Nuggets vs. Bulls Tape
  • 02:00
    Marquee Matchup Nuggets vs. Lakers 2/4/2021
  • 04:00
    Hardwood Classic: 2017 NBA All-Star Game
  • 05:30
    High Tops 4
  • 06:00
    Dunk Contest 1987
  • 06:30
    Dunk Contest 1988
  • 07:00
    NBA Action 3010
  • 07:30
    NBA GameTime
  • 08:30
    NBA Regular Season: Hawks vs. Heat Live
  • 11:00
    Hardwood Classic: 2017 NBA All-Star Game
  • 12:30
    Dunk Contest 1987
  • 13:00
    NBA Special: BHM Virtual Teach In
  • 13:30
    High Tops 4
  • 14:00
    Marquee Matchup Nuggets vs. Lakers 2/4/2021
  • 16:00
    Hardwood Classic: 2017 NBA All-Star Game
  • 17:30
    Dunk Contest 1988
  • 18:00
    NBA Regular Season: Hawks vs. Heat Tape
  • 20:00
    NBA on TNT
  • 21:00
    NBA Regular Season: Hawks vs. Heat Tape
  • 23:00
    NBA on TNT

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Сельта - Вальядолид Ла Лиг 25-р тойрог
  • 11:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №10
  • 11:30
    Арсенал - Бенфика Европа лиг 1/16 Хариу тоглолт
  • 13:30
    Реал Мадрид - Сосьедад Ла Лиг 25-р тойрог
  • 15:30
    Түүхэн тоглолт №5: Челси-Арсенал 2011/12
  • 16:00
    Лацио - Байерн Аваргуудын лиг 1/8 Эхний тоглолт
  • 18:00
    Кадис - Бетис Ла Лиг 25-р тойрог
  • 20:00
    La Liga World №24
  • 20:30
    La Liga Top Moments №2
  • 21:00
    Ман Ютд - Сосьедад Европа лиг 1/16 Хариу тоглолт
  • 23:00
    Ла Лигийн тойм №25

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 08:30
    Атланта - Майами (Шууд) NBA 2020-21
  • 11:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 11:30
    Лийдс - А. Вилла PL 26-р тойрог
  • 13:30
    NBA Gametime №59
  • 14:00
    Премьер лигийн тойм №27
  • 15:00
    UFC 257: Пориер-МкГрегор 2
  • 17:00
    Football Talk №27
  • 18:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №10
  • 19:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Ла лигийн тойм №25
  • 20:30
    Viva Liga №3
  • 21:00
    NBA Gametime №60
  • 21:30
    Дэнвэр - Чикаго NBA 2020-21
  • 23:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Wall Street Week"
  • 09:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр давталт
  • 14:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр давталт
  • 19:00
    "Game Changers" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Ковид19 VS. Бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 20:25
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1123
  • 11:00
    UFC: Блэйдес-Льюс
  • 13:30
    UFC: Розенструйк-Ган Тойм
  • 14:00
    Жүдо Тел Авивын Их Дуулга 2021 Өдөр 3
  • 16:30
    ONE: A New Tomorrow
  • 19:30
    ONE: Big Bang II
  • 21:00
    Жүдо Тел Авивын Их Дуулга 2021 Тойм
  • 21:30
    UFC: Розенструйк-Ган

Сүлд ТВ

  • 07:30
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
      Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 08:10
      МАН-ЫН 100 ЖИЛ
  • 10:50
      Манай дэлгэцнээ
  • 11:00
      Шуурхай мэдээ
  • 11:30
      Математик 9-р анги /“Арифметик дундаж, медиан, моод, далайц”/
  • 11:55
      Монгол хэл 5-р анги / “Эхээс хэд хичнээн гэсэн асуултад хариулагдах үгсийг    олох”/
  • 12:10
      Нийгэм ахуйн баримжаа 7-р анги /“Зуны улиралд анхаарах зүйлс”/
  • 12:35
      Азын 10,000 сугалаа
  • 12:55
      Бизнес хөтөч
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
      Сүлд үү, Тоо юу /Таллин/
  • 15:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
      Бизнес хөтөч
  • 15:40
    “Молор эрдэнийн нууцаас нууцад” нэвтрүүлэг /Морины удам угшил, уяа засал, бодит түүх/
  • 17:40
      Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 17:50
      Бизнес хөтөч
  • 18:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
      Азын 10,000 сугалаа
  • 18:50
     Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 19:00
     Мэдлэгтэй дэлгэц
  • 19:30
     Монгол Наадам-МУАУяач Ж.Шунуу, Ч.Буд
  • 20:00
    “Дэлхийн хамгийн том хий олборлогч“ Баримтат кино
  • 20:40
    “Өв соёл” Занабазар 1-р хэсэг
  • 21:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
      Сувд нэвтрүүлэг  Ч.Батцэцэг Стилист, Мото спорт сонирхогч /Архив/
  • 22:20
      Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 22:30
    “ТЭМЦЭЛ” Монголын Уран Сайхны Кино
  • 00:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
      Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Бурхан амласан амлалт" ОАК 15-р анги
  • 08:20
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 33
  • 09:20
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл№ 53, 54
  • 10:00
    "Хүнд цохилт 2" ОАК 121, 122-р анги
  • 10:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 27
  • 11:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    "Пэнтхаус" ОАК 1-р бүлгийн 20-р анги
  • 13:10
    "Бүх юм сайхан" ОАК 30-р анги
  • 14:00
    "Найз залуу" ОАК 1-3-р анги
  • 17:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:00
    "Бурхан амласан амлалт" ОАК 16-р анги
  • 19:30
    "Хүнд цохилт 2" ОАК 123, 124-р анги
  • 20:30
    "Пэнтхаус" ОАК 1-р бүлгийн төгсгөлийн 21-р анги
  • 22:00
    "Бүх юм сайхан" ОАК 31-р анги
  • 23:00
    "Хүнд цохилт 2" ОАК 123, 124-р анги
  • 23:50
    "Пэнтхаус" ОАК 1-р бүлгийн төгсгөлийн 21-р анги
  • 01:00
    "Бүх юм сайхан" ОАК 31-р анги

SPS Prime

  • 00:30
    Премьер лигийн тойм №27
  • 01:30
    Даллас - Брүүклин NBA 2020-21
  • 03:30
    Pre-Game Show №190 (Шууд)
  • 03:50
    Ман Сити - Волверхэмптон (Шууд) PL 29-р тойрог
  • 06:00
    Мемфис - Хьюстон NBA 2020-21
  • 08:00
    PL Netbusters №23
  • 08:30
    Тоттенхэм - Бөрнли PL 26-р тойрог
  • 10:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №10
  • 11:00
    Финикс - Л.А Лэйкерс (Шууд) NBA 2020-21
  • 13:30
    Челси - Ман Ютд PL 26-р тойрог
  • 15:30
    NBA Gametime №59
  • 16:00
    Ман Сити - Волверхэмптон PL 29-р тойрог
  • 18:00
    Атланта - Майами NBA 2020-21
  • 20:00
    NBA Gametime №60
  • 20:30
    "All or Nothing: Tottenham" №04
  • 21:30
    PL Netbusters №24
  • 22:00
    Финикс - Л.А Лэйкерс NBA 2020-21

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бяцхан Понёо" хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:40
    Зарын цаг
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Ирэх хаврын цэцэг" МУСК
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    Монгол бичгийн хичээл
  • 15:40
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 16:20
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    МАН-ын 100 жил баримтат кино
  • 19:30
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 20:00
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 20:10
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Хайрт тэд минь" ОАК 30-р анги
  • 22:50
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:32
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:02
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 18-р хэсэг
  • 08:30
    Мэндээгийн зөвлөгөө
  • 08:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:40
    Зурхай
  • 09:00
    “Цуст эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 5-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 09:45
    “ТВ” хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 09:55
    Зөвлөгөө
  • 10:00
    “Бид хамтдаа” ХОАУСК 19-р анги
  • 10:45
    Кино бидний амьдралд
  • 11:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:20
    Орос хүүхэлдэйн цаг
  • 12:00
    “Тэнгэр заяат хүмүүн” нэвтрүүлэг
  • 12:50
    “ТВ” хөтөлбөр
  • 14:00
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 19-р хэсэг
  • 14:25
    Гадаад дууны хит
  • 14:40
    “Хайрын рекорд” МУСК
  • 16:04
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 18:15
    “Доктор” нэвтрүүлэг
  • 18:25
    ТВ хөтөлбөр
  • 18:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:25
    Зөвлөмж
  • 19:35
    “Озид төөрсөн нь” хүүхэлдэйн кино 19-р хэсэг
  • 20:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Монгол ховс” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Цуст эрдэнэс” Америкийн олон ангит уран сайхны кино 5-р анги анги /Албан ёсны онцгой эрхтэйгээр/
  • 21:45
    “Доктор” нэвтрүүлэг
  • 21:55
    “Бид хамтдаа” ХОАУСК 19-р анги
  • 22:40
    Урлагаар эмчлэхүй
  • 22:50
    Яруу найргийн цаг
  • 23:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    “Кибер сүлжээ” МУСК
  • 01:00
    Шөнийн зураглал
  • 01:05
    Төрийн дуулал
  • 01:07
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:10
    Зочны ярилцлага
  • 08:30
    “Олимп ба Ото” “Бээжин-2008” зуны олимпын наадам
  • 09:10
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Математик”
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Газар зүй”, “Хөгжим”
  • 10:15
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 10:20
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 8-р анги “Үндэсний бичиг”
  • 10:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги “Физик”
  • 11:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал
  • 11:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 7-р анги “Үндэсний бичиг”, “Биеийн тамир”, “Математик”, “Хими”
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги “Физик”
  • 13:00
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 13:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 6-р анги “Түүх”, “Эрүүл мэнд”, “Математик”
  • 14:05
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 5-р анги “Монгол хэл”,“Иргэний ёс зүйн боловсрол”, “Хүн ба байгаль”
  • 15:05
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:10
    Дасгалаа хийцгээе /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдын гэртээ хийх дасгал/
  • 15:15
    Теле хичээл: ЕБС-ийн 4-р анги “Монгол хэл”, “Эрүүл мэнд”, “Математик”
  • 16:15
    Эргэн дурсахуй: Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Уругвай-Саудын Араб тоглолт
  • 18:00
    Аваргууд: МУГТ, Бөх тайлбарлагч Ш. Чанрав
  • 18:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:35
    “Зогсошгүй” Таеквондогийн Аз тивийн аварга Ө. Гантөмөр
  • 19:15
    Бахархал: Хөнгөн атлетикийн ОУХМ Б. Ачитбилэг
  • 19:45
    “Олимп ба Ото цуврал нэвтрүүлэг” Нагано-1998” олимпийн наадам
  • 20:20
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх: Дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн 1978, 1982 он
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:10
    Спорт цаг үе-шууд
  • 22:10
    Монголын спортын түүх: Монголын хөлбөмбөгийн Замчин баг 1978 оны улсын аварга баг
  • 23:15
    Эфир завсарлага

Парламент телевиз

  • 07:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ
  • 07:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 11:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /шууд/
  • 11:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 11:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 13:05
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 15:05
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 17:30
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ
  • 19:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ
  • 21:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 22:00
    Ярих өнцөг
  • 23:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Төв цэг" онцлох мэдээ
  • 00:00
    Ярих өнцөг

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:35
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    ТВ-архиваас: Ойрад Түмэн-2016
  • 09:30
    Music time
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Эгэл ертөнц” ОАК -28
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:20
    Хошин өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    ТВ-Галерей
  • 12:30
    Нэг хот- Нэг стандарт
  • 12:50
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Онцлох мэдээ
  • 15:35
    Түмэнд түгээе
  • 15:50
    “Араанд нь алт, ард нь хутга” МУСК
  • 17:05
    Түмэнд түгээе
  • 17:20
    Зөв хооллоё
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:35
    Таны мэдлэгт
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    “Эгэл ертөнц” ОАК-29
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    ТВ-Клиник
  • 20:30
    “Би Монгол хүн” хүүхэд танин мэдэхүй
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:35
    Кино миний амьдрал
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Амьдрал нулимсанд дургүй” МУСК
  • 23:30
    Онцлох мэдээ
  • 00:05
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Дасгалаа хийцгээе: Бага, дунд ангийнханд зориулсан дасгал
  • 10:20
    “Оскар” хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 10:35
    “Пифагорын түлхүүр” Тоо тоолох арга
  • 10:45
    Гэр бүлийн хичээл: Хуримтлал үүсгэх арга
  • 11:00
    “Далд ертөнц” Олон ангит кино 7-р анги
  • 11:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 12:00
    Теле хичээл: 6-р анги /Физик, Түүх, Эрүүл мэнд, Математик/
  • 13:05
    Теле хичээл: 7-р анги /Физик, Үндэсний бичиг, Биеийн тамир,Математик/
  • 14:10
    Теле хичээл: 8-р анги анги /Математик, Газар зүй, Хөгжим, Үндэсний бичиг/
  • 15:15
    “Монгол ардын үлгэр” Могжоохон даагатай жогжоохон хүү
  • 15:40
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Дэлхийн 80 гайхамшиг” цуврал
  • 16:40
    Гэр бүлийн хичээл: Гэрлэлт ба хариуцлага
  • 17:00
    “Миний сонгосон мэргэжил” Номын санч
  • 17:20
    Хүүхдийн эрхийн цуврал: Хамгаалагдсан ирээдүй
  • 17:30
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 17:40
    “Ижий аав хоёр минь” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Амьдралын хүрд” Даатгал
  • 18:50
    “Далд ертөнц” Олон ангит кино 8-р анги
  • 19:40
    “Чин сэтгэл” цуврал хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:55
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 20:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

III/0320:30

AsianBox

"Пэнтхаус" ОАК 1-р бүлгийн төгсгөлийн 21-р анги

III/0314:00

AsianBox

"Найз залуу" ОАК 1-3-р анги

III/0306:25

TV9

"Асрагч аав" МУСК