МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө”хөтөлбөр
  • 09:00
    “Хүрээлэн” Амьд ертөнцийн цуврал
  • 09:30
    “Маамуу” Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” уран сайхны кино 19-р анги
  • 13:50
    Алтан сан хөмрөгөөс: Монгол бичгийн хичээл №15
  • 14:10
    Хайрлаарай
  • 15:10
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 15:30
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр /давталт/
  • 16:30
    MNB World: Explore Mongolia
  • 16:50
    Сүлд /давталт/
  • 17:10
    “Давхар цагаан шугам” кино бүтсэн түүх
  • 17:50
    Амрыг эрье
  • 18:10
    Гол сэдэв
  • 18:30
    Засгийн газар 100 хоногт
  • 18:50
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Тэнгэрийн соёрхлоор” Ардын уран зохиолч, Төрийн шагналт, Яруу найрагч Ш.Сүрэнжавын хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Ургацын далай”
  • 19:55
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Dara`s vlog”
  • 21:40
    “Амьдралын өнгө” цуврал: Олон нийтийн оролцоо
  • 22:10
    Алтан сан хөмрөгөөс: Монгол бичгийн хичээл №10
  • 22:30
    “Гэрлэж амжаагүй явна” Монголын уран сайхны кино
  • 23:50
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    "Пороро"Хүүхэлдэйн кино /1-р бүлэг 9,10,11,12/
  • 07:30
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино /121/
  • 07:55
    Монгол Евроазийн түүх /5/ Баримтат кино
  • 08:55
    UBS энэ 7 хоногт
  • 09:00
    Кофе юу? цай юу?
  • 11:00
    "Бүйлсний амттай хайр" олон ангит кино /14/
  • 11:50
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:05
    "Нарны аялгуу" олон ангит кино /3/
  • 13:00
    "Гарын таван хуруу" Монголын уран сайхны кино
  • 14:40
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:55
    Дуугаар дархлаагаа дэмжицгээе
  • 16:35
    Найргийн тэнгэр
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:20
    "Пороро"Хүүхэлдэйн кино /1-р бүлэг 9,10,11,12/
  • 17:50
    "Инуяша" Хүүхэлдэйн кино /121/
  • 18:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:30
    "Машин хулгайлах дүрэм" олон ангит кино /7/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Үлгэрийн далай
  • 20:40
    Ургац арвин ч...
  • 21:00
    "Бүйлсний амттай хайр" олон ангит кино /15/
  • 22:10
    "Нарны аялгуу" олон ангит кино /4/
  • 23:00
    Аяллын тойрог
  • 23:55
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 10:40
    "шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 43-р анги
  • 11:10
    "цагдаа нарын дайн" оросын оак 30-р анги
  • 12:10
    "балдорж шагнал-2020"
  • 12:30
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "баримтат кино"
  • 16:20
    "шеф" оак 3 бүлэг 19,20-р анги
  • 18:00
    "шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 44-р анги
  • 18:30
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "цагдаа нарын дайн" оросын оак 31-р анги
  • 21:10
    "түг түг хаалгаа"
  • 22:15
    "шеф" оак 3 бүлэг 21,22-р анги
  • 23:50
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    "орон орны хоол"
  • 09:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:40
    business news
  • 10:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:30
    "дурсамж -1988" соак 18-р анги
  • 12:50
    business news
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    "үл тасрах аялгуу - аранзал тугаа мандуулагчид"
  • 14:05
    "хөгжилтэй дүр-1"
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    business news
  • 15:35
    "зангараг"муск
  • 17:15
    "tvmall"
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:20
    "нори"хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "дурсамж -1988" соак 19-р анги
  • 20:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:05
    business news
  • 20:15
    "үл тасрах аялгуу - аранзал тугаа мандуулагчид"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "шөнө дундын яриа-1"муск
  • 23:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:55
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:15
    Дорнын зурлага
  • 07:20
    Теле концерт
  • 07:50
    “Мөнгөний дайн” ОАУСК, 16-р анги
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:25
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Хувь заяаны тохуурхал" ОАУСК, 9-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    "Монгол коммент" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:15
    “Сэтгэл засахуйн ухаан” цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:35
    “Ёо Ёогийн мастерууд” хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:30
    Монголын үндэсний бөхийн тойм
  • 15:25
    “Business maximum 88” нэвтрүүлэг
  • 15:30
    “Хаикюү” хүүхэлдэйн кино 45-р анги
  • 15:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Өдрийн мэнд” нэвтрүүлэг
  • 16:55
    ТВ зар 151918
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:30
    "Бүнээ Сүнээ хоёр" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:55
    “Business maximum 88” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хувь заяаны тохуурхал" ОАУСК, 10-р анги
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    “Business maximum 88”
  • 21:00
    "Спортын ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 21:27
    "Сэмбий авто спа" үзүүлж байна
  • 21:30
    “Мөнгөний дайн” ОАУСК, 17-р анги
  • 23:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 02:30
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 04:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 07:00
    "С1 Мэдээ”мэдээллийнхөтөлбөр
  • 07:50
    ТалхчихэрТомбат ХХК үзүүлжбайна
  • 07:55
    CEPI гурилынбайгууламжийнтухай
  • 08:00
    "Шидэт тогооч"ОАУСК11,12-р анги
  • 09:00
    Day time арилжааныхөтөлбөр
  • 10:00
    Таныэрүүлмэндэд
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    Бага үдийн цэнэг
  • 11:20
    "Иракт өнгөрүүлсэн 90 хоног" баримтат кино
  • 12:20
    "Нарүто" Анимэ136-р анги
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийнхөтөлбөр
  • 13:20
    “Who is he/she?” нэвтрүүлэг
  • 13:50
    " Төгс эхнэр" СОАК 11-р анги
  • 14:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийнхөтөлбөр
  • 15:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 16:00
    "ЭЗЕЛ" ОАК 99-р анги
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийнхөтөлбөр
  • 18:00
    " Төгс эхнэр" СОАК 12-р анги
  • 19:00
    "Нарүто" Анимэ137-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийнхөтөлбөр
  • 20:30
    Хошин хөтөлбөр
  • 21:00
    “Дэлхийгээр аялагчид” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “ЭЗЕЛ” ОАК 100-р анги
  • 23:00
    “Байтаг богд” МУСК
  • 01:10
    Эфирзавсарлага

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    нахиа
  • 09:50
    миний толгойн өвчнүүд оак-19
  • 11:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр-шууд
  • 11:30
    истанбулын бэр оак-82
  • 12:50
    business time
  • 13:10
    их эмч
  • 14:10
    кобра оак
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    инээдмийн толь
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    нахиа
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    миний толгойн өвчнүүд оак-20
  • 19:40
    их эмч
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    истанбулын бэр оак-83
  • 22:50
    миний толгойн өвчнүүд оак-20
  • 00:00
    эфир төгсөнө

NTV

  • 02:15
    Мэдээ
  • 03:15
    "Токиогийн гоонь эрчүүд" ОАК 5-р анги
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 05:55
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 6
  • 06:45
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 07:40
    Мэдээ
  • 08:45
    "Токиогийн гоонь эрчүүд" ОАК 5-р анги
  • 09:30
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 09:55
    "Диваажингийн шат" ОАК 2-р анги
  • 11:05
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 6
  • 12:00
    "Миний ээжийн гуравдахь гэрлэлт" УСК
  • 13:10
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.14-р анги
  • 13:35
    "Марчаахай" хүүхдийн нэвтрүүлэг /24/
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Ангийн улирал" УСК
  • 16:55
    NTV энэ долоо хоногт
  • 17:10
    "Токиогийн гоонь эрчүүд" ОАК 6-р анги
  • 18:05
    "Юүхүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.15-р анги
  • 18:30
    "Марчаахай" хүүхдийн нэвтрүүлэг /25/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 7
  • 21:30
    "Диваажингийн шат" ОАК 3-р анги
  • 22:55
    "Цуст найрагч" ОАК 4-р анги
  • 23:55
    Бундеслиг: Тойргийн өмнө

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 7-8-р анги
  • 07:35
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 3.9-р анги
  • 07:50
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 08:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    Өглөөний Иога
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 08:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 1.24-р анги
  • 08:45
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.10-р анги
  • 09:10
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.10-р анги
  • 09:35
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.19-20-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:06
    "Урьд насны өстнүүд" СОАК 73-74-р анги
  • 11:20
    Япон хэлний алсын зайн сургалт /Анхан шат: №28/
  • 11:46
    Япон хэлний алсын зайн сургалт /Дунд шат: №28/
  • 12:04
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Гэрлэн дохио" ОАК 14-р анги
  • 12:50
    Хөгжмийн цаг
  • 13:00
    Англи хэлний алсын зайн сургалт /Анхан шат: Авиа зүй №06/
  • 13:21
    Англи хэлний алсын зайн сургалт /Дунд шат: Авиа зүй №06/
  • 13:41
    Англи хэл алсын зайн сургалт /Гүнзгий шат: Авиа зүй №06/
  • 14:02
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "3 сая инээд" шоу нэвтүүлэг
  • 15:00
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт /Анхан шат: №08/
  • 15:20
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт /Дунд шат: №08/
  • 15:40
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт /Гүнзгий шат: №08/
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Көсем" ОАК 2.24-р анги
  • 17:00
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 3.10-р анги
  • 17:13
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 17:30
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 17:40
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 1.25-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.11-р анги
  • 18:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.11-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.21-22-р анги
  • 19:30
    "Урьд насны өстнүүд" СОАК 75-76-р анги
  • 21:00
    "Хүрээлэн амьд ертөнц" нэвтүүлэг
  • 21:30
    Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гэрлэн дохио" ОАК 15-р анги
  • 22:55
    "Көсем" ОАК 2.25-р анги
  • 00:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Учрал" МУСК
  • 09:20
    "Гарутас" УСК
  • 11:20
    "Гообрэнд" органикгоосайхныүндэснийүйлдвэрлэгч
  • 11:25
    "LUSTRE" брэндүзүүлжбайна
  • 11:30
    "Гоохатанмедикал" үзүүлжбайна.
  • 11:40
    Алтантоонохөгжил ХХК үзүүлжбайна. "Пептидтанилцуулга"
  • 11:50
    Хошиншог
  • 12:20
    "Түмнийэх" энтертайментүзүүлжбайна.
  • 14:00
    "Төрийндайсан" МУСК
  • 15:40
    High trade
  • 16:00
    "Хэлцэл" УСК
  • 18:00
    Улаачдынсорил-Ч.Чулуунчимэг
  • 18:30
    High trade
  • 18:50
    "Урбан" ажлынхувцасүзүүлжбайна.
  • 19:00
    Маскпродакшн-"Өөрийгөөтоодоггүйхүн"
  • 20:10
    Засахцаг-нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Enjoy time" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    Алтантоонохөгжил ХХК үзүүлжбайна. "Пептидтанилцуулга"
  • 21:30
    "Гообрэнд" органикгоосайхныүндэснийүйлдвэрлэгч
  • 21:40
    "ТэнэмэлмуурБоб" УСК
  • 23:40
    ЭхОрныӨглөөуулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Багтай баатрууд" хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 10:30
    "Хар нохой" СОАК 2-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Хүйн холбоотой амьтад" баримтат кино
  • 13:30
    "Торны цаадах амьдрал" СОАК 2-р анги
  • 15:00
    Өнөө өглөө
  • 17:00
    "Консуни ба найзууд" 17-20-р анги
  • 17:35
    """Анн охины андройдууд"" хүүхдийн цуврал /season 2/ 6-р хэсэг "
  • 18:00
    "Тобот: Галактикийн мөрдөгчид" хүүхэлдэйн кино /season 1/ 19,20-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Хар нохой" СОАК 3-р анги
  • 21:00
    "Эмчийн эсрэг Интернэт" шоу нэвтрүүлэг /season-2/ дугаар 4
  • 22:10
    "Гишгэгдсэн цэцэгс" АОАК /season-3/ 4-р анги
  • 23:10
    "Манай гэр бүл" ТОАК 4-р анги
  • 00:00
    "Эмчийн эсрэг Интернэт" шоу нэвтрүүлэг /season-2/ дугаар 4
  • 01:10
    Үдшийн мэдээ
  • 01:40
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:25
    Шинэөглөөэхлэл
  • 07:30
    "Бюригийнцагхугацааныаялал" хүүхэлдэйнкино 26-р анги
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 09:00
    Бизнестоль
  • 09:30
    Цагагаарынмэдээ
  • 09:35
    "Гэрлэжамжаагүйявна" МУСК
  • 11:15
    "Ярилцахцаг" нэвтрүүлэг
  • 11:35
    "Эрэл" эрэнсурвалжлахнэвтрүүлэг
  • 11:55
    Цагагаарынмэдээ
  • 12:00
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнестоль
  • 13:30
    Хошинурлагийнтоглолт
  • 14:10
    "Монголтулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "8 music" хөгжмийннэвтрүүлэг
  • 15:45
    "Киноминийамьдрал" нэвтрүүлэг
  • 16:05
    "Тойроххуудас" МУСК
  • 17:30
    "Бюригийнцагхугацааныаялал" хүүхэлдэйнкино 27-р анги
  • 18:00
    "Түүхэнзамнал-МАК" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бизнестоль
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 20:30
    "Амьдрахсайхан" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Нээлттэйхүн" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Иххаадынудам" МУСК 1-р анги
  • 23:25
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
  • 00:25
    Цагагаарынмэдээ
  • 00:30
    Эфирхаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    Монголын уран сайхны кино
  • 08:00
    "Бид" чөлөөт нэврүүлэг /давталт/
  • 08:45
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 08:50
    Хайрын зөвлөх ОАУСК 19-р анги /давталт/
  • 09:40
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 09:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Аз жаргалыг түгээнэ"...
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Теле хичээл 5-р анги
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Аз жаргалыг түгээнэ"...
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Теле хичээл 5-р анги /давталт/
  • 15:10
    Спортын цаг
  • 16:40
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "БИД" чөлөөт нэврүүлэг
  • 19:20
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 19:30
    Хайрын зөвлөх ОАУСК 20-р анги
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Дэлхийн хэлийг Онлайнаар сурцгаая.
  • 21:30
    "Аз жаргалыг түгээнэ"...
  • 21:45
    "Амьдралын амт" нэвтрүүлэг
  • 22:25
    Уран сайхны кино
  • 00:25
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 01:05
    Эфир завсарлав

MovieBox

  • 09:00
    "Их хотын залуус" ОАК (3,4-р анги)
  • 10:20
    "Матриксын хувьсал (The Matrix Revolutions)" УСК
  • 12:40
    "Тэргүүн шугам (The Long Way Home)" УСК
  • 14:40
    "Ривердэйл" ОАК (I.7,8-р анги)
  • 16:15
    "Рэд (Red)" УСК
  • 18:20
    "Шинэ трэйлер"
  • 18:30
    "Их хотын залуус" ОАК (5-р анги)
  • 19:30
    "Ривердэйл" ОАК (I.9-р анги)
  • 20:30
    "Луугийн үнсэлт (Kiss of the Dragon)" УСК
  • 22:30
    "Рэд (Red 2) УСК
  • 00:45
    "Хоосон чанар (Collateral Beauty)" УСК
  • 02:20
    "Их хотын залуус" ОАК (4,5-р анги)
  • 03:30
    "Ривердэйл" ОАК (I.9-р анги)
  • 04:20
    "Луугийн үнсэлт (Kiss of the Dragon)" УСК
  • 06:00
    "Рэд (Red 2) УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 19-р анги
  • 08:15
    "Монголын нууц товчоо" 9-р бүлэг 1-р хэсэг
  • 08:45
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг: Нярай хүүхэд яагаад уйлдаг вэ?
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Надтай үлдээч" ОАК 34-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хамтдаа суръя" теле хичээл #33
  • 11:00
    "Girls" ОАК 1-р бүлгийн 12,13-р анги
  • 12:30
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 13:30
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал #10
  • 14:00
    "Харийн зүйл" ОАК 3-р бүлгийн 6-р анги
  • 15:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг #46
  • 15:30
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "Цул метал алхимич" Анимэ 2-р бүлгийн 5-8-р анги
  • 17:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Монголын нууц товчоо" 9-р бүлэг 2-р хэсэг
  • 18:00
    "Хамтдаа суръя" теле хичээл #34
  • 18:30
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал #11
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 20-р анги
  • 19:20
    "Элч" цуврал нэвтрүүлэг: Нярай хүүхэд яагаад уйлдаг вэ?
  • 19:30
    "Надтай үлдээч" ОАК 35-р анги
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг #47
  • 21:30
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 22:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Харийн зүйл" ОАК 3-р бүлгийн 6-р анги
  • 23:30
    Хошин шог
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    "Сэвэн TV эхлэл"
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Венус" УСК
  • 12:10
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Хошин шог"
  • 13:20
    "Хаалттай бүс" УСК
  • 15:40
    "After school institute" үзүүлж байна
  • 16:00
    "Ярилцлага" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Миний очих 100 газар танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг"
  • 18:00
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "After school institute" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Засах цаг - Зүтгэл" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "IP MAN-3" УСК
  • 22:50
    "Сэвэн TV төгсгөл"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Фү Яаогийн домог" олон ангит кино 13-р анги
  • 09:20
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Эхийн сэтгэл" олон ангит кино 8-р анги
  • 10:45
    Ард түмний индэр
  • 11:15
    Ярилцлага
  • 12:10
    "Манай гарагийн нандин эрдэнэ"
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 14:10
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Биг Биг Фэмили" нэвтрүүлэг
  • 16:05
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:05
    Хошин шог
  • 17:25
    Завхан аймгийн цаг
  • 18:00
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:45
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Фү Яаогийн домог" олон ангит кино 10-р анги
  • 20:40
    Ард түмний индэр
  • 21:10
    "Сошиал ток" нийгмийн хариуцлагатай яриа
  • 22:15
    "Эхийн сэтгэл" олон ангит кино 14-р анги
  • 23:10
    Кино миний амьдрал
  • 23:45
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Боби баби 2" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Лэди цох ба Нуар муур" 26-р анги
  • 08:00
    "10-17" нийгмийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Тэнгэр баганадсан барилга" баримтат кино
  • 12:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 12:35
    "Лэди цох ба Нуар муур" 26-р анги
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "Гоморра" ОАК 9-р анги
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 17:30
    "Гадиант" 1-р анги
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:05
    "10-17" нийгмийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Дэлхийн монголчууд" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    БОЯ үзүүлж байна:Борооны усыг хуримтлуулах, хэрэглэх тухай
  • 22:00
    "Гоморра" ОАК 10-р анги
  • 23:15
    "Тэнгэр баганадсан барилга" баримтат кино
  • 00:25
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "100 хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 12:35
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Жэмма"үзүүлж байна
  • 16:30
    "Мод таръя"
  • 17:00
    "5 Хором"
  • 17:05
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 18:00
    "Жэмма"үзүүлж байна
  • 18:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "Сошиал" эрүүл мэнд
  • 20:30
    "Зангиатай ярилцлага" Hэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Фиторайз" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Бахархал" Hийгэм, эдийн засаг
  • 23:00
    Хөгжмийн завсарлага…
  • 00:10
    "Tөгсгөл"

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    “Бяцхан оцон шувуу Пороро” хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:35
    “Төмөр хүн" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Watch car"хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Da Vinci Kids – “Бяцхан зурагчид”
  • 09:30
    Da Vinci Kids – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 10:00
    "Transformers-Хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Доктор хэн” ОАК
  • 11:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    “Бяцхан оцон шувуу Пороро” хүүхэлдэйн кино
  • 12:25
    “Watch car"хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci Learning – “Үүнийг мэдэх үү?” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning – “Байгалийн нууц”
  • 14:00
    “Бяцхан багш” нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Урагшаа Титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 15:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    "Жи Файтерс” хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    “Бяцхан оцон шувуу Пороро” хүүхэлдэйн кино
  • 17:25
    "Вингс клуб"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci Kids – “Том шинжлэх ухаан” т.м нэвтрүүлэг
  • 18:25
    Da Vinci Kids – “Амьтдын ертөнц” т.м нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 19:00
    "Transformers-Хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино
  • 20:35
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Da Vinci Learning – “Агуу мөрөөдөгчид” баримтат кино
  • 22:05
    "Доктор хэн" ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/УИХ-ын чуулган шууд дамжуулна
  • 13:00
    “Хуулийн засаглал” ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 13:15
    “Хүрээлэн амьд ертөнц”...цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Онцлох зочин
  • 14:00
    Мэдээ /шууд/
  • 14:20
    Гол сэдэв
  • 14:40
    “Засгийн газар 100 хоногт”
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/ УИХ-ын чуулган шууд дамжуулна
  • 18:00
    Мэдээ /давталт/
  • 18:20
    “Мартах учиргүй” хөрөг нэвтрүүлэг Ардын жүжигчин, хөгжмийн зохиолч П.Хаянхярваа
  • 18:50
    “Эх өв” цуврал нэвтрүүлэг /Хөвсгөл аялгуу/
  • 19:20
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 19:40
    “Засгийн газар 100 хоногт”
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Үндсэн хууль ба хуулийн шинэтгэлийн нэвтрүүлэг: “Алганд багтсан Эх орон” /давталт/
  • 21:30
    Алхам - 1
  • 22:00
    Онцлох зочин
  • 22:20
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Тэнгэрийн соёрхлоор” хөрөг нэвтрүүлэг/Ардын уран зохиолч, Төрийн шагналт, Яруу найрагч Ш.Сүрэнжав/
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:15
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:20
    Эфир завсарлав

MNC

  • 08:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Битлзийн эмхэтгэл" 5-р хэсэг
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Дэлхийн хамгийн баян хотууд"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Миний эрдэнэ" ОАК 51,52-р анги
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Эх дэлхий" 4-р хэсэг
  • 16:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:45
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт"
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • 19:45
    "Гарал үүслээ олсон нь" 11-р хэсэг
  • 20:35
    Ярилцах цаг
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Концерт
  • 22:20
    "Миний эрдэнэ" ОАК 53,54-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    “Монголын улс төрийн өнөөгийн байдал, гарц” ЭШХ 2
  • 10:25
    “Бидний нэг” нэвтрүүлэг
  • 10:45
    “Шинэ номын галерей” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Эрин цагийг оношлохуй” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Хөх толбот” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Манай дэлхий хэдэн хүнийг даах вэ” баримтат кино
  • 14:00
    “Ефросинья” УСК 144,145
  • 15:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    “Ефросинья” УСК 146,147
  • 19:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 20:00
    “Эрин цагийг оношлохуй” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Шри Шри Рави Шанкар Монголд” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Дотооддоо нэвтэрхүй” бясалгалын цаг
  • 23:00
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    NBA TV Film Room NBA Finals
  • 01:00
    2020 NBA Finals Game 5 Cut Down
  • 02:00
    NBA TV Film Room NBA Finals
  • 04:00
    The Arena #204
  • 05:00
    2020 NBA Finals Game 5 Cut Down
  • 06:00
    NBA TV Film Room NBA Finals
  • 08:00
    2020 NBA Finals Cut Down
  • 09:00
    NBA TV Film Room NBA Finals
  • 11:00
    2020 NBA Finals Cut Down
  • 12:00
    NBA TV Film Room NBA Finals
  • 14:00
    2020 NBA Finals Cut Down
  • 15:00
    NBA TV Film Room NBA Finals
  • 17:00
    2020 NBA Finals Cut Down
  • 18:00
    NBA TV Film Room NBA Finals
  • 20:00
    2020 WNBA Finals Game Tape
  • 21:30
    2020 WNBA Finals Game Tape
  • 23:00
    2020 NBA Finals Cut Down

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Вест Бром-Челси PL 2015-2016
  • 11:00
    Майами - Оклахома NBA 2018-2019
  • 13:00
    Түүхэн тоглолт №35: Тоттенхэм-Виган 2009/10
  • 13:30
    UFC 194 Алдо-Мендес
  • 16:30
    Вест Бром-Челси PL 2015-2016
  • 18:30
    Түүхэн тоглолт №35: Тоттенхэм-Виган 2009/10
  • 19:00
    Майами - Оклахома NBA 2018-2019
  • 21:00
    UFC 194 Алдо-Мендес

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Майами - Л.А Лэйкерс Финалын тоглолт №1
  • 11:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 12:00
    91 дэх Сумын заан, залуу бөхчүүдийн барилдаан
  • 15:00
    Спортын Хатад S2#2 (П.Одонтунгалаг)
  • 15:30
    Дээд Лиг Финал - 2020 Хүлэгүүд - Танан гарьд тоглолт №2
  • 17:30
    Түүхэн тоглолт №20: Тоттенхэм-МАН.ЮТД 2001/02
  • 18:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    "Insider" S2 #3 (Б.Амарсайхан)
  • 19:00
    Дээд Лиг Финал - 2020 Танан гарьд - Хүлэгүүд (Шууд) тоглолт №3
  • 21:00
    NBA Talk №40 /Tusgai dugaar/
  • 22:30
    The Buzzer №33
  • 23:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 07:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1428
  • 11:00
    ONE: Hero's Ascent
  • 14:00
    UFC: Дос Энжос-Эдвардс
  • 18:00
    WWE Monday raw 1429
  • 20:00
    ONE Weekly #41
  • 20:30
    ONE: Reign of Dynasties II (Шууд)
  • 23:30
    ONE: A New breed III тойм

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Өнөөдөр Сүлд телевизээр
  • 08:00
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    “Мориор амилсан Монгол заяа” нэвтрүүлэг /МУМУ Д.Дэлгэрбаяр/
  • 09:30
    “Чарли Чаплин” хүүхэлдэйн кино18-р анги
  • 10:00
    Нийтийн дууны цаг
  • 10:20
    “Бизнес хөтөч” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Куантико бааз” олон ангит кино 14-р анги
  • 11:25
    “Бренд” нэвтрүүлэг
  • 11:45
      МУСК
  • 12:45
    “Бизнес хөтөч” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Миний Монгол” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Сонирхогчдын клуб” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    “Бизнес хөтөч” нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Архангай Жаргалан Аймгийн бүс /2019 он/
  • 17:00
    “Чарли Чаплин” хүүхэлдэйн кино19-р анги
  • 17:30
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
     Мэдлэгтэй дэлгэц
  • 18:50
     Цаг агаарын мэдээ
  • 19:00
    “+19” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Хурдан морины түүх” нэвтрүүлэг
  • 20:00
     “Сүлд үү, Тоо юу” нэвтрүүлэг
  • 20:50
    “Өв соёл” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “Аз жаргал хаана байна” Аялал, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг /Тоскана/
  • 22:30
    “Куантико бааз” олон ангит кино 15-р анги
  • 23:20
     Манай дэлгэцнээ
  • 23:30
    “Цаг үе” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 00:10
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэдолоохоногтманайдэлгэцнээ
  • 07:05
    "Ихрүүд" ОАК 39, 40-р анги
  • 08:20
    "Солонгосхэлнийалсынзайнсургалт" № 39
  • 09:20
    Тоглолтынцаг
  • 10:00
    "Утсанхүүхэлдэй" ОАК 79, 80-р анги
  • 11:10
    "Японхэлнийалсынзайнсургалт" № 16
  • 12:00
    "Хичээлийндараауулзья" ОАК 7-р анги
  • 12:50
    "Хуанжугэг" ОАК 1 бүлгийн 19, 20-р анги
  • 14:20
    "Ээж" ОАК 16-18-р анги
  • 17:30
    "Ихрүүд" ОАК 41, 42-р анги
  • 19:00
    "Утсанхүүхэлдэй" ОАК 81, 82-р анги
  • 20:30
    "Хичээлийндараауулзья" ОАК 8-р анги
  • 21:40
    "Хуанжугэг" ОАК 1 бүлгийн 21, 22-р анги
  • 23:30
    "Утсанхүүхэлдэй" ОАК 81, 82-р анги
  • 00:40
    "Хичээлийндараауулзья" ОАК 8-р анги

SPS Prime

  • 00:30
    Ньюкасл - Бөрнли PL 4-р тойрог
  • 02:30
    Бостон - Филаделфиа Плэй-Офф Тоглолт №3
  • 04:30
    Эвертон - Брайтон PL 4-р тойрог
  • 06:30
    Индиана - Майами Плэй-Офф Тоглолт №3
  • 08:30
    Лийдс - Ман Сити PL 4-р тойрог
  • 10:30
    NBA Action №2931
  • 11:00
    Дэнвэр - Л.А Лэйкерс Плэй-Офф Тоглолт №5
  • 13:00
    PL Netbusters №04
  • 13:30
    Челси - Кристал П. PL 4-р тойрог
  • 15:30
    Л.А Лэйкерс - Майами Финалын тоглолт №4
  • 18:00
    Арсенал - Шеффилд PL 4-р тойрог
  • 20:00
    NBA Talk №40 (Тусгай дугаар)
  • 21:30
    PL World №05
  • 22:00
    Майами - Бостон Плэй-Офф Тоглолт №5

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    DW Дэлхийн цаг: Дэлхийн түүх
  • 09:10
    "Бээжин хотын залуус" ОАК 21-р анги
  • 10:00
    УИХ-ын чуулганы хуралдаан /шууд/
  • 12:20
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Дээрхийн заяа ТББ С.Баярцэцэг
  • 13:50
    "Топ слорт" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    УИХ-ын чуулганы хуралдаан /шууд/
  • 16:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг: Global-3000
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:30
    "Ардын авъяастан" баримтат кино
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    "Бидний нэг" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Бээжин хотын залуус" ОАК 22-р анги
  • 22:50
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 07:30
    Төрийндуулал
  • 07:33
    Зураглал
  • 07:35
    “Эргүүлийн багийнхан ” хүүхэлдэйнкино10-р анги
  • 08:00
    Зочны цаг
  • 08:40
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАУСК 15, 16-р анги
  • 10:40
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 10:45
    Цаг агаар
  • 10:50
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 11:00
    “Залуу эмч нар” ОАУСК 15,16-р анги
  • 12:30
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 12:35
    Модоор урлахуй
  • 12:40
    Сонгодогурлагийнцаг
  • 13:00
    “Чикаго хотын эмнэлэг” Америкийнолонангитурансайхныкино2-р бүлгийн 10-р анги
  • 13:45
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 13:50
    Чулуугаар урлахуй
  • 14:00
    Баримтат нэвтрүүлэг /BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 14:50
    Урлагаар эмчлэхүй
  • 15:00
    “Залуу эмч нар” ОАУСК15, 16-р анги
  • 16:30
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 16:35
    “Дүр эсгэгчид” МУСК
  • 17:50
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 17:55
    “Эргүүлийн багийнхан ” хүүхэлдэйнкино10-р анги
  • 18:20
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАУСК 15, 16-р анги
  • 19:50
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 20:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    “Чикаго хотын эмнэлэг” Америкийнолонангитурансайхныкино2-р бүлгийн 10-р анги
  • 21:25
    “ТВ” хөтөлбөрүзүүлжбайна
  • 21:30
    “Залуу эмч нар” ОАУСК15, 16-р анги
  • 23:00
    “National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    Төрийндуулал
  • 23:41
    Эфирзавсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Бахархал: Уран гулгалтын тамирчин Г. Марал-Эрдэнэ
  • 07:45
    Дархан мэх: Монгол улсын начин С. Эрхэмбаяр
  • 08:15
    “Буэнос-Айрес 2018” залуучуудын зуны олимпын 3 дугаарнаадам:Талбайн теннис медалийнтөлөөхтоглолт
  • 09:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 09:35
    “Буэнос-Айрес 2018” залуучуудын зуны олимпын 3 дугаарнаадам:Талбайн теннис медалийн төлөөх тоглолт /үргэлжлэл/
  • 10:00
    Самбо бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн Монгол улсын аварга шалгаруулах тэмцээн шигшээ барилдаан 4-р хэсэг /3/
  • 10:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 10:15
    Самбо бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн Монгол улсын аварга шалгаруулах тэмцээн шигшээ барилдаан 4-р хэсэг /3/ үргэлжлэл
  • 11:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 11:15
    “Тулаан” уралдаант, цэнгээнт шоу нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 11:50
    Зочны ярилцлага
  • 12:10
    Жюү-Жи-Цү бөхийн 2020 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 4-р хэсэг
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Жюү-Жи-Цү бөхийн 2020 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 4-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 14:20
    Чөлөөт бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 1-р хэсэг
  • 15:05
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 15:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 15:15
    Чөлөөт бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 1-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 16:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 16:15
    Чөлөөт бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 1-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 18:30
    Дасгалаа хийцгээе /бүх насныхны гэртээ хийх дасгал/
  • 18:35
    Чөлөөт бөхийн 2020 оны насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 1-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 19:40
    Спорт-түүх
  • 20:40
    Миний мөрөөдөл: Боксын тамирчин Түвшинтулга
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 21:45
    MNB Sport суваг-Дорноговь аймгаас үзүүлж байна Эрийн хийморь:Сайншанд сумын уяачид
  • 22:25
    Спорт таны амралтанд: Монголын дугуйн холбооны 2020 оны насанд хүрэгчдийн УАШТ-ээс бэлтгэв 3-р хэсэг
  • 23:25
    Эфир завсарлага

Парламент телевиз

  • 07:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:40
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 07:45
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 10:00
    УИХ-ын 2020 оны намрын ээлжит чуулган /шууд/
  • 13:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 15:00
    УИХ-ын 2020 оны намрын ээлжит чуулган /шууд/
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 19:40
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 19:45
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Парламент кафе
  • 21:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 22:45
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 23:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Төв цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 00:45
    Баримтат нэвтрүүлэг

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Дасгалаа хийцгээе: Бага, дунд ангийнханд зориулсан дасгал
  • 10:20
    “Би Би” бага насныханд
  • 10:40
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 11:00
    “Эрт нахиалсан сарнай” ОАК 25-р анги
  • 12:15
    “Өвгөдийн захиас” намрын цуврал-2
  • 12:25
    “Монгол оюутан”
  • 13:00
    “Монгол бичгийн хичээл” дугаар 20
  • 13:20
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 13:30
    120/80 Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 14:10
    Монгол үлгэр
  • 15:10
    Монгол инженер
  • 15:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 16:00
    “Хайрлаарай” Дархлаа
  • 17:00
    “Би Би” бага насныханд
  • 17:20
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    “Эрт нахиалсан сарнай” ОАК 26-р анги
  • 18:50
    “Босох тэнхэл” ток шоу
  • 19:30
    “Амьдралын өнгө” цуврал: Олон нийтийн оролцоо
  • 20:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

X/2215:00

AsianBox

"Тэрбумтныхүү" ОАК 1,2-р анги

X/2222:00

Боловсрол ТВ

"Гэрлэн дохио" ОАК 19-р анги

X/2219:00

AsianBox

"Утсанхүүхэлдэй" ОАК 93, 94-р анги