10-17

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Эрүүл ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Кино миний амьдрал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Амьдрал дундах аюул"-5 Баримтат кино
  • 12:00
    "Ээжүүд" Ток шоу нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 23,24-р анги
  • 14:10
    "Цэрэг, Эх оронч сурагч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Тэмцэгч" СОАК 2-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 25,26-р анги
  • 18:50
    "Эрүүл ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Элсэн цаг" Хэлэлцүүлэг ярилцлага
  • 21:30
    "Тэмцэгч" СОАК 3-р анги
  • 22:50
    "Амьдрал дундах аюул"-6 Баримтат кино
  • 23:50
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Эфир завсарласан

10-18

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Эрүүл ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Кино миний амьдрал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Амьдрал дундах аюул"-6 Баримтат кино
  • 12:00
    "Элсэн цаг" Хэлэлцүүлэг ярилцлага /Давталт/
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 25,26-р анги
  • 14:10
    "Ингэн нулимс"-1 Баримтат кино
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Тэмцэгч" СОАК 3-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 27,28-р анги
  • 18:50
    "Эрүүл ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "VIP Тодруулга" ярилцлага
  • 21:30
    "Тэмцэгч" СОАК 4-р анги
  • 22:50
    "Амьдрал дундах аюул"-7 Баримтат кино
  • 23:50
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Эфир завсарласан

10-19

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Эрүүл ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Кино миний амьдрал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Амьдрал дундах аюул"-7 Баримтат кино
  • 12:00
    "VIP Тодруулга" ярилцлага
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 27,28-р анги
  • 14:10
    "Ингэн нулимс"-2 Баримтат кино
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Тэмцэгч" СОАК 4-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 29,30-р анги
  • 18:50
    "Эрүүл ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:20
    "Монголын Нууц Товчоо-Түгээмэл эх" Хүүхэлдэйн цувралын нээлт
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "1-р амаржих газрын 90 жил" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "И ажиллагаа" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Тэмцэгч" СОАК 5-р анги
  • 22:50
    "Амьдрал дундах аюул"-8 Баримтат кино
  • 23:50
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Эфир завсарласан

10-20

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Эрүүл ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Кино миний амьдрал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Амьдрал дундах аюул" Баримтат кино 8
  • 12:00
    "Ээжүүд Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Тэмцэгч" СОАК 1-р анги
  • 14:10
    "Тэмцэгч" СОАК 2-р анги
  • 15:20
    "Тэмцэгч" СОАК 3-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Цензургүй яриа" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Норбит" УСК
  • 20:30
    "Амтат шөл" Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Эрүүл ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Тоншуул" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Алиса гайхамшгийн оронд" УСК
  • 23:40
    Эфир завсарласан

10-21

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Эрүүл ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Кино миний амьдрал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Алиса гайхамшгийн оронд" УСК
  • 12:50
    "Тоншуул" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Тэмцэгч" СОАК 4-р анги
  • 14:10
    "Тэмцэгч" СОАК 5-р анги
  • 15:20
    Хөгжмийн цаг
  • 15:30
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 21,22-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 23-30-р анги
  • 21:10
    "Эрүүл ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Тоншуул" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Төрөлт" УСК
  • 23:20
    Эфир завсарласан

Олон Саналтай

X/1808:00

SPS Сагсан Бөмбөг

НЬЮ ОРЛЕАНС - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019 (ШУУД)

X/1811:00

SPS Тулаан

E-SPORT "EXTREMES LAND 2018" 0У-Н ТЭМЦЭЭН (ШУУД) ӨДӨР 1

X/1807:30

SPS Сагсан Бөмбөг

"NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1901