01-18

  • 07:00
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 07:40
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Молигодох нь" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хуртай цаг
  • 09:50
    Харандааны адал явдал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Кино Миний Амьдрал" баримтат кино
  • 12:00
    "Гэмт хэргийн ертөнц" Цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 13:20
    "Хатанбаатар" МУСК 2-р анги
  • 15:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 15:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Бизнес зууч" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Эерэг өнгө" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Мөрдөгчид" ОАК 8-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 20:15
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Чанарын эрэлд" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "The Founder" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 9-р анги
  • 22:30
    "Ах дүүс" МУСК
  • 00:00
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 00:45
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Эфир завсарласан

01-19

  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:15
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 08:00
    "Молигодох нь" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хуртай цаг
  • 09:50
    Харандааны адал явдал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Кино Миний Амьдрал" баримтат кино
  • 12:00
    "Гэмт хэргийн ертөнц" Цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 13:20
    "Дайсны цэргүүдээ сонсоцгоо" МУСК
  • 15:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 15:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Бизнес зууч" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Эерэг өнгө" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Мөрдөгчид" ОАК 9-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 20:15
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Гэмт хэргийн ертөнц" Цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 10-р анги
  • 22:30
    "Үндэсний баялаг" МУСК
  • 00:00
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 00:45
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Эфир завсарласан

01-20

  • 07:00
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 07:40
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Хуртай цаг нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Эрүүл амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Бизнес зууч" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Ээжүүд" Ток шоу
  • 13:00
    "Мөрдөн байцаалт" ОАК 6-р анги
  • 14:10
    "Мөрдөн байцаалт" ОАК 7-р анги
  • 15:20
    "Мөрдөн байцаалт" ОАК 8-р анги
  • 16:30
    "Эерэг өнгө" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Дэлхийн зөн-Айл зорилтот төсөл" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Цензургүй яриа" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" тойм мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 20:15
    "Тотал Спорт" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Чанарын эрэлд" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Баримтат кино
  • 21:30
    "Тарвасны халисаар хийсэн усан онгоц" УСК
  • 23:30
    "C1 Мэдээ" тойм мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 00:15
    "Тотал Спорт" тойм
  • 00:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

01-21

  • 07:00
    "C1 Мэдээ" тойм мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 07:40
    "Тотал Спорт" тойм
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Хуртай цаг нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Эрүүл амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Бизнес зууч" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "C1 Мэдээ" тойм мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 12:45
    "Тотал Спорт" тойм
  • 13:00
    "Мөрдөгчид" ОАК 9-р анги
  • 14:10
    "Мөрдөгчид" ОАК 10-р анги
  • 15:20
    "Гэмт хэргийн ертөнц" Цуврал нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Эерэг өнгө" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Франц үнсэлт" МУСК
  • 19:30
    "Миний дуртай клипүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Нийслэл хүү" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Манайд нэг удаа" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хязгаар нутаг" УСК
  • 23:50
    ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

Олон Саналтай

I/1921:30

MovieBox

"Рокки (Rocky)" УСК

I/1920:30

MovieBox

"Гал тогоо" ОАК (VI.3,4-р анги)

I/1909:00

МҮОНТ

“Сайхан Серафима” Оросын олон ангит уран сайхны кино 9,10-р анги