10-25

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 08:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:30
    Бага үдийн цэнэг
  • 09:50
    "Рашаантын 18" МУСК
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:30
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    "Эзел" ОАК 92-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Теле хичээл 2-р анги" Монгол хэл
  • 16:00
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 19-р анги /давталт/
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Шударга ёс" СОАК 4-р анги
  • 19:20
    Үндэсний үйлдвэрлэл-Загварын шоу
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Үүргэвчтэй аялал-14" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 20-р анги
  • 22:30
    "Шударга ёс" СОАК 4-р анги/давталт/
  • 23:20
    "Эзел" ОАК 92-р анги
  • 00:10
    Эфир завсарласан

10-26

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 08:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:30
    Бага үдийн цэнэг
  • 09:50
    "Хүний цаана" МУСК
  • 11:30
    "Алганы хээ" ток шоу З.Онон жүжигчин, СТА
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:30
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    "Эзел" ОАК 93-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Теле хичээл 2-р анги" Хөгжим
  • 16:00
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 20-р анги /давталт/
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Шударга ёс" СОАК 5-р анги
  • 19:20
    Үндэсний үйлдвэрлэл-Загварын шоу
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "С Тасаг" Теле сэтгүүл
  • 21:20
    Хөгжмийн цаг
  • 21:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 21-р анги
  • 22:30
    "Шударга ёс" СОАК 5-р анги /давталт/
  • 23:20
    "Эзел" ОАК 93-р анги
  • 00:10
    Эфир завсарласан

10-27

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 08:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:30
    Бага үдийн цэнэг
  • 09:50
    "Ээжийн дайсан" МУСК
  • 11:30
    "Алганы хээ" ток шоу МУГЖ Ч.Амаржаргал
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:30
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    "Эзел" ОАК 94-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Теле хичээл 2-р анги" Математик
  • 16:00
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 21-р анги /давталт/
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    ""Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Шударга ёс" СОАК 6-р анги
  • 19:20
    Үндэсний үйлдвэрлэл-Загварын шоу
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Үүргэвчтэй аялал-15" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 22-р анги
  • 22:30
    "Шударга ёс" СОАК 6-р анги /давталт/
  • 23:20
    "Эзел" ОАК 94-р анги
  • 00:10
    Эфир завсарласан

10-28

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 08:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:30
    Бага үдийн цэнэг
  • 09:50
    "Орхидос" МУСК 1-р анги
  • 11:30
    "Алганы хээ" ток шоу СТА Г.Алтаншагай
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:30
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    "Эзел" ОАК 95-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Теле хичээл 2-р анги" Дүрслэх урлаг, технологи
  • 16:00
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 22-р анги /давталт/
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Шударга ёс" СОАК 7-р анги
  • 19:20
    Үндэсний үйлдвэрлэл-Загварын шоу
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "VIP" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Реакц" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 23-р анги
  • 22:30
    "Шударга ёс" СОАК 7-р анги /давталт/
  • 23:20
    "Эзел" ОАК 95-р анги
  • 00:10
    Эфир завсарласан

10-29

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 08:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:30
    Бага үдийн цэнэг
  • 09:50
    "Орхидос" МУСК 2-р анги
  • 11:30
    "Алганы хээ" ток шоу МУГЖ С.Ганзориг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:30
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    "Эзел" ОАК 96-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Теле хичээл 2-р анги" Хүн ба орчин
  • 16:00
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 23-р анги /давталт/
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Шударга ёс" СОАК 8-р анги
  • 19:20
    Үндэсний үйлдвэрлэл-Загварын шоу
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Үүргэвчтэй аялал-16" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 24-р анги
  • 22:30
    "Шударга ёс" СОАК 8-р анги /давталт/
  • 23:20
    "Эзел" ОАК 96-р анги
  • 00:10
    Эфир завсарласан

10-30

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 09:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:10
    Бага үдийн цэнэг
  • 09:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Алганы хээ" ток шоу МУГТ М.Уранцэцэг
  • 13:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:10
    "Хао Ланы домог" ОАК 20-р анги
  • 14:00
    "Хао Ланы домог" ОАК 21-р анги
  • 14:50
    "Хао Ланы домог" ОАК 22-р анги
  • 15:40
    "Шударга ёс" СОАК 4-р анги
  • 16:30
    "Шударга ёс" СОАК 5-р анги
  • 17:20
    "Үүргэвчтэй аялал-14" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 18:30
    "VIP" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 19:00
    "Date хийх үү"нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Хөгжмийн цаг
  • 20:30
    "Нийслэл аав" Реалити шоу
  • 21:40
    Харандааны адал явдал
  • 21:50
    Үндэсний үйлдвэрлэл-Загварын шоу
  • 22:00
    "SANJAA SHOW"
  • 23:20
    "Сүнсний үнэр" УСК
  • 01:10
    Эфир завсарласан

10-31

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 09:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:10
    Бага үдийн цэнэг
  • 09:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:10
    "Нийслэл аав" Реалити шоу /давталт/
  • 11:30
    "Алганы хээ" ток шоу СТА Б.Тамир
  • 13:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:10
    "Хао Ланы домог" ОАК 23-р анги
  • 14:00
    "Хао Ланы домог" ОАК 24-р анги
  • 14:50
    "Шударга ёс" СОАК 6-р анги
  • 15:40
    "Шударга ёс" СОАК 7-р анги
  • 16:30
    "Шударга ёс" СОАК 8-р анги
  • 17:20
    "Үүргэвчтэй аялал-15" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 18:30
    "Деннис Родмэний Пхеньянд хийсэн их тэсрэлт" Баримтат кино
  • 19:30
    Улсын Их Хурлын Цаг
  • 20:00
    "Нийслэл аав" Реалити шоу /давталт/
  • 21:10
    Харандааны адал явдал
  • 21:20
    "Реакц" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 21:50
    Үндэсний үйлдвэрлэл-Загварын шоу
  • 22:00
    "Олон улсын мөрдлөг" УСК
  • 00:00
    "SANJAA SHOW" /давталт/
  • 01:20
    Эфир завсарласан

Олон Саналтай

X/2619:30

Боловсрол ТВ

"Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 1,2-р анги

X/2620:35

MovieBox

"Оргох төлөвлөгөө (Escape Plan)" УСК

X/2608:00

МҮОНТ

“Өглөө” хөтөлбөр /шууд/